Вяра и надежда има, време е да станем трима, четирима! 05.01 - 11.01.2009

  • 12 082
  • 243
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 768
Мили момичета , предполагам знаете , че на 14.1.2009 от 11ч ще се проведе общонационален протест пред НС. Нека всички които могат да присъстват дойдат на 14.01.2009 г в градинката на Народна Библиотека в 10:30ч Там ще е сборния пункт за нас от форумите на мамите.Носете плакати или каквото ви душа иска .Ето какво са направили наши приятели
http://vbox7.com/play:6ce28c45

# 196
  • Мнения: 965
Здравейте сладурчета  Hug
Деси честити да са ти двете точици миличка ,леко бременеене и много глезотене ти пожелавам   Hug
Миле честита годишнина пожелавам ви още дълги години да се обичате и уважавате   bouquet
kali 7 и аз като теб смело почнах да качвам килцата 50кг съм вече  ooooh! на моя ръст ........... Joy като бременна хлебарка съм  Joy ям повече от мъжо Embarassed Embarassed Embarassed като ламя съм хихи
Прегръщам ви силно всички  Hug,благодаря ви за стиснатите палци  Hug

# 197
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Момичета, благодаря ви милички за прекрасните пожелания, благодаря ви че споделяте радостта ми. Целувам ви и ви прегръщам силно.  Hug  bouquet


Миле, честита годишнина, много да се обичате и да се разбирате, и само рози по пътя ви и сбъдване на мечтите!!!   bouquet Hug  bouquet Hug

# 198
  • Мнения: 491
 Честита Годишнина Миле, с пожелание през таз година, да сте вече трима
           
               

HugДесико честито мила, пожелавам ти лека безпроблемна бременност и много радост на финала!

# 199
  • Мнения: 965
Добро утро сладурчета ,слагайм ви кайвенце да си пийнете и малко да си хапнете  Hug
Лек ден ви желая,приятна почивка на всички които ще мързелуват  Hug

# 200
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Цецито,благодаря зя кафенцето Hug
Навън е кучешки студ,термометъра е закован на -15 градуса #Shocked

# 201
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,слънчица мои!
Цецито,мерси за кафенцето и кексче ще си взема дори,пък каквото остане –за поспаланковците! Grinning
На всички ви желая един топъл и спокоен уйкенд! Hug

# 202
  • Мнения: 1 062

Голям студ, голямо нещо  cold
Топъл и уютен ден вкъщи....а тези, които са на работа - да свършват по-бързо  Crazy


Честити точици, Деси ! Лека и безпроблемна бременност, само позитивни емоции.


Честита годишнина, Миле !
Всеки ден да се обичате, както в първия  Heart Eyes

# 203
  • Мнения: 4 589
Добро утро мили дами,

аз добре се наспах, мъжо отиде по работа, а аз имам злизане, ама в този студ не ми се ходи май никъде. Обичам да съм сама, да пийвам кафе и да гледам ТВ през уикенда.

Искам да си представим, че сме там и да се стоплим малко

# 204
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета  Hug
Деси, честити ти две точици! Желая ти след девет месеца да си най-щастливата мама на двете прекрасни бебчета!
Миле, честита годишнина! Много любов и разбирателство ви желая, пък другото се нарежда!

Много ли са работещите днес? Аз сега ще видя да не съм пропуснала някого с честитките  Embarassed
Веднага се поправям. Честити рождени дни на патерица на Жабче и Миле!
Момичета, бъдете много, много здрави, щастливи и обичани! И лесно да се сбъдват мечтите ви!

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 11:08 от lea

# 205
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Здравейте момичета,

Цецито, благодаря за закуската   bouquet

Ники, тази картинка самомкато я гледам и се стоплям  Hug

Аз днес подобаващо си поспах - до 11 ч., това не ми се е случвало никога  #Crazy И от днес съм малко болничен, док. ми препоръча да си поседя в къщи - студове, поледици, грипове.
И аз съм сама /милото е на работа/ и с кучовете си седим пред камината и се грейкаме. Обичам така, но кафенце не пия вече  Wink

Момичета, много много ви благодаря за прекрасните пожелание. Вие сте неописуемо съкровище - толкова разбиране и подкрепа.  Гушки за всички Hug Hug Hug

Хубав и усмихнат ден за всички и дано да е колкото може по-топъл   bouquet

# 206
  • София
  • Мнения: 4 272
Деси, стой си на топличко  Wink Ама трябва да си промениш подписчето и да пишеш: "Чакаме ви, бебчета". Пък после и лентичка да си сложиш  Grinning

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Здрасти банда!   bouquet
Наистина е много студено навън. Ники, добре си се сетила да ни постоплиш малко. Лелеее колко е хубаво на плажа ...  newsm03
Десико, Леичка е права - смени текста  Laughing
Цецито, ако е останало от кексчето, ще си взема, че кафенце и аз не пия вече   love001

Аз пък ще сервирам обяда  Grinning

                   

# 208
  • Мнения: 1 768
Малко ми е криво да пиша днес тук Sad Очаквах малко повече енергия след като вчера ви написах за националния протест и сборния пункт. Confused

# 209
  • Мнения: 2 382
Мацонче, не е задължително всички да мислим по един и същ начин Peace.
Аз днес бях на малка разходка и май скоро няма да повторя.щях да се пребия на няколко пъти ooooh!.Ама то е такава невероятна поледица.В 13 ч беше -2* Shocked.

Общи условия

Активация на акаунт