Откъде да си купя шейна?

  • 3 684
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Дървените, които са с метални облегалки отстрани и отзад са кофти, защото примерно по наклон детето не може да спира само. И са много тежки. Аз купих такава, когато детето ми беше на 1 година и за тогава беше ок, но за по-голямо дете са много неудобни. И аз сега се чудя каква да купя.

# 16
  • Мнения: 5 255
mam@, писали сме едновременно за едни и същи шейни.  Peace
Peace
ние имаме тази
Дъщеря ми вече е на 4г 5 м и продължава да я ползва без проблем.
Много е здрава  Wink

Наистина е страхотна, само дето цената малко...(227 лв. е, гледах я преди Коледа точно)
Но пък може би си заслужава, ако се вземе за малко бебе и се ползва 4 години, както вие сте направили.

На показаната снимка е на 1г 5м, както казах сега е на 4г 5м и продължава да я ползва със седалката.
Когато и омалее ще свалим седалката и пак ще се ползва - такъв е модела  Wink

vileto33, на Илиенци са от китайските. Аз говоря за немските  Peace

# 17
  • Мнения: 4
 Hug Шейни може да намерите  в кв.Слатина бл 44 А, м-н МАЛЧОВЦИ вчера имаше 4-5 вида и на добри цени.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Магазина на ъгъла на Цар Борис и Горнобански път ли се пада.
И знаете ли вечер до колко работят.

# 19
  • Мнения: 5 255
Магазина на ъгъла на Цар Борис и Горнобански път ли се пада.
И знаете ли вечер до колко работят.

Да, не работят до късно. Може да питаш по тел. : 0888811327 / 0888713184 /взети от сайта им/

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
Магазина на ъгъла на Цар Борис и Горнобански път ли се пада.
И знаете ли вечер до колко работят.
Да, не работят до късно. Може да питаш по тел. : 0888811327 / 0888713184 /взети от сайта им/

Благодаря ти    bouquet
сега отивам в другия под форум да видя къде да скочим с двете деца за една седмица на почивка, ама да е по спокойно и да има по равни писти, че едното е малко и отивам за шейна  Peace

# 21
Здравейте, аз съм нова във форума, но се зачетох в дискусията ви и искам да ви предложа да посетите едно ново магазинче, което откриха скоро в квартала ни. Намира се   на ул. Синчец 10 в Лозенец, магазинчето е за книги и подаръци. От там купих страхотни пеещи книжки за малкото ми момиченце, а на входа има страхотна дървена шейна с нарисуван Дядо Коледа. Не съм сигурна, но цената май беше около 60 лв.

Общи условия

Активация на акаунт