Обща поръчка от JCPENNEY.

  • 36 655
  • 600
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Тогава от сега се включвам с това
http://www3.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?DeptID=62438&CatID=6318 … amp;CmCatId=62438|63186|shopbysize
что-то сега срещу доставка ми излиза TBD до 16.01

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Някой знае ли на какъв период правят намаления?

# 17
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Oxana, не обръщай внимание на това TBD /безплатна доставка/, не важи за БГ. Дори и да поръчаш без да ти изпише колко е доставката, те пак ще ти удържат колкото трябва. Със сигурност  Peace.

suzi_а те целогодишно си правят намаления, не мисля че има някакви срокове.  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 040
tania77,курса на долара се е покачил така,че ако трябва да доплащам ще ми кажеш ,а после и за доставката. Peace Peace

# 19
  • Мнения: 84
Oxana, не обръщай внимание на това TBD /безплатна доставка/, не важи за БГ. Дори и да поръчаш без да ти изпише колко е доставката, те пак ще ти удържат колкото трябва. Със сигурност  Peace.

suzi_а те целогодишно си правят намаления, не мисля че има някакви срокове.  Peace
Аз, ако знаех щях и сега да ги поръчам Rolling Eyes.Но нищо, ще чакам следващата поръчка Wink

# 20
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Oxana, не обръщай внимание на това TBD /безплатна доставка/, не важи за БГ. Дори и да поръчаш без да ти изпише колко е доставката, те пак ще ти удържат колкото трябва. Със сигурност  Peace.

suzi_а те целогодишно си правят намаления, не мисля че има някакви срокове.  Peace
Аз, ако знаех щях и сега да ги поръчам Rolling Eyes.Но нищо, ще чакам следващата поръчка Wink

Найковете са сладки, сдобихме се скоро с тях.  Peace

Получих парите на всички и сега чакам от Щатите да получа писмо, че са пуснали нещата.  Peace

# 21
  • Мнения: 239
Ах как ви изтървах Mr. Green....ще следя и аз за следваща поръчка Peace!

# 22
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Момичета, току-що получих мейл, че поръчката ни е изпратена вчера на 11 януари. До седмица преполагам, че нещата ще са тук.  Peace

# 23
  • В море от любов
  • Мнения: 519
И аз да се запиша в темата, аз чакам днес да ми дойдат нещата, всеки ден звъня на митницата да питам Mr. Green, но днес си мисля, че трябва да са тук. Grinning
Ако пускам скоро ще пиша тук, ако някой иска да се включи. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 592
И аз да се запиша в темата, аз чакам днес да ми дойдат нещата, всеки ден звъня на митницата да питам Mr. Green, но днес си мисля, че трябва да са тук. Grinning
Ако пускам скоро ще пиша тук, ако някой иска да се включи. Peace
Аз ще се включа  Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За колко време след шипването трябва да е в България? Имам някакъв спомен, че бяхте писали "една седмица", ама не съм много сигурна. newsm78

# 26
  • В море от любов
  • Мнения: 519
За колко време след шипването трябва да е в България? Имам някакъв спомен, че бяхте писали "една седмица", ама не съм много сигурна. newsm78
Peace точно така Peace
Точно една седмица, никога не са ми закъснявали, дори и по празниците, много са точни.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Момичета, току-що получих мейл, че поръчката ни е изпратена вчера на 11 януари. До седмица преполагам, че нещата ще са тук.  Peace

супер  Peace

# 28
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Давам отчет Grinning, днес си получих пратката, която беше на стойност 240$  Mr. Green, всичко беше ок, дори не беше отваряна. Peace
Нещата както винаги много ми харесват  Crazy и почвам да се ровя за нещо друго Mr. Green

# 29
Здравейте момичета!
Бих искала да се включа в поръчката,как е възможно да го направя?

Общи условия

Активация на акаунт