Америкън айдъл- осми сезон.

  • 19 519
  • 454
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 2 254
Кара комплексарка, а, хахаха. Що така й се върза на малката по бански?  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 257
Хареса ми на Рандьо розовата ризка. Flutter
Пола - укротена, но опасна. Mr. Green
Саймън - нъмбър уан, ъф корс!
Кара - още я бройкам... Thinking

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Olele, хахаххах, тая с банския ме разби!  Joy Милата ...
За сега много ми хареса Стиви и Ема. Ще видим натам...

# 34
  • Мнения: 7 837
Правилно ли чух, че Саймън обясни на онова момче, дето му стана дори и лошо, че нищо не му се разбира като пее и би могло дори да е на български? Много мило от негова страна, със сигурност не е пропуснал "Кен Ли"  Laughing

# 35
  • Мнения: 98
правилно си чула Grinning, аз реших, че днес е говорил по телефона с тина и затова се е сетил за България  Laughing

# 36
  • Мнения: 2 257
 Joy  Винаги ме радват с по някое истерично изпълнение на Бон Джови. Joy

# 37
  • Мнения: 2 254
Джи, тъкмо да пиша, че не пропускат да бучърват твоя човек, хахаха...
Ще ни споменава Саймън, я, къде ще ходи.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 185
Joy  Винаги ме радват с по някое истерично изпълнение на Бон Джови. Joy


Мани-мани...сигурно му се е изправило студеното къдрене като ги е чул  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 093
записвам се в темата. Малко скучен старт. На мен ми харесва новото попьлнение в журито, доста по различна от Пола.

# 40
  • Мнения: 154
Хайде и аз в кюпа.
Новото попълнение, Кара, ми беше симпатична, докато не реагира супер комлексарски на девойчето с банския. Що така? Хубава, очевидно талантлива жена, ама на... Иначе и аз чух репликата на Саймън за българския. Абе, май се очертава интересен сезон, ще видим  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 185
Хайде и аз в кюпа.
Новото попълнение, Кара, ми беше симпатична, докато не реагира супер комлексарски на девойчето с банския. Що така? Хубава, очевидно талантлива жена, ама на...

Чак пък талантлива  newsm78 ....
Кара ме кефи.

# 42
  • Мнения: 154
Това за хубавата и талантливата жена се отнасяше за Кара. Затова ми е чудна реакцията й. Таз с банския въобще не я коментирам, макар че не пееше зле  Wink

# 43
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И на мен ми се видя пресилена реакцията на Кара спрямо девойката по бански. Не гледах внимателно втория час - ушите към телевизора, очите в тетрадката по математика на щерката.
А Саймън имам чувството, че само чака повод, за да намеси България под някаква форма, май не ни долюбва особено или сме му "тъмна Индия" и за това така.

# 44
  • Мнения: 1 436
Кара с какво точно е известна  Thinking? Дразни ме как на всички им казва хъни.

Общи условия

Активация на акаунт