Вяра и надежда има, време е да станем трима, четирима! 05.01 - 11.01.2009

  • 12 085
  • 243
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 732
деси,честита бременност!да е лека и успешно да износиш двете бебчета!много целувки и прегръдки! Hug Hug Hug newsm04 preggo

# 211
  • Мнения: 491
 Hug Маринексче сигурна съм, че момичетата ще дойдат ако могат, нищо че не са писали, сега са почивни дни всеки е на някъде Wink
Аз ще ви подкрепям от разстояние newsm10

# 212
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Леичка, Хариетче  Hug  bouquet Hug  bouquet

Маринексче, не се ядосвай мила, сигурна съм че който има възможност ще дойде  Hug  bouquet

# 213
  • Мнения: 4 700
Маринекс, не се ядосвай. И аz съм убедена, че Ще дойдат доста хора. АЗ с удоволствие бих доШла, ама сте ми малко далече.  Rolling Eyes

# 214
  • Мнения: 4 589
За Маринек специално



Там ще сме мило. Знаеш, че всички, които могат да дойдат, ще са там.

# 215
  • Мнения: 1 768
Ники мило , стопли ми душата , а тези пуретки ми изглеждат много ароматни  Laughing Кажи , че и ромчето в гарафата е кубинско и си ме размазала тотално от кеф  Laughing Laughing Laughing Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 4 589
Мило за теб и Кубинец ще докарам, ако ще ти стане кеф и ще ти капе мед от душата....

# 217
  • Мнения: 1 768
Николинчо , е за този си давам заявката ама води го бързо  Joy Joy Joy Joy


Никой да не пипа , че ша станем на кълбета  hahaha

# 218
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Ааа,Маринекс,за тоя и аз се развеждам! smile3508 smile3534Ама,хайде от мен да мине отстъпвам ти го без бой Laughing.Виж от пурите си открадвам една с голямо удоволствие Mr. Green.
п.п.Щом почнах да предпочитам пурите и коняка пред момъка,остарявам и за нищо не ставам. hahaha Joy

# 219
  • Мнения: 491
Брей тука голяма веселба е станало, а пък аз съм изтървала пак. За пурите не съжалявам със сигурност, туй така и не го научих Yum

# 220
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,поспаланковци!Слагам кафето и закуската и изчезвам на работа Twisted Evil.

# 221
  • Мнения: 1 768
Добро утро  Laughing
Доренце , закуската е приказна еле па кайвето - такова пуФкаФко  Laughing
А инак тоз момък можем да го поделим бе  Laughing Мен ще ме води на шопинг , за теб останалото  Joy Joy Joy
Хубав ден мацони .Аз днес ще пратя мъжо  до Метро , после до техномаркет - дано са получили миялни , че изгних от миене на съдове  Crazy

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 10:10 от marinex

# 222
  • Мнения: 3 294
Здравейте и от мен

Маринксче , ще ви подкрепям от разстояние , силно се надявам да бъдем чути  Praynig

Десико , толкова се изненадах , стисках ти палци , но незнаех че повода бил толкова радостен . Честити ти две точици , желая ти леки месеци до срещата ти с тях  Hug

# 223
  • Мнения: 4 589
Добро утро,

Дори как само ще се нахвърля в/у баничката!!! Много съм гладна. Аз пък от вчера си мечтая за китайско.

Ние днес ще ходим до Св. Мина и после при бебка.



да не ви дразня все пак

# 224
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Ники, не ми говори за китайско, че съм освирепяла за такова Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт