На концерт в чужбина с чужда жена

  • 8 613
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 274
А може и Фенът на Метъла да лъже Разтревоженият, че ще ходи в чужбина и докато последният му взима детето от училище, той да чука жена му! И тва е възможно, нали? И ако забременее, ще каже: ааааа, пич, няма как да е от мен. аз по това време куфях на царете на Метъла.

# 46
  • Мнения: 127
Няма невъзможни неща...  Laughing

# 47
  • Мнения: 274
Точно така, Амалгама.
Едно е ясно при така описаните обстоятелства и изказани предположения - ще има секс, но въпроса е кой с кого... Thinking

И дори въпроса е по-скоро в стил Зара от късните игри по Нова Тв: " Колко триъгълника виждате?"

# 48
  • Мнения: 2 448
Ами щом един мъж твърди за жена, че му е наравно близка с най добрия му приятел, аз го разбирам че направо си е паднал.  Mr. Green

# 49
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Към този, които е пуснал темата тук: Ей брато,незнам дали се усети вече, но нанесе страхотен удар под кръста на твоя '' приятел ''.И имаш наглостта да го наричаш такъв.Мислех си, за прословутата мъжка солидарност.Дано женицата на твоя ''приятел'' след толкова цвтисти описания от твоя страна в този форум не разбере.

# 50
  • Мнения: 2 891
Eeee, не всички четат  в Д и С  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 447
.Дано женицата на твоя ''приятел'' след толкова цвтисти описания от твоя страна в този форум не разбере.
Нали затова е пуснал темата,да може жената да разбере,че и толкова неща сподели.Няма начин жената да не се познае.

# 52
  • Мнения: 1 554
тя жената се е светнала вече Whistling

# 53
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
И аз мисля, че който е имал да разбира, вече е разбрал.

# 54
Здравейте и благодаря на всички за съветите.
Жената на моя приятел не чете и не пише в ДиС. Знам със сигурност. Чете и пише в Клюкарника и специализираните подфоруми.
На тези от Вас, които се подиграват, ще кажа, че положението е много сериозно. Аз съм чувствителен човек и мразя лъжата и неправдата. Дори задочно познавам мъжът на жената , с която моят приятел ще пътува. Много симпатичен спортен журналист. Бих искал да изляза от този омагьосан кръг, но подозирам, че нещата ще стигнат твърде далеч.

# 55
  • Мнения: 4 965
Разтревожен, време е да сложиш снимките и имената на всички, които са замесени...

А ти да не си падаш по приятеля, вместо по съпругата? Или пък по евентуалната любовница - съпруга на симпатичния спортен журналист? Или по симпатичния спортен журналист?
И откъде знаеш толкова много за съпругата - какво знае, къде пише, какво чувства и т.н.?

# 56
  • София
  • Мнения: 7 992
Не мисля, че изобщо си в правото си да се намесваш в отношенията на семейството. Дали се лъжат в очите, дали нещо друго, след като приятелят ти те е помолил, свърши услугата и приключи с въпроса. Ако толкова сърцето ти напира, можеш да споделиш мнението си за предполагаемата изневяра, но не и да намесваш съпругата му.

# 57
  • Мнения: 387
като си толкова чувствителен човек поговори с него  иму кажи да не те намесва в лъжите си...а кат омразиш лъжите не лъжи нито него, нито нея...защото той ти се доверява, пък ти...
отиваш казваш й и забравяш, че имаш приятел...или си траеш и ги оставяш да се разберат...няма как да си честен и към двамата...

# 58
  • Мнения: 1 064
АКО ПОДОЗИРАМ, че приятели и близки знаят нещо компрометиращо за личния ми живот - ще ми е неприятно.
АКО МИ ГО КАЖАТ В ОЧИТЕ - ще умра от срам. И всеки път, когато ги видя, ще си спомням за този срам и ще го изпитвам отново. Дори случаят да е останал в миналото.

Дори да е трудно и бавно, бих искала сама да открия срамните семейни тайни и сама да си ги реша.

# 59
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Нали разбираш, че тук вече са ти дали всички възможни съвети за реакция в ситуацията. Нещо принципно различно няма да ти каже никой. Вариантите са Замълчаваш, Казваш, Даваш само нишан на госпожата, а тя да си разплете кошницата.
Вади везната, преценявай и действай... или млъкни.
Че работата стана "Като заваля, та цяла недела - тихо, кротко, ден и нощ".
А това, дето жената не четяла в Дом и Семейство... хайде, ще се въздържа.
И още нещо. Подозирам, че си жена, защото не мога да си представя мъж, който да използва изрази като"Аз съм чувствителен човек  и мразя лъжата"...да казва за друг мъж "Много симпатичен ". Та дори и  израза "омагьосан кръг" един мъж по-скоро ще каже Кофти или Неприятна ситуация.
Айде!

Общи условия

Активация на акаунт