ПАЗАРДЖИК - 32

  • 21 461
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
да има и за бебета, аз тогава взимах от най малките разфасофки които са в кутия. Даже си спомням веднъж имаше промоция бебешки прах Персил с бебешки омекотител на Силан.

# 16
  • Мнения: 305
Чувала съм само добри отзиви за Сано, но не знаех че го има в този магазин, а все забравях да питам!Ще се пробва, благодаря за информацията! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 657
Добро утро! И Честита нова година на патерици Embarassed
Ние имахме проблем с компа.
За бебешки прах за пране използвах Тео бебе, за Сано съм виждала да се продава и в РМ-маркета.
Успешен ден на всички!Аз от днес съм в отпуск Whistling

# 18
  • Мнения: 2 336
и аз тук  Laughing
а що се отнася до праха за пране от самото начала пера с Персил - не за бебета, но използвах омекотител за бебета, сага премахнах всякакви омекотители и  само с Персил и съм много доволна от него  Peace

# 19
  • Мнения: 3 483
Дотутквам се и аз, малко повампирясала smile3504

Ползвах Сано едно време за каката, но като почна пюретата, не ставаше, пък може и аз да не съм дозирала правилно. Минах на Тео бебе и досега, вече 5 години, все още й пера дрехите с него, по-скоро по навик. И отделно от нашите, разбира се. Много й е чувствителна кожата. Сега бебочката пак с Тео. Омекотител слагам Ленор от белия бебешки. Но с 3 коша за пране съм вече, цялата тераска ми заемат wash wash

Гери, супер, че мъж ти отказва цигарите, ние вкъщи само се съкаме от 2-3 години. Даже и студът на терасата, на която пушим не ни спира Embarassed

# 20
  • Мнения: 305
За пране не ми говорете и в момента се върти първата пералня за деня! Чакат още две, а не сме прали само вчера!Добре че имаме една свободна стая, в която има вътрешни простори от сгъваемите та се побира прането там!Виж лятото добре, но сега вътре!

За пушенето - зълва ми, която беше най-върлата пушачка в къщата не пуши вече 6 месеца!Откриха  и полип на гласните струни и лятото трябваше да и го отстранят оперативно и тя се наплаши и реши да не пуши!Аз забременях и съответно отказах цигарите, а мъж ми просто от солидарност ги махна и той! А иначе студът на терасата никога не ни е  пречил, и при -14 градуса сме седяли със зълва ми на терасата по един час!Луда работа!

# 21
  • Мнения: 3 483
Няма ме отпред в списъка newsm45 Laughing

# 22
  • Мнения: 941
Вече ВИ има  Hug
Пиши ми само кои са рождените ви дни (и на децта) за да добавя и тях.....

п.с. Ами така ми, нямаше те защото дълго време не се престраши да пишеш в Пазарджишката.... baby_neutral

За праха -
Нещо му нямам вяра на този ТЕО бебе (лично мое мнение, неангажиращо) , та ще взема от САНО , за да почна да вече да пера и гладя на бебо.....

А за пушенето - аз бях върла 10 годишна пушачка. КАто започнахме опитите за бебе (продължили почти 2 години) ги понамалих, на почти кутия на ден  Embarassed  Като видях двете чертички изпуших една цигара и казах, че ще е последната - така и беше ...
С мъжо си говорим от години, да ги спрем, само че на мен ми трябваше СИЛЕН стимул...От както направихме ремонта и той пуши на прозореца в кухнята (тъй като от 4 тераси, нито една не си оставихме   Rolling Eyes  ) Беше казал, че докато бебето се роди ще ги откаже, но при условие, че и за двама ни това е ОКОНЧАТЕЛНО. Че няма да приеме след това аз да пропуша. А аз му казвах, че ако ги спре, няма да ме дразни и няма да ги пропуша.....- абе на котка и мишка си и играехме 8 месеца. 
А най- ми хареса , че без да ме предупреди ги спря от раз - сега е като прахосмукачка - всичко помита по пътя си...яде и неща, на които се мръщеше...само и само да е ангажиран да дъвче....
Ще отида утре да му взема един чувал Кроки  Joy   белкем ми остави бонбоните

# 23
  • Мнения: 657
mutsunka, от както ти видях аватара, се чудя от къде си ми толкова позната newsm78. И се сетих Mr. Green, да не рабитиш в М-тел, при теб подписвах договор.

# 24
  • Мнения: 3 483
mutsunka, от както ти видях аватара, се чудя от къде си ми толкова позната newsm78. И се сетих Mr. Green, да не рабитиш в М-тел, при теб подписвах договор.

Аз съм, аз съм, Mr. Green Mr. Green Mr. Green дано съм била в настроение

За Тео-то, верно на каката някои кални петна не пере Twisted Evil

За паз.тема Embarassed Embarassed Embarassed отскоро видях, че има по градове Embarassed Embarassed Embarassed

Аз съм  Нина - 28 окт 1979
Александра - 16 окт 2003
Камелия -       17 окт 2008

Гери,мерси, и аз пък като малките дЯца  Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 3 483
Девойчета Mr. Green, ползва ли някой подплънки за кърмачки на Чико, че няма в целия град, щом и в Данет няма... че загинах вече. Единствените други, дето приемам, са на Нуби. Сега съм с Авент, но са ми малки

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
За прането:
Ние си взехме от тези простори, които се вдигат до тавана и сега имаме на две нива - старите долу и новите горе. Много е удобно  Peace . Отделно има един сгъваем сушилник до печката, на който прехвърлям дрехите, че в това време няма съхнене  ooooh! .
За пушенето - аз ги спрях като разбрах, че съм бременна, а таткото два дена преди това и ги почна пак два дена преди да родя  Thinking . Сега пак ги е спрял  Mr. Green . Ама на мен как ми се пуши  ooooh! , сигурно ще ги почна пак  Embarassed .
Мutsunka, добре дошла в тази тема  Hug . На мен си ми позната от Бамбуча, идвахте често с малката при детския кът.

# 27
  • Мнения: 2 577
Петната от акото, сокчетата и пюретата се перат най-добре с вениш преди да ги пуснете в пералнята  третирате петното с Вениш - изключително съм доволна!

За цигарите - върл противник на цигарите съм/ не на пушачите Mr. Green/, но за това изключителна заслуга има баща ми - 38-годишен стаж  в пушенето/ по 3 кутии на ден/. Накрая му изпадаха зъбите, има хроничен бронхит ДА НЕ ГОВОРИМ КОЛКО Е ГРОЗНО ЖЪЛТОТО ПО ПРЪСТИТЕ И ПЛЮЕНЕТО НА НИКОТИНА,  КОЙТО СЕ СЪБИРА В УСТАТА, миризмата Close а майка ми като пасивен пушач Е С хронична кашлица.

Толкова дим съм вдишала, че ми е за цял живот напред.

Видях  повече вредата, полза няма, пък аз съм практичен човек.

След 35 години зверско пушене, накрая баща ми светна, че дава луди пари за цигари и се ядоса - спря ги от раз. В началото никой не вярваше, че наистина ги е отказал, мислеха, че се крие. но наистина каза и спря. Яде един месец бонбонки и фъстъчки и от тогава край. Още не мога да повярвам, че ги спря. Вече 4 години не пуши.

Толерантна съм към пушачите - като им прави удоволствие да си пушат - не ми пречат. Всеки човек все от нещо е зависим.




Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 14:09 от Луда Яна

# 28
  • Мнения: 3 483
Ване, видях ти снимчица и аз те познах Hug Даже честичко съм те виждала из улиците

# 29
  • Мнения: 941
Девойчета Mr. Green, ползва ли някой подплънки за кърмачки на Чико, че няма в целия град, щом и в Данет няма... че загинах вече. Единствените други, дето приемам, са на Нуби. Сега съм с Авент, но са ми малки

хи-хи  Mr. Green  откога не са ме наричали девойче  Hug
А провери ли в магазина с/у Петраков кафето - на отсрещния тротоар откриха нов магазин - за бебешки храни и аксесоари за кърмачки  Peace
И последен вариант е да има в аптеката с/у Галерията...

п.с. сега ще допиша данните  Peace

Общи условия

Активация на акаунт