ПАЗАРДЖИК - 32

  • 21 475
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ване , ти нямаш ли имен ден днес? Thinking

Е имам де  Mr. Green .

# 76
  • Мнения: 657
Имаш ама си траеш да не черпиш а? Mr. Green
Да си жива и здрава, много любов и семейно щастие ти пожелавам!

# 77
  • Мнения: 305
Честит имен ден на всички именници! Пожелавам ви здраве и щастие! Бъдете весели и усмихнати и весел празник!

# 78
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Имаш ама си траеш да не черпиш а? Mr. Green
Да си жива и здрава, много любов и семейно щастие ти пожелавам!

Аз на картинка не обичам, заповядайте на живо  Mr. Green .

# 79
  • Мнения: 2 577
Нели, весел двоен празник!
Да са ти живи и здрави двете слънца!


Честит имен ден на Ването - здраве, търпение и сили да се занимава с Гошенцето!

Честит имен ден на Ива - лека бременност и щастливи дни с дечицата ти желая!

Честит имен ден на Жана! Много радост, щастие и любов в семейството!

Честит имен ден на Калоян на Герси!

Честит празник на всички празнуващи!

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 10:33 от Луда Яна

# 80
  • Мнения: 121
                                        Честит празник на всички празнуващи!!!


                                                          Живи и здрави!!!

# 81
  • Мнения: 3 484
Честит празник на имениците! Да са ни живи и здрави, много щастливи и късметливи Hug  bouquet

Честит празник на Марио и Йоана на Нели! Децата ти са прекрасни, това личи по твоята вечна усмивка и жизненост. Благословени да са с такава майчица, пожелавам им безкрайно щастливо и палаво детство и успехи във всяко начинание в живота. Hug Hug Hug

# 82
4естит празник на вси4ки!
Пожелавам ви да имате вси4ко, което не се купува с пари и пари за вси4ко останало!  bouquet

# 83
  • Мнения: 163
ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРаЗНИК на НЕЛИ да  bouquet са ти живи и здрави дечицата много да те радват.
Честит празник и на ВАнето всичко най хубаво и желая  bouquetЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!!!!!!!

# 84
  • Мнения: 941
Честит рожден ден на Марио на Нели и имен ден на Йоана на Нели - нека майка им продължава да е все така "дива" , а те да растат здрави и щастливи  и да носят много радост и гордост на мама и тате   bouquet

Честит имен ден на Ива   bouquet

Честит имен ден и на Ването   bouquet

Честит имен на на Калоян на Лушка  Hug

И празник на всички празнуващи днес   bouquet

# 85
  • Мнения: 134
Благодаря за пожеланията! Честито на всички съименници и съименнички! Бъдете здрави и много щастливи!
Да се изкажа по няколко точки:
1. Вече съм си в Пз-к и съм желаеща всеки ден за кафета-мафета.
2. Отказването на цигарите. Поздравления за мъжа на Гери, Zora и мъжа й, въпреки че не ви познавам! Според мен, да откажеш цигарите е едно от най-умните неща, които човек може да направи през живота си. Страхотно решение и огромна крачка в правилната посока!
3. Бебешки прах за пране - през цялата първа година ползвах прах и омекотител Sano. Купувах го от PM-маркет. Наистина е много икономичен, а ароматът му направо е невероятен. След първата година пера с каквото и нашите дрехи - Ariel или Persil. За петната при захранването използвах един американски препарат, купен от "Вис Виталис", но не му помня името. Сега ползвам Vanish.
4. Подплънки за гърди - да не се излъжете да си купите от тези многократните на Avent, дето се перат в пералня. Купих си и ги изхвърлих - нищо не попиват и държат мокро - бррррр. През целия си дълъг кърмачески стаж съм ползвала само еднократни на Avent и Chico, като вторите май повече ми допадат, а и са индивидуално опаковани.
5. Кърмене и менструация - дойде ми към 6тия месец след раждането, кърмих Стефко до 1 година и 7 месеца и не е имал претенции в тези периоди.
6. Запаси от кърма - Нинче, направо ме разби с тези количества. Аз замразявах в едни мъъънички контейнерчета, дето се използват за стерилна урина - повече не можех да изцедя с Avent-ската помпа.

# 86
  • Мнения: 2 336
Честит празник на всички именници!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 319
ЧИД на всички празнуващи и на вчерашните ни именници. Бъдете здрави!  bouquet
Иве, дано намерим време вече да се видим! Hug

Момичета, някой ползва ли сушилня и ако да, доволен ли е, мнения, марки и всичко интересно Crazy Crazy

# 88
  • Мнения: 3 484
ИИИИИИ, Стефанива, мъъъъъничко по-рано да беше писала Laughing Laughing Laughing Онзи ден се набутах за перящите подплънки 18 кинта за тоя, дето духа. Абсолютно си права - мокротия до шия. Като ги гледам и все едно са направени от плат и перде. Laughing

За изцеждането, мога да цедя само докато бебето суче от другата гърда, иначе не повече от десетина милилитра.
Неразположена съм вече трети ден, ослушвам се, ама си папа нормално

Откъде да си взема такива чашки за урина, че на центъра няма в две от аптеките, пък ще ми трябват за пюретата , за да не хабя големите

От на Чико подложките- спрели са вноса, сега съм с авент, но са доста малки, взех саносан, но не виждам разлика с авент Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТА ВИ НОВА ГОДИНА! ( с голямо закъснение)

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на Йоана, Ването, Stefaniva и на ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на МАРИО!
Nellina, да са ти живи и здрави и двамата! Peace

Откъде да си взема такива чашки за урина, че на центъра няма в две от аптеките, пък ще ми трябват за пюретата
Mutsunka, такива чашки съм взимала от санитарния магазин до болницата.

Някой има ли н аблюдения от фитнес залите в града събирам препоръки преди две години ходех в този на Ескулап ,но сега уредите много са изпочупени.
Nadinka83, чувам, че новия фитнес до пощата е добър ( там където беше или все още е аптека Амон Ра или нещо такова).Не съм ходила обаче.


Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 17:47 от Ember

Общи условия

Активация на акаунт