На концерт в чужбина с чужда жена

  • 8 640
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Разтревожен?
Да ти кажа ли как да спреш да се тревожиш?

# 106
Може да вземеш мен на концерта и проблема ти е решен Hug

# 107
Хуу де решил си да изкръшкаш
Не се стърпя да се похвалиш на целия форум обаче толкова непохватно Outta Joint
баси цирка
ние не пасем тревица Марадона

# 108
  • Мнения: 2 891
Може да вземеш мен на концерта и проблема ти е решен Hug

За теб знаем  Mr. Green

# 109
Може да вземеш мен на концерта и проблема ти е решен Hug

За теб знаем  Mr. Green
Верно Grinning и какво знаеш? Joy Joy Joy

# 110
Защо една шайка лентяи постоянно се гаврят с проблемите на хората? И това е от доста време.
За тези хора няма нищо истинско, нищо свято.
Посмяхте се на мой гръб - добре. Проблемът обаче за мен остава. Очевидно ще трябва да се справям сам. Както винаги до сега. Но може би на това се дължи успехът ми в живота.
Благодаря на тези, които наистина се опитаха да ми помогнат.

# 111
  • Мнения: 293
Аз се опитах да ти помогна докато не знаех,че ти си този,който кръшка.Щом е така-не знам за каква помощ говориш..... #Crazy

# 112
  • Мнения: 293
Трябваше да пуснеш тема : ,, Да изневеря ли и как ?,,

# 113
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Трия си поста - надявам се, че за когото беше написан, го е прочел. Ама надали...

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 08:20 от Jumanji

# 114
Защо една шайка лентяи постоянно се гаврят с проблемите на хората? И това е от доста време.
За тези хора няма нищо истинско, нищо свято.
Посмяхте се на мой гръб - добре. Проблемът обаче за мен остава. Очевидно ще трябва да се справям сам. Както винаги до сега. Но може би на това се дължи успехът ми в живота.
Благодаря на тези, които наистина се опитаха да ми помогнат.
Да ти имам проблема #2gunfire А този, който се гаври определено си ти. Думите ти доста си протоворечат: хем си взел на жена си "чистачка и гледачка", хем няма кой да и вземе детето от градина докато ти се развяваш newsm78 Ако търсиш успокоение за съвеста си и подкрепа тук явно няма да я получиш. А бях тръгнала по едно време да пиша съвети......... Ей, много ги обичам тея "аз отивам в командировка" Twisted Evil Дано жена ти осъзнае какъв си Praynig

# 115
Имаш проблем, защото си си създал проблем. Искаш и вълка да е сит, и агнето цяло. И съвестта ти да е чиста.
Ами няма да стане! Решението ми е Иди с жена си на концерта! И за@и любовницата! Това е! Може да се окаже по-вълнуващо и няма да се налага да лъжеш. Тия неща, колкото и сладки да са, винаги остават горчив привкус.
Гледах един филм преди години, още нямах хабер за брак и деца. Там един мъж изневеряваше на жена си, много читава съпруга, с изключителна жена, интересна, креативна, фотограф, удивително забавна. Жената разбра когато видя в художествената галерия снимка на голия си съпруг и го позна по родилно петно. Преглътна. Без сцени. Мъжът отиде при любовницата си и й каза, че иска да се разделят. Тя го попита Защо, аз не искам нищо от теб, давам ти толкова много и те обичам. Той й каза Ако остана с теб, дори ако заживея с теб ... след време ще стигнем до тук, до където сме с жена ми. Аз не искам да започвам всичко отначало. Искам да видя Какво_ще_се_случи_по-нататък.
Разбираш ли за какво иде реч...
Да, тя може никога да не разбере. Но ти няма да изживееш истински насладата, защото явно имаш съвест и тя не ти дава покой. А с вода и съпун можеш да изтриеш само секретите. А ако преживяването толкова ти хареса, че пожелаеш да продължиш. А ако тази жена не е достатъчно читава и започне да ти прави проблеми. Готов ли си за всичко това. Готов ли си?!
Наистина се извинявам ако съм била груба, жена съм и съм уязвима. Патила съм така и знам как боли.
Jumanji  Peace

# 116
  • Мнения: 24
Каква чистачка, какви 5 лева? По цял ден виси във форума и сигурно жена му го издържа.
Искал е просто да се изфука като гост, половината неща са пълни измислици за да не го познаят.
Много тъпо се издъни, трудно е да се жонглира с два акаунта, а? Mr. Green
 Joy


# 117
  • Мнения: 1 447

Много тъпо се издъни, трудно е да се жонглира с два акаунта, а? Mr. Green
 Joy



Явно е ,че не му се отдава за в бъдеще да знае.

# 118
  • Мнения: 2 891

Знам каквото ми трябва от мъжа ми  Mr. Green

# 119
  • София
  • Мнения: 4 087
Е аз ли само не разбрах?  Embarassed Разтревоженият е Марадона, така ли? И иска да ходи на концерт с някоя съфорумка? А жена му е друга съфорумка? Поне кажете коя е, че аз не съм в час с форумските интриги.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт