От коя телевизия са ви по-приятни водещите?

  • 3 885
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
От Нова ТВ

# 16
  • Мнения: 4 516
Според мен МЦ е ужасен. Милен Цветков, не месечния цикъл. Понякога го гледам единствено заради интересните теми, самият водещ о**ра всичко!
С новините също имам проблем. Виктория (Петрова ли беше?) ми е нещо твърде жизнерадостна, само дето не подскача на екрана. Обаче понеже е много хубава, всъщност е гледаема. Юксел го харесвам открай време, хубав, мъжки глас, и макар че прави често грешки, ми е симпатичен. Ани Салич вече не я харесвам. Ники Дойнов става, да. Сутрешни блокове рядко гледам, Лора Крумова ми допада по принцип. Други предавания не гледам, така че водещи не мога да коментирам. Чакам сега да видя "Стани богат". Въпреки че и Ники Кънчев вече ме дразни малко, не мога да си представя друг водещ на играта. Той просто се олицетворява вече с нея.

# 17
  • Мнения: 264
Като изключим водещите на "Тази сутрин", по-са ми симпатични водещите по BTV.

# 18
  • Мнения: 9 186
авторката да сложи анкета предлагам Peace

# 19
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
От Нова телевизия. Милен Цветков ме забавлява много. Карбовски също го харесвам. Новинарските екипи са добри и т.н. Изключение прави Цветанка Ризова която води "На четири очи". Ей тая направо като я видя и сменям канала, няма такава досадна водеща...

това все едно аз съм го писала, и аз съм голяма фенка на Милен Цветков и Мартин Карбовски, заради това, което правят и показват като цяло

новинарските екипи на Нова и БНТ ми харесват, на БиТиВи - нищо не струват, защото това, което показват и начина, по който го правят е или да създадат новина без да е необходимо или да се опитват да вменяват мнение, което е недопустимо за журналистическата работа според мен

от водещи на сутришни блокове - вече трета година всяка сутрин започвам с ТВ 7 и Сава Цеков, създава ми много настроение за деня, а не ми пълни главата с политика

# 20
  • Мнения: 226
и мен Милен Цветков и Карбовски много ме кефят и като цяло само Нова Телевизия

# 21
  • Мнения: 21
По БТВ много ми харесва Ани Цолова. Чакам я с нетърпение да се върне от майчинство. Конкурентката й от НТВ - Лорчето, пък много дразни. Една такава монотнна и скована, докарва ми на лелка. Грам емоция няма в това същество.

Новинарите по НТВ пък по ме кефят от тези в БТВ-то. Особено Ники Дойнов. Голям сладур.

Румен Луканов е голямо дърво. Антипатичен ми е.
Милен Цветков на моменти ми харесва, на моменти -не.

Ива и Боги ги симпатяги. Ива има много хубав глас, помня я още като водеща по FM+

# 22
  • Мнения: 73
Няма нужда от анкета, то се вижда кои  мнения надделяват... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 132
Няма нужда от анкета, то се вижда кои  мнения надделяват... Simple Smile
Пусни една анкета да видим. Ти да не работиш в Нова? Grinning

# 24
  • Мнения: 73
Мързи ме - бременна съм Joy Joy Joy

Не не работя в Нова, но съм медиен човек PeaceТакива ми са впечатленията като прескачам по каналите, а и нямам ли право да пусна тема?

# 25
  • Мнения: 113
Нова Тв и Канал 1. 
В Бтв има много недоразумения. Като започнем с "ерОдирания" Бареков.

# 26
  • Мнения: 5 173
Харесвам Драгомир... водещият на новините по БНТ. Ей, мн ми е симпатичен Heart Eyes Hug.
Харесвам човекът, който казва времето на мястото на Иво Андреев по БТВ. Мн сладко казва вр, мн плавно минава от тема в тема, мн е жизнерадостен Hug.
Венко от новините на БТВ.

Ужасно противен ми е Милен Цветков. Няма такова просташко държание, толкова надменно и инфантилно поведение и отношение към публиката му Sick Sick Sick Sick.
Румен... някой си от Сделка или не също ми е мн гаден.

# 27
  • Мнения: 1 059
date=1231103797]


новинарските екипи на Нова и БНТ ми харесват, на БиТиВи - нищо не струват, защото това, което показват и начина, по който го правят е или да създадат новина без да е необходимо или да се опитват да вменяват мнение, което е недопустимо за журналистическата работа според мен

от водещи на сутришни блокове - вече трета година всяка сутрин започвам с ТВ 7 и Сава Цеков, създава ми много настроение за деня, а не ми пълни главата с политика
Абсолютно съм съгласна с горенаписаното.Всички водещи от сутрешния блок на ТВ 7 са ми симпатични.Харесвам също Таня и Калина от следобедното шоу.

# 28
  • Мнения: 73
А как приемате надменността от екрана има ли място в родния ефир според вас , защото според мен е мнооооого широко разпостранена като начин на водене и поведение Thinking

# 29
  • Мнения: 2 759
                     Нова ми е милиони пъти по-гледаема. А защо - не знам. Не гледам нито едно предаване с водещ. Може би ще прогледам 'Стани богат' скоро обаче.

Общи условия

Активация на акаунт