по колко плащате за ехограф?

  • 13 595
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Аз ходя на частно , но тя работи със ЗК и досега от четирите прегледа на които съм плащала по 30лв всеки път , само два бяха без да плащам. Последният път даже ми взе 3лв за кръвните изследвания.

# 61
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Плащам като ходя на частно при д-р Сигридов, по 30 лв, където ме гледат обстойно и на хубав ехограф.
На ЖК съм в Тина Киркова при д-р Ташков, не съм плащала за ехограф, въпреки че вече 4 пъти ме е гледал. Плащам само такса за изследвания 2 лв и това е.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 817
За цялата бременност ти се полагат 2 ехографа и изследвания всеки месец - безплатно. Някои лекари правят безплатни прегледи от добра воля. Не са длъжни да го правят всеки месец. Плащах всеки преглед по 30 лв.

# 63
  • София
  • Мнения: 23 109
До 4-ия месец ходех 2 пъти в месеца на ехограф, плащах по 20 лв.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Плащах по 30лв

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Ходя на ЖК и досега не съм платила нито стотинка, доки ме гледа аболютно всеки път на ехограф  Heart Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 23 109
Ходя на ЖК и досега не съм платила нито стотинка, доки ме гледа аболютно всеки път на ехограф  Heart Eyes
Евала, че има и безкористни доктори. Направо не е за вярване!

# 67
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз си следих бременността на частно,включително и ЖК ми водиха - плащах на посещение по 30 лв,като всеки път ме гледаха на ехограф.

# 68
  • Мнения: 70
Аз ходя на ЖК в поликлиниката - засега 2 посещения- 1 ехограф и там не плащам. Ходя и на частно при лекар от Шейново, там плащам по 20 лв.

# 69
  • Мнения: 636
По 45 лв. На ЖК не ходя.

# 70
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
По 40- 50 лв. всеки месец- май само един път имах бонус от ЗК.
Зависи от лекарят, апарата и т.н.
Не съм си и помисляла дори за момент да отида  при друг доктор, който взема по- малко. Предпочитем от друго да спестявам.

# 71
  • Мнения: 14
Аз ходя в Габрово при д-р Ангелов, той ми води ЖК, но не е по ЗК, всеки път ме гледа на ехограф и цената на прегледа е 10лв Peace

# 72
  • Мнения: 120
по 25 лева в частна клиника

# 73
# 74
  • Мнения: 116
 по 30 лв,но аз ходя на частно

Общи условия

Активация на акаунт