А колекцията ви червила?

  • 3 090
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Имам около 30 гланца и 10-15 червила. По принцип слагам гланц за устни, но ако слагам червило задължително отгоре гланц иначе ми е много сухо.

# 16
  • Мнения: 3 413
Нямам такава,имам около 5 общо(червилои гланц),много бързо се развалят и ме дразнят Laughing

# 17
  • Мнения: 654
Имам сто червила сигурно..
Най- доволна съм от три вида- тъмно сините на Орифлейм, всички на Джордани голд и Шанел

# 18
  • София
  • Мнения: 1 481
Едно червило на Max Factor, гланцове за устни на H. Rubinstein, Lancome, Rimmel, Greenland, the Body shop. Наскоро получих подарък-балсами за устни Agatha Ruiz de la Prada и ползвам основно тях.

# 19
  • Мнения: 74
ето я моята:

# 20
  • Мнения: 1 318
Имам няколко на Л'Ореал и като свършат, пак от тях си купувам. Иначе много уважавам гланца Glam Shine, страхотно стои и е траен.

# 21
  • Мнения: 2 229
Червила не използвам, само гланцове. Имам няколко, гледам да не събирам повече от 3-4. Не виждам никакъв смисъл от "колекции", аз си слагам всеки ден по няколко пъти гланц и пак не мога да изхабя всичките, за какво да ги трупам, че да им изтече срокът и да съм си дала парите на вятъра. newsm78

# 22
  • Мнения: 74
Червила не използвам, само гланцове. Имам няколко, гледам да не събирам повече от 3-4. Не виждам никакъв смисъл от "колекции", аз си слагам всеки ден по няколко пъти гланц и пак не мога да изхабя всичките, за какво да ги трупам, че да им изтече срокът и да съм си дала парите на вятъра. newsm78

Срокът трудно им изтича,3год.не е малък период.Аз обичам разнообразието откъм парфюми и червила,ще полудея ако имам само 2-3,до човек си е.

# 23
  • Мнения: 3 641
Има около 3-4 гланца и още толкова червила Simple Smile

# 24
  • Мнения: 363
Мисля, че имам около 4-5 гланца, като ползвам основно 2...и 2-3 червила, но много рядко слагам червило Simple Smile

# 25
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аз не ползвам гланцове - имам един - някакъв на Ейвън си бях взела преди време и го сега го слагам върху червило, когато искам да придам лек розов оттенък

иначе имам доста червила, но всъщност ползвам само няколко - на Мейбълийн едно, което много харесвам, няколко на Буржуа - всъщност тази марка и Л'Ореал най ми допадат, имам и две на Орифлейм - марка, която по принцип заедно с Ейвън не харесвам, но си купувам чат-пат заради приятелки-дистрибуторки, но тези двете червила са добри

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз без червило/гланц не излизам. Embarassed Embarassed
Преди пълнех несесерите,сега съм поизчистила доста и имам около 5-6 червила и гланцове общо.Предпочитам неутралните цветове.Марки различни :Буржоа,Лореал,Мейбълин,Пупа,Ревлон имам и червило на Белл от новата им серия много съм доволна. Grinning

# 27
  • Мнения: 18
Аз ползвам гланцове на Клиник, Есте Лаудер и съм доволна от тях.

# 28
  • Мнения: 4 292
Имам две червила и около десетина гланца. Повечето са в една гама, но различни марки.  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 243
Десетина бройки в момента - 5-6 червила от които. Достатъчни ми са - обхващат всички цветове, които харесвам - алено-червено, коралово, няколко розови нюанса, лилаво-розово (не е циганско, ей!!! hahaha), тъмно-червено, един гланц безцветен на Евелин и това е май! Всичките са ми на Орифлейм - никак не са лошави  Flutter Скъпи нямам.

Общи условия

Активация на акаунт