"Януари и февруари остана, а МАРТ ще съм вече МАМА"

  • 13 621
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 858
marussia благодаря ти за списъка наистина много ми помогна  Hug
Даниелка кураж,мила,всички сме с теб и знам че съвсем скоро ще ни пишеш че чакате бебче.Ако ти се говори разчитай на мен и ми пиши, с теб съм  Hug
Относно вестителките или щъркелите,аз лично нямам против да съм. Постоянно съм на линия в нета, а и термина ми е за 30-ти така че ако някой иска ще съм щастлива да съобщя хубавата новина.  Hug
Белла страхотни заглавия  Hug много ми харесаха.

# 271
  • Мнения: 4 428
Ние сме решили живот и здраве малката да се казва Ангелина

Ей, сестра ми се казва така  Grinning

Нагаина, това с отводняването не знам колко е от полза  newsm78 Но може би все пак е по-добре. Ако се къпе бебето в банята, има списъл, защот само отпашваш ваната и тя се изпразва и после се изплаква. Но, акоес къпе в стаята, както май ще сме ние, е все тая май  Rolling Eyes

Вили, я кажи какво има в ЗАРА? На мен тази на България ми е близо до майка ми и може да минем следващия път  Peace

# 272
  • Мнения: 10 012
Къде отидоха всички??

Аз спах Sunglasses. Добре че малкия беше добър и се гушеше в мен или си играеше до дивана. Татито му пусна Мечо Пух. Дано не се рзболявам, че ме боли челото доста.

Даниелка  Hug

Baby Moni, много ти е хубава люлката. Честито!
И аз съм и хвърлила око, но се колебая между нея и тази:
http://www.babydracek.com/zbozi/1731-fisher-price-j7811-houpacka … uxe-3-v-1-do-18kg
До 18кг! Много се впечатлих. Аквариума ми харева повече, де.
Притеснява ме дали голямото ми бебе няма да се натиска за аквариума, че бързо ще му разкаже играта.
И без това роднините незнаят какъв подарък да ни купят, а аз съм пълна с идеи. Grinning

Не ме плашете със смяната на пола в последния момент. Без име за момиче сме, а като ме приемат в болницата искат подписан от двамата родители формуляр с избраните имена за момиче и момче. Мислех да пишем просто име, което мъжа ми е избрал, защото така или иначе е момче. Но ако стане грешка.... Confused
 
Честит имен ден на малкият Ивайло и на празнуващите татковци!

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 19:28 от Pansy Goldworthy

# 273
  • Мнения: 2 495
Дотук сме:
Белла
kremmyto
red_girl
зелено човече
Слънцето
dessiss

Смятам, че горе-долу толкова стигат, но ако все пак има някоя мама с желание да е щъркел, нека да каже!
Да се включа и аз за имената - още не мога да реша със сигурност. Колебая се между Калоян, Деян и Валери.
На мен Калоян ми е фаворит! Hug

# 274
  • Мнения: 35
veselina_s_p както написах за момиченца има по голям избор, но като цяло за новородени нямаше толкова работи. Иначе цените варираха от 8 за блузките до 15 за панталонките и якенцата. Мисля че доста са намалени и няма да ги има дълго, от доста неща бяха останали единични бройки. Те от Коледа са с намаления...

# 275
  • Варна
  • Мнения: 858
Момичета ,а нали ще има и желаещи вестителки за мамите дето ще сме накрая. Защото повечето ще сте родили и може би няма да ви е до форума, но все пак някой да съобщи и за нас последните  Embarassed

# 276
  • Мнения: 222
Аз да питам за вестителките - тел. на ЛС ли ще разменяме или как  newsm78
Бяхме го обсъждали по едно време - ама нали ми е пилешки мозъка напоследък... ooooh!

dessiss - Белла и Слънцето са в началото на март, и ако имат време покрай грижите за бебковците си ще известяват те, предполагам  Laughing

# 277
  • Мнения: 6
Пишете ме и мен  Grinning За хубави новини ще имам време  Wink Само пишете как да стане с номерата  Wink

# 278
  • Варна
  • Мнения: 858
Ми аз предлагам на лични да стане размяната,че на първа страница ми е малко страшно да си изпера телефона,все пак доста хора ни четат. Ако има друго предложение споделете.  Simple Smile

# 279
  • Мнения: 1 734
Аз ли съм единствената дето не е разбрала, какви са тези вестителки  Embarassed

# 280
  • Мнения: 2 495
Аз да питам за вестителките - тел. на ЛС ли ще разменяме или как  newsm78
Бяхме го обсъждали по едно време - ама нали ми е пилешки мозъка напоследък... ooooh!

dessiss - Белла и Слънцето са в началото на март, и ако имат време покрай грижите за бебковците си ще известяват те, предполагам  Laughing
Точно така Peace Аз нали имам чувството че ще родя февруари, така че все ще намеря свободно време да пусна щъркелова новина! Hug
Ами аз предлагам сега Слънцето като направи новата тема, да направи един списък с вестителките и номерата им, да ги сложи на 1 стр., а примерно след ден два номерата да се изтрият и който преписал-преписал Laughing
Ако някой има по-добра идея, да сподели, аз нямам нищо против да си изтипосам номера, ама нали ви казвам-за ден два, колкото повечето мами да го видят, след това само на ЛС Hug

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз имам друго предложение - нека всяка си избере на коя вестителка иска да вземе телефона и да и го поиска на ЛС. Така е по добре според мен. Имената вече съм ги написала за другата тема. Решете как дали да сложа номерата на 1 стр. или всяка да пише на избрана от нея мама на ЛС?

# 282
  • Мнения: 2 495
Аз имам друго предложение - нека всяка си избере на коя вестителка иска да вземе телефона и да и го поиска на ЛС. Така е по добре според мен. Имената вече съм ги написала за другата тема. Решете как дали да сложа номерата на 1 стр. или всяка да пише на избрана от нея мама на ЛС?
За мен остава горния вариант Peace За другите незнам, лично на мен не ми се занимава с ЛС. Ще ти кажа кога после да го изтриеш.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 858
sia вестителки или щъркели са мамите които ще пишат новини от родилите мами,тоезт който роди пише на някоя вестителка и тя пише новината във форума.
И аз мисля като Слънцето че е по-добре всеки да си избере една и да и поиска телефона на ЛС така и ние ще знаем от кой да очакваме новини, но както решите. Аз малко се притеснявам от номера на 1 стр. защото има хора които си нямат друга работа а само търсят с кой да се бъзикат. Веднъж така някой ми беше взел номера и няма да ви казвам за какъв тормоз ставаше на въпрос,бая се бях уплашила, а сега не ни е до такива неща. Но както решите вие.  Hug

# 284
  • Мнения: 6
Съгласна съм с Белла  Peace

Общи условия

Активация на акаунт