Америкън айдъл- осми сезон.

  • 19 520
  • 454
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 185
Наредила съм се пред Тв-то ама след днешния ден имам чувството, че Обама ще се появи я в комисията, я на кастинга  Crazy

# 61
  • Мнения: 154
Тази вечер май всички сме замаяни от чара на г-н Президента и Първата дама, та  нямаме много ищах за АИ коментари  Grinning
Аз нищо впечатляващо не видях в СФ, май само девойката с истеричния смях запомних  Crazy Ще видим утре как ще е.

# 62
  • Мнения: 2 254
Не, не сме...ама не гледах като хората. Синът ми не ми уважи искането. Tired  Мъжът ми изтри записа, решил, че съм гледала вече....бойкот май, а?!  Laughing

# 63
  • Мнения: 1 436
На мен ми хареса Хесус с двете деца. Чаровен беше. Мадамата с истеричния смях беше толкова дразнеща, че ми идеше да я удуша през телевизора  Crazy

# 64
  • Мнения: 2 185
На мен ми хареса Хесус с двете деца. Чаровен беше. Мадамата с истеричния смях ми идеше да я удуша през телевизора  Crazy

Ауу тази беше кошмарна наистина...а роклята и беше  ooooh! все едно от битака я е взела.
На мен ми хареса последния младеж.. на вид де  Crazy така се зашеметих като го водях, че не го чух как пее  Blush .

# 65
  • Мнения: 2 254
Дразнилежа успях да видя, какъв смях извади само... Crazy Този с дечицата не можах да чуя как пее...гледах една досада с някакви листове, обяснения за трахеи, щуротии...До симпатягата накрая не стигнах.  Rolling Eyes
 А, дразни ме захапката на Кара.

# 66
  • Мнения: 1 436
Лейдис, какво става тази вечер? Пола и Кара падат под масата, а коментари никакви  Mr. Green

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 06:28 от Juturna

# 67
  • Мнения: 2 185
Беше готино  Mr. Green . Крещящия младеж и реакцията на Пола  hahaha .
Хареса ми последното момиче-дано да успее и по-напред  Peace

Досега никога не съм следила директно шоуто. Гладала съм няколко сезона-всичките постфактум- свалям целия сезон и гледам на един дъх епизодите. Та сега ми е доста тегаво да чакам по цяла седмица  Wink

# 68
  • Мнения: 2 254
Гледах тази вечер, да. Пола до преди ми беше само Пола. Сега, когато има и друга жена, Пола ми харесва повече. Сега е Супер Пола.  Laughing Една сдържана такава, екстра мила....бе, опитвам се тактично да намекна, че Кара ме дразни.  Mr. Green
  Още 1 седмица щуравци и после Холивуд, нали? Че тези ми дотягат вече....
 

# 69
  • Мнения: 2 185
Забравих да кажа, че Кара ми прилича и на Мариана Попова  Thinking

# 70
  • Мнения: 1 436
опитвам се тактично да намекна, че Кара ме дразни.  Mr. Green

И мен. Paula, hit me. I was mean  Rolling Eyes  box

Правилно ли мернах някъде, че тази година от Холивуд ще изкласят не топ 24, а топ 36?  Thinking

# 71
  • Мнения: 2 254
Да. Така написах в началото на темата. Позовах се на информация от вестник. А и навсякъде, дни преди да стартира шоуто, го изброяваха като една от промените.

# 72
  • Мнения: 2 257
Има една тънка хумористична нишка в целия сценарий на АИ, която ме кара толкова да го харесвам (отделно от СаймОн и цялата свита Wink). Чудя се, по другите Айдъли така ли е - в другите страни, искам да кажа?

# 73
  • Мнения: 2 254
Охооо, я разкажи, разкажи за нишката повечко....
http://www.youtube.com/watch?v=0b8UCmRRGAg
все забравям да покажа тазгодишния олигофрен....

# 74
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Много си харесах мацката, на която дадоха втори опит.  Peace Много симпатична и с едно такова мило излъчване. Много ми прилича в лице на Деми Мур.  Laughing
Клерет, приликата между Кара и Мариана Попова е наистина изключителна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт