Обща поръчка от JCPENNEY.

  • 36 661
  • 600
  •   1
Отговори
# 60
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Може би ще пускам след 10 дена пак, ще пиша отново в темата и на момичетата на които обещах на лични. Peace

# 61
  • Мнения: 239
Може би ще пускам след 10 дена пак, ще пиша отново в темата и на момичетата на които обещах на лични. Peace

Да, но не забравяй осеферването  Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 1 020
Привет момичета.Записвам се и аз да следя темата. Сега попадам на нея. МНого интересни неща има. Ще следя когато някой прави обща поръчка да се включа.

# 63
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Може би ще пускам след 10 дена пак, ще пиша отново в темата и на момичетата на които обещах на лични. Peace

Да, но не забравяй осеферването  Joy
Mr. Green нещо не схванах Mr. Green

# 64
  • Враца
  • Мнения: 79
момичета,на Левис можеше ли да се поръчват дънки? Как са номерата?  bouquet

# 65
  • Мнения: 193
Какво успя да си харесаш на Левис? Аз като ги гледам са някаквъ от дърти по дърти модели и едни дълбокииии..... ужас.Или аз нещо не съм видяла всичко?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой беше писал, че са му пратили е-мейл, че Левис вече няма да изпращат извън Щатите. Вижте в другата тема.
Аз нямам нищо против да пусна поръчка в близките дни, ако искате да се организираме. Peace

# 67
  • Мнения: 193
Коя е тази друга тема? Сори за профанския въпрос....

# 68
  • Мнения: 1 942
Аз нямам нищо против да пусна поръчка в близките дни, ако искате да се организираме. Peace

За Левис поръчка или за JCPENNEY?  Rolling Eyes

# 69
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За JCPENNEY.

ina_lemon, с търсачката трябва да ти излезе. Беше първата тема за поръчки от JCPENNEY.

# 70
  • Мнения: 239
Може би ще пускам след 10 дена пак, ще пиша отново в темата и на момичетата на които обещах на лични. Peace

Да, но не забравяй осеферването  Joy
Mr. Green нещо не схванах Mr. Green
Нали щъркела често те хапе и го прави изневиделица Laughing! Та се надявах, да те ухапе ден преди да пуснеш поръчката, та да има време да се осеферим..... Peace Joy

# 71
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Може би ще пускам след 10 дена пак, ще пиша отново в темата и на момичетата на които обещах на лични. Peace

Да, но не забравяй осеферването  Joy
Mr. Green нещо не схванах Mr. Green
Нали щъркела често те хапе и го прави изневиделица Laughing! Та се надявах, да те ухапе ден преди да пуснеш поръчката, та да има време да се осеферим..... Peace Joy
Joy Joy Joy
Както всеки път ме караш да се смея на глас. Mr. Green Joy Joy
Ок, за следващия път поне няколко часа, един ден едва ли ще издържа Joy

# 72
  • Мнения: 592
Ivaaa ,само да попитам за колко време горе долу пристигат поръчките?Пусто нетърпение Grinning
Още веднъж ти благодаря за направената от теб нова поръчка

# 73
  • В море от любов
  • Мнения: 519
След като я шипнат, една седмица. Peace
Сега се надявам до 2-3 дена да получа Shipment Notification  и веднага ще пиша, след тази дата една седмица и са тук. Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 1 020
Някой ще ме "светне" ли как да се регистрирам в този сайт? Пробвам пробвам, иска ми някъв зип код, ровя се търся от къде нещо не става  Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт