Аз ли съм пишман икономист или ни управляват малоумници!

  • 1 826
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Нормално е в наща мила родина да е така - цитирам по снимките.
Тея в здравната каса първото нещо което направиха беше да си купят мерцедесите/за съжаление имам приятелка която работи там-тя казва че нищо не зависи от нея, а пък и е добре и си взима супер заплата/.

 
Проблемите за съжаление са далеч по на дълбоко от заплатите на служителите.

А замисляли ли сте се, че сега като се навъдят новите здравноосигурителни дружества, те трябва да си напрвят подразделения по области, да се обзаведат и да създадат структура?....сгради, персонал и т.н.

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 17:18 от МамиБлю

# 16
  • Мнения: 4 300
....Да не говорим що народ има, който не е нито лекар, нито инженер, нито архитект, но пък идеално намира кусурите в работата им....

Да, точно така. Ще се въздържа от други цитати от същия автор, но в други, по-педагогически теми. Wink


Разбирам, че те дразня, но ако имаш нещо ми го сподели на лични, не е нужно да изпльоскваш ( да не казвам другата дума) по нещо след мен във всяка тема, където съм писала. Мениджмънтът си е мениджмънт без значение в коя сфера е - това във връзка със забележката ти. И тази тема е съшата като онази- някой се загрижил за неговото парченце от пъзела и си дърпа, ли дърпа. Ами да вземем десетте милиона от Ин витро фонда и да ги дадем за диспансеризация на децата, а? Детето на Мишел ще е с решен проблем. Какво мислите? Накой от вас били взел подобно решение?

# 17
  • Мнения: 984
Рокси, реагираш като ощипана госпожица, за да не кажа като точно какъв заек в люцерна. Не е нужно да ми ходиш по петите и да се ласкаеш от вниманието, което изобщо ти отделям. Ако имаш да ми кажеш още нещо - ЛС. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт