Леене на куршум ?

  • 160 216
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 70
Ходила съм 2пъти при Мария във виница.Ходи се по 3 пъти да ти лее куршум на 1 уплах или страх .. ако ме разбра Simple Smile
Много съм доволна първо, защото ми видя от какво съм се уплашила и второ аз самата чувствах облекчение- дали е самовнушение или тя ми е "изкарала" страха не ме интересува..важното е че се чувствах облекчена(сори за повторението на думата,но това е най-точното описание). Като влезеш във Виница подминаваш 2 бензиностанции и вдясно ще видиш едно барче- Анжелика - малко по-надолу на отсрещния тротоар пак отдясно има дворче с детски пързалки и катерушки,завиваш там, в тази пресечка и е 2-ра или 3-та къща отдясно.В двора си има асма, пейка има и някакъв стар Фиат  Rolling Eyes
Ходи се винаги по светло и имаше ден, в който не се лее куршум,мисля че е събота. Успех и сподели после Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 751
Уфф...не мога да повярвам, че и аз пиша тук, понеже ама хич не вярвам на подобни щуротии...ама...вече почвам да се замислям  newsm78 страхове нямам особено, но имам проклетото усещане, че някой ме е урочасал или ми е направил някаква си там магия  Sick
От един слънчев, позитивен, по природа щастлив човек, се превърнах в сприхава, нещастна, негативна и вечно депресирана натура  Shocked Shocked Shocked Случиха ми се ужасни неща миналата година и лошият късмет ме съпътства постоянно.  Rolling Eyes Все уж преодолявам това, преодолявам онова...ама то не може така вечно. Годината си мина (все си мислех-нова година, нов късмет, но не би...)
Имам доста силно изразено 6то чувство и често предвиждам някои събития ... и чувството, че са ми направили магия не ми дава мира  Rolling Eyes хем не вярвам уж...  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 2 840
Ето това се опитвам да си обясня. Понеже мен много страхове ме тресат, обаче не вярвам едно парче олово или там каквото и да е да ми ги унищожи при положение, че аз самата не усоявам да си овладея съзнанието  Wink
Ваче, ела, бе, аз ще ти лея, к'вото трябва. Преди това ще ти разкажа аз колко страхове имам, ще те запозная с приятелката си и като си тръгваш, ще се чувстваш като преродена, вервай ми. Няма жив страх да ти е останал, само радост колко си нормална.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 130
Аз съм ходила при тази до П.Мола долната уличка, но преди доста време след един пожар.По принцип не си падам мн точно по тези неща и не знам ,а и не помня ...дали имаше ефект,...но долкото съм чувала е най-добрата и понякога като минавам  отпред има доста хора.Цената ти си я определяш или поне преди беше така...

# 34
  • Varna
  • Мнения: 2 595
На мене леля Сафет не успя да ми помагне за жалост.
И досега не смея да шофирам.  Видях докато шофираше моят съпруг                 един ненормалник как намля 2 коли и във последния момент изви иначе и ние отивахме от една височина.
Не искам да кажа нищо лошо за женичката. Но нямах полза.
Иначе съм курназ жена но този страх неможах да го преодолея Sad

# 35
  • Мнения: 42
на приятелката ми детето след стрес в дома,започна от ден на ден премигва.получи нервни тикове.ходеха на лекар,пи хапчета,но нищо.мога да кажа че лекаря някакси  е искал да подскаже че детето би трябвало да мине и през баячка.милото започна дори и кръгове да прави с очички.тогава го водиха при някаква баба,и не можах да повярвам че на следвващия ден то вече видимо бе по-спокойно.мисля че го водиха 3 пъти.а на третия ден дори и не премигваше.бабата бае с брашно.

# 36
  • Мнения: 1
аз малко ни в клин ни в ръкав ама нали съм си любопитен ...

за какво точно се лее куршум ?

# 37
  • Мнения: 89
Гледах преди време по телевизията нещо за това леене на куршуми, има си научно обяснение.Когато те е страх или по- точно от силна уплаха, нещо става с панкреаса на човек- свива се или незнам точно какво беше.А оловото помага да се отпусне/понеже водата от оловото се изсипва в шише и се пие от нея до другия ден/.Самото баене не знам до колко помага,но в другото може би има логика.Самата аз не вярвам много, но съм водила детето при баба Сафет като започне да бълнува нощем и да спи неспокойно.При нея всеки път или куче я е уплашило или пита за катастрофа.Майка ми е ходила преди много години при нея, съвсем по различен начин е леела куршума тогава.Сега наистина се е комерсиализирала. ooooh!

# 38
# 39
  • Мнения: 0
Работя в село, където има жена туркиня, която лее куршум. Търсят я различни хора, както от съседните села, така и от големите градове с добро образование и занимание. Самата техника е разтапяне на олово и изливането му във вода последователно срещу трите "най-слаби места" - главата, сърцето и коленете. Куршумът е "добър", когато "сърцето" е здраво. По време на леенето се произнасят някакви монотнонни тайнствени слова. Тази жена е научила "занаята" от своята майка. Тя казва, че куршум е хубаво да се лее, когато не са минали много дни от появата на уплаха, защото след това страхът може "да оживее" и по- трудно се помага. Тогава трябва повече куршуми да се леят. За да помогне куршума трябва се спи върху него три нощи и след това да се хвърли в течаща вода. Водата от куршума се пие на малки глътки и сутрин се мие лицето с нея. Свидетел съм, че доста хора я търсят. Познавам такива, които искрено твърдят, че им е помогнало.

# 40
  • Мнения: 112
     Да питам нещо само за протокола, ще ме прощавате, ама...За да ходите да ви леят куршуми, значи малко или много  вярвате в  свръхестественото, каквото и да е то.Това не е  обвинение, да не ме разберете погрешно.Просто извод. Ако предполагате , че  парче олово, късче восък и непонятните мърморения на  ходжата/врачката могат да решат куп проблеми, то не ви ли е идвало на ум да се обърнете първо  към Бог?
    Преди всичко , тази жена/мъж, не се знае какво точно  ви бае- а аз имам информация  какво  баят  повечето и то не е  толкова хубаво, колкото  ни се иска да вярваме.Нищо, че на някои помага, но то е   като отплата за това, което тя е обещала от ваше име.А то  никак не е хубаво.
   От друга страна Бог се е  обявил като такъв, който е  първопричина на всичко .И ако Той не може да ви помогне, не знам как вярвате , че една баба ще може.При това, когато Бог се намеси, повече нужда от  ходене по врачки не се  налага.Ако вярваш, получаваш не просто освобождение от проблема, но и  постоянна закрила.
     Значи  странно ми е някак да се поставят  Бог и  врачката/ходжата на една везна.Понеже имам опит и с двете страни bowuu, смея да твърдя, че е неразумно да се доверявате на  тия ритуали, като леенето, баенето, гледане на ръка и  пр.- те са безброй. Само поради непознаване на материята  човек  ходи там.Ако  знаеше за последствията,  нямаше и през ум да му мине.Длъжна съм да го споделя, знам, че няма да ми повярвате, но  смятам, че е редно да го напиша.Човек докато не се сблъска с това не вярва.Но по-мъдро е  да се поучи от чуждата грешка, тъй като това е сфера  в която после адвокати и полиция не помагат.Нали ме разбирате?

# 41
  • Мнения: 163
Много пъти съм си ляла куршум, а и на децата.
За мен лично си има ефект, дали е от самовнушение или заблуда или по някакъв начин се помага не мога да кажа, но съм много доволна......

# 42
  • Мнения: 130
аз съм си ляла куршум много пати и винаги ми е помагало,даже и сега пак искам да отида,но понеже вече живея в Варна и там незнам каде какво има,ходиласам само веднаж при тази веничка до Мола и останах доволна но това беше преди 2 години и незнам дали все оше е там.Някои ако знае  друга ще съм благодарна

# 43
  • Мнения: 1 726
mimmm и паца–маца , не ми е ясно защо ходите по много пъти, толкова често ли ви избиват нови страхове или все един и същ?

Lei@ , какво е това, което обещават от името на хората?

# 44
  • Мнения: 130
savina hходя наистина често тогава когато се оплаша или стресна от нещо или не се чуствам спокоина,наи вече това го усешам по саня си и винаги след куршума се чуствам много добре,незняма момичета но мисля че това е вапрос на възпитание аз поне сам отраснала в такова семейство и съм свикнала първо да опитам по бабини рецептии винаги е имало ефект,аз ли4о мисля че не е вапрос на внушение,но както и да е всеки решава сам за себе си.И все пак ако някои може да каже за някоя жена тук в Варна ще съм много благодарна Hug

Общи условия

Активация на акаунт