Някой ползва ли от малките Лаптопи ?

  • 3 944
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Няма масто за диск,но те са отживелица вече и без това

Само с това немога да се съглася.  Peace
Инсталацията на уиндоус е малко по-особена Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 178
Някой инсталирал ли е софтуер за GPS и какви са отзивите? Колебая се между такъв с диагонал 10"/Asus 1000H/ и лаптоп с диагонал 12"! Трябва ми само за интернет при екскурзиите, ще е добре и за GPS. Досега се колебая за ДВД, но при тези цени за флаша/4Гб-20...лв./ Не искам със CCD, предпочитам HD.

# 17
  • Мнения: 3 376

Ето го Peace

Сега като си търсих фактурата за модела видях,че съм го купила за 819 лв,а в момента е 769 лв Mr. Green Цените наистина стремглаво падат надолу Peace

# 18
  • Мнения: 262
Аз използвам този модел от лятото и съм много доволна
http://ardes.bg/laptop/laptop/ASUS+EEE+PC+904HD+BLACKLNX-8178
сега като се разрових виждам, че има и други подобни, а и цената е паднала  Sick
Използвам безжичен интернет в къщи, а и навсякъде другаде където хвана мрежа  Laughing
Естествено си го разнасям постоянно с мен и е много удобно, защото се побира
в дамската ми чанта...добре че сега са на мода по-големи чанти.
Гадното е с това цъкане по малкото квадратче, което замества мишката.
Само с него не можах да свикна и си взех малка мишка за лаптоп.
Другото гадно нещо беше, че го купих с Линукс и когато реших да си сложа Win
моите "разбиращи" приятели не можаха да се справят и се наложи да го занеса в сервиз.....
където ми взеха 50 лева за услугата.
Иначе си е супер и за филми и за снимки и за работен.

# 19
  • Мнения: 3 376
сега като се разрових виждам, че има и други подобни, а и цената е паднала  Sick

Наистина доста са ниски и приемливи цените в този сайт Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 026
сега като се разрових виждам, че има и други подобни, а и цената е паднала  Sick

Наистина доста са ниски и приемливи цените в този сайт Peace

не забравяйте, че това не е notebook а така наречения netbook. Нямат хард диск, идеята е да се ползват предимно за интернет.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 276
сега като се разрових виждам, че има и други подобни, а и цената е паднала  Sick

Наистина доста са ниски и приемливи цените в този сайт Peace

не забравяйте, че това не е notebook а така наречения netbook. Нямат хард диск, идеята е да се ползват предимно за интернет.

специално за този пише, че има HDD: 80GB HDD
за другите не знам

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз имам 8 инчов ACER , ама струваше към седемстотин лева .
В къщи сме с рутер и съответно го ползвам безжично . Всичко мога да правя на него - и филми се свалят и музика ...
Най - хубавото е , че се събира в дамска чанта  Wink и вече толкова съм свикнала с него , че като седна на мъжа ми пред лаптопа и направо ми изглежда гигантски . Клавиатурата също е много удобна - като нормалните си е ...

# 23
  • Русе
  • Мнения: 856
Повече не искам да чувам за марката MSI. #Cussing outСлед 8-месечно ползване лаптопа почна да бучи и CD устройството се счупи.В Русе няма сервиз и беше занесен на ремонт в София за един месец.Това беше през август.Сега почна пак да бучи.Иди ми да го хвана и хвърля през балкона. #2gunfireЛаптопа ми не е от малките, но искам да споделя с вас да внимавате при покупка с тази марка.
EASpirit, дано нямаш моите проблеми Peace

# 24
  • Мнения: 0
От малките лаптопи ASUS eeePC 1000H http://ardes.bg/laptop/laptop/ASUS+EEEPC+1000H+BLK160G+LNX-10478 е много добър избор според мен. Има 10" екран и 160GB HDD, 1GB памет,  6 часа батерия... Достатъчно е малък, но цената му е малко по-висока около 700 лв. Иначе и 9" версия е добра, но е с по-малък диск 80GB. 

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Аз имам такъв малък
ползвам и го с безжичен интернет и в лан мрежа
Нямам проблем,разнасям го навсякъде и е нон стоп в есплоатация
Купувала съм го миналата пролет за към 600лв 

# 26
  • Мнения: 55
Аз ползвам MSI U-100 от август месец и съм много доволен-лек с достатъчен хард и удобен за разнасяне.Габи гледа филми в леглото с него. Взех си една SD карта с 32 GB и събирам на нея по 4-5 филма.Много съм доволен.В къщи го ползвам само с безжичен интернет- само съм му добавил един стик за Draft-N стандарт за по-голям обхват.С този стик хващам и на двора.

# 27
  • Мнения: 8 242
Майка ми има Асус 8.9" 160МБ памет, за 600 лв от Технополис на промоция..
Перфектно е компютърчето Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 313
В момента пиша от такъв. Имам го от лятото и не го сменям за по-голям! Моят е AspireOne на Acer. Предпочитам го пред другите защото:
   - е малък и мога да си го нося дори в дамската чанта;
   - имам периоди през, които съм с напрегнат и променящ се график и откровено го ползвам за тефтер, но ми е по-удобен;
  - често го нося когато ходя при клиенти защото използвам единствено таблици и текстови документи;
  - не ми тежи, а често се налага освен чанта и компютър да мъкна торби с папки, така че колко тежи компютъра е от значение за мен;
  - тъй като е с мен непрекъснато винаги мога да запиша нещо, което ми е хрумнало и да го наглася да ме подсети;
  - незаменим ми се струва при пътуване, а ние пътуваме често и обичаме да имаме компютър със себе си;
  - много е удобен ако сте загубили навик да вадите снимки на хартия, а искате да покажете снимки на приятели.

Като извод - от както го имам не съм посягала към "стандартните" лаптопи, които мога да ползвам в къщи или офиса, ако трябва да го нося някъде.

Филми не съм сваляла, но ми е много малко паметта. Не разбирам много, но когато го купувах ми беше обяснено, че има такива със стандартен хард диск, който е доста голям и с памет подобна на флашките, но много по-малко. Основно предимство на вторите (като моя) е, че клатушкането, удрянето и други такива не са толкова опасни. Избрах този тъй като го разнасям непрекъснато и не го ползвам за отнемащи много пространство дейности.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз ще си взимам малък,но миналата година като си взимахме другия лаптоп,помня че едно от важните неща е процесора да е двуядрен от новите PeaceЗатова и платихме към 2500,та тези където предлагате гледам все са със старите процесори,някой да предложи малък с двуядрен процесор newsm78

Общи условия

Активация на акаунт