ПАЗАРДЖИК - 32

  • 21 510
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 488
ember, мерси

МОМИЧЕТА, ДАЙТЕ МНЕНИЕ ДА ПРОБВАМ ЛИ ТОВА http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id=1959 Thinking

# 91
  • Варна
  • Мнения: 858
Nadinka83 моя мъж ходи на фитнес в този новия до пощата, доволен е, ходели малко жени там, но според него този фитнес е по-удобен за жени отколкото за мъже. Ако нещо конкретно те интересува пиши, ще го питам, а и той може да попита нещо защото ходи редовно и  познава собствениците.

# 92
  • Мнения: 134
Чашки за урина (няколко вида и размера) съм купувала от социалната аптека, която е между Стоматологията и Райфайзенбанк.
А за пелените за многократна употреба не мога да съм полезна, за съжаление.

# 93
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета!
Може ли да ви помоля да ме махнете от списака с термин.На 4.01 в 22:00 родих момиченце без сардечна деиност,с оплетена двойна пъпна връв!
Скоро ще ви пиша!
Поздрави!

# 94
  • Мнения: 2 577
Даниелка, искрено съжалявам!
Твоето ангелче ще бди над вас!




Кураж и сили!

# 95
  • Мнения: 163
Даниелка каквото и да ти пишем в този момент няма да можем да те утешим само ти си знаеш какво ти е ,но мила трябва да си много силна в този момент и скоро ще си с ново коремче казвам го от личен опит защото и аз съм го приживяла загубих 2 бебчета Hug .

# 96
  • Мнения: 163
Деси има ли инструктор в този фитнес и ако знаеш каква е цената на картата за месец? Казват ,че бил действително много хубав този фитнес

# 97
  • Варна
  • Мнения: 858
nadinka83 Няма инструктор, общо взето мъжа ми го раздава такъв  Laughing Питат го там момченцата дето не са наясно,така че ако го засечеш.....
За 16 посещения в рамките на 1 месец е 35 лв. Той ползва такава,утре като отиде ще види колко е месечната и ще ти пиша,няма проблем.
Дани аз ти писах миличка в другата тема,но да ти кажа и тук,всички сме с теб. Трябва да бъдеш силна. Съвсем скоро ще си имаш бебче,сигурна съм.  Hug

# 98
  • Мнения: 163
Деси  мерси за информацията утре ще отида да си взема една карта тази за 16 дни ме устройва супер, че идва лято и трябва да влизам във форма а имам 10 килца да свалям :ooooh повече мъже ли посещават фитнеса?

# 99
  • Мнения: 941
Даниелка  Hug
Знаех , че трябваше да преработя първият постинг - но сърце не ми даваше просто да изтрия....
Прегръщам те  Hug
Съжалявам Hug

# 100
  • Мнения: 121
Дани, много се радвам, че вече си се прибрала в къщи. Ти си млада и силна, от тук на татъка ти пожелавам само хубави неща и най - вече разбирателство и много топлина между теб и Жоро. Искам да ти кажа, че можеш да разчиташ за всичко на мен.


                              ОБИЧАМ ТЕ!!!       

# 101
  • Варна
  • Мнения: 858
nadinka83 ми предимно,но вече имало и жени,че в началото нямаше нито една. Иначе след 15-16 часа се пълни повечко и става малко пренаселено, така че преди това е по-удобно и спокойно. Радвам се че помогнах  Hug може да се засечем някой път като го чакам в кафето.

# 102
  • Мнения: 1 938
Даниелка, прегръщам те... Hug Hug Hug Съжалявам! Знам, че в този момент думите са излишни...
Чакаме те да се включиш пак, когато намериш сили...


Малко окъснях, ама се включвам... Mr. Green
Момичета, благодаря ви за милите думи! Hug
Честито на патерици на Ването, Ива; на съпруга на Пепита78, на Ива на мимипими, Жана, Калоян на Лушка и Калоян на Герси!
 Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 01:38 от Nellina

# 103
  • Мнения: 3 488
Прегръдки и от мен, мило семейство! Hug
Обичайте се много...Това ви трябва ... любов и...време
.... нямам какво друго да кажа...... Sad

# 104
  • Мнения: 3 488
абе , момичета, пентаксимът три поредни месеца ли се слагаше, та към 17-и да си приготвям втората шейсетуна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт