Дразни ли ви бременната адреналинка?

  • 20 226
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 367
Когато разбрах, че е бременна, си казах - евала на предаването! Европейско поведение, без дискриминация, без предразсъдъци. Ама ей на! - сега я махат. Можеше още малко.
Може би наистина започва да й натежава и затова да спира.Тази вечер казаха,че й оставали още 8 танца.

# 256
  • Мнения: 5 539
Новата адреналинка изглежда доста похабена, но щом може да танцува, пак е нещо.
Адреналинките трябва да са по-свежи и невинно-закачливи, а тази бар-дама... Но поне ще видим малко по-хубави танци.

# 257
  • Мнения: 1 324
А! Изпуснала съм я. Много ми беше любопитно каква кака ще сложат.  Mr. Green

# 258
  • Временно
  • Мнения: 788
Новата адреналинка изглежда доста похабена, но щом може да танцува, пак е нещо.
Адреналинките трябва да са по-свежи и невинно-закачливи, а тази бар-дама... Но поне ще видим малко по-хубави танци.
Нали казаха,че новата адреналинка ще започва да танцува от понеделник? newsm78

# 259
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Не ми изглеждаше естетично бременна полугола жена да ми се чекне по масата Naughty
Новата ми харесва повече от Яна Peace

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Защо си мислите,че немогат да танцуват?Просто хореографията им е прекалено елементарна,а това зависи от хореографа. Wink
За новата нямам мнение все още,ще видим какво ще покаже като присъствие. Grinning

# 261
  • Мнения: 2 759
Новата адреналинка изглежда доста похабена, но щом може да танцува, пак е нещо.
Адреналинките трябва да са по-свежи и невинно-закачливи, а тази бар-дама... Но поне ще видим малко по-хубави танци.
                      Нещо подобно си мисля и аз. Не ми харесва новото момиче, засега. А нивото на хореографията го свалиха заради Жана - в началото беше абсолютно дърво.

# 262
  • Мнения: 374
Аз още не съм виждала новата адреналинка, но пък не ме дразнеше и бременната Peace

# 263
  • София
  • Мнения: 1 524
От сега захапахме и новата  ooooh! На някой снимки ми харесва, на други не.

Тялото - не коментирам такива прекрасни форми - ще махам всички огледала от вкъщи да знаете.  Crossing Arms

# 264
  • Мнения: 4 120
Не ме дразни бременната адреналинка, дори ми е по- симпатична сега.

Не мога да повярвам, че новата адреналинка, Александра се струва грозна на някого. Според мен е най-красивата от всички досегашни. Но всеки с вкуса си.
тук
тук

# 265
  • Варна
  • Мнения: 1 848
На мен новата нещо ми е ... безлична  Sad

# 266
  • Варна
  • Мнения: 482
И мен ме дразни бременна адреналинка с голо коремче. Трябва с малко по-прикрити дрехи да ги обличат!

# 267
  • Мнения: 738
Леле, новата е уникална Shocked Верно прилича на Парис, ама е по-хубава...

Яна не ме дразни, но ми е някак...неприлично...да я гледам...

# 268
  • Мнения: 746
ето я новата:

http://www.maxtv.bg/bg/watch:19245

а ето я тук при Азис:

http://vbox7.com/play:ee4ee71f

снимала се била и за Плейбой.

едит: ох, гледах я при Азис  ooooh! то не бяха устни, то не бяха муцки  ooooh! ooooh!

# 269
  • Мнения: 738
И аз я изгледах сега...Добре, че няма да говори в Господарите Mr. Green Надува се много обаче, сега като стане известна няма да се минава покрай нея Laughing Офффф, аман!

Общи условия

Активация на акаунт