Из Магриба - 7-ми път познавачки ще ви поведат

  • 25 435
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 323
Кате,ако дне снаистина си рожденичка-ЧРД-всичко най-хубвао ти пожелавам.

# 256
  • Мнения: 169
добро утро момичета,
Честит рожден ден на Катя и на една друга рожденничка която ще запазя в тайна, дано тя да се сети.Пожелавам ви дълги години щастие и късмет.
 

# 257
  • Мнения: 112
Кате,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Нека всички твой желания-бъдат мои пожелания!Поздравявам те с една песничка(знам че не слушаш мн мн чалга,но се сетих за нея Simple Smile )
http://www.youtube.com/watch?v=DMANnCWyd4g
Приятно изкарване и мноого подаръци,после да разкажеш  bouquet

# 258
  • Мнения: 610


КАТЕ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И БЕЗБРОЙ ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ! ДА СЕ СБЪДНЕ НАЙ- СЪКРОВЕННОТО ТИ ЖЕЛАНИЕ ! 

Поздравявам те и с една песничка - http://uk.youtube.com/watch?v=vxnl83HD3R0&feature=related  Flutter

Много прегръдки и целувки от нас   Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 1 526


Катя, Честит Рожден Ден!
Бъди щастлива и обичана! Даваща и получаваща!
Много успехи в личен и професионален план!!!

# 260
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мила Катя, честит рожден ден!
Нека животът ти бъде по-красив от приказка, изпълнен с любов и щастливи мигове!
Желая ти и много здраве, попътен вятър в нещата, с които се захващаш и скоро да получиш дългоочакваната и толково бленувана вест за бременност!




И да си заобиколена от верни приятели, от доброта и чисти намерения!
Весело празнуване!
(и до 120!  Wink)

# 261
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кате, 4естит рожден ден ! бъди себе си и не позволявай заради добротата си и миролюбието си да си загубиш оригиналното излъ4ване!
като мюслим, знам ,4е не празнувате, но удари едно хоро за бг традиция!ние до гроб ще сме си бг моми и мами, ако ще и под два 4ула да ни за4улят! пусни си бг народна музика и от ония тежките, дето литват по небо и се носят в простора, щ? видиш колко се ценят отдале4е!това е  моят подарък, изборът на песен е тво  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetй!

# 262
  • София
  • Мнения: 3 845
Честит Рожден ден, Кате!
Желая ти много здраве и семейно щастие! Желая ти прекрасна година изпълнена с положителни емоции и благи вести   bouquet Нека радостта, усмивките и любовта те следват навсякъде!

# 263
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Катенце - да си жива и здрава !
Желая ти от сърце Щъркелчо съвсем скоро да те посети !
  Heart Eyes  Hug

# 264
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
Кате, много щастие и успехи ти пожелавам, и едно бебе!



Белбей, за другата рожденничка, дето си мълчи   bouquet. Пожелавам и крепко здраве, радост и бързо преодоляване на бюрократичните спънки!

Използувам случая да благодаря на всички, които ни честитиха РД на Сашко и да ви покажа снимките:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9989464

Пете, ако не ги виждаш така, свирни!

# 265
  • Мнения: 110
   Невена, чудесни снимки, вижда се, че децата са се забавлявали, а и мама покрай тях.  Hug  Комплименти за твоята майка- много хубава жена.   Peace
   Белбейче, за Цецифло ли става въпрос, че е рожденничка също?

# 266
  • Мнения: 169
Не Алба не е Цецифло, просто разбрах че не е искала да се знае за нея и за това просто честитявам пък тя да се сеща Wink

# 267
  • Мнения: 126
Кате- присъединявам се към поздравите за рожденният ти ден
Идеята на марси за поздрав- много ми харесва   bouquet
Аз ще те поздравя с моята любима бг песен
http://www.youtube.com/watch?v=s6ql9eU_Nuc
Prituri Se Planinata




Честит рожден ден и на Цецка-  bouquet
Мило Цвете- бъде такава каквато си си-упорита, реална и обаятелна   bouquet Hug



Невенка-прекрасни са снимките-аз ги търсих из форума ,ама добе че ги пусна тук.Чаровник е Сашето-пу пу...колко женски сърца ще разбие?!?! newsm78 Joy   Ти си като сестричка до децата си- аво!Нито годините ти личат,нито преживяното... Hug  bouquet Поздрави за майка ти-и се организирайте да се видим-по топло     е вече...айде-мсъмъна с мед е на дна крачка от метрото   Барбес   bouquet


Момичета-благодая ви за чеситките за моя Тони.Албичка-мила..това е синчето ми,не племенниче.Аз имам три деца-Дъщеря София на12 гоини,син -Антони на 10 години-те са в България за сега и....изтърсака-алжирче който на 23 ще напрви1 година-Раян  bouquet  bouquet  bouquet

# 268
  • Мнения: 90
Кате Честит рожден ден бъди здрава и обиЧана   bouquet

Ей Далке ,каква песен ,благодаря ти ,Че ми я припомни ,Че съЩествува .Много хубава песен ,навремето я обужавах ,от както съм тук все по-рядко слушам нашенска музика ...

Невенки ма този Сашко е голям плей бой бе ,много красиво дете ,матовиЧко ,супер поне няма да ходи на солариуми като порасне  Laughing

Честит рожден ден и на мистериозната рожденниЧЧка да е жива и здрава и обиЧана    bouquet


СноЩи мшис Лина реши да си играе до 4h сутринта  ,без да е спала грам през деня си мислех ,Че Ще си легне по-рано от обикноженно .Е тя ми разби всиЧки мисли и оЧаквания .Та и се играеше и понеже е принцесата на мама и тати  , спи м/у нас и реши да си играе с нас .

# 269
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Невена - изтървала съм РД на Сашко -   newsm51 да ви е жив и здрав и всички сериозни здравословни проблеми са зад гърба му !!! Чедесен празник си направила - благодаря за снимките , разчувствах се като те видях така жива и жизнена - браво !  Heart Eyes Hug  bouquet


Честити да са всички , които имат повод за личен празник !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт