10-та финландска тема!

  • 13 850
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Пчеличко, авантаджийка такава! Joy Представям си те как шпориш на колелото по острова...

# 16
  • Мнения: 2 999
Пчеличке не сме знаели, а и лятото от началото на май до края на август си бяхме в БГ. Но сега вече, ако някоя от вас се накани да идва насам, просто кажете кога и наистина много ще се радваме да се запознаем с още българи, а и да ни гостувате.  newsm44 Единствено сега от средата на февруари до средата на април ще сме си в БГ след това пак сме тук със сигурност до края на август. Иначе си е скучничко няма какво кой знае да се прави, но ние двамцата с моя любим сме си достатъчни,   loveuuu а и сме достатъчно заети и ангажирани, така че някак не забелязваме скуката  newsm78 Често си ходим и до БГ и там наваксваме с живот и забавления, така че определено има равновесие. Първоначално ми беше ужасно странно, че в 17 когато всички свършат работа улиците са пусти и няма дори котка да срещнеш  Joy

# 17
  • Мнения: 703
Ох народе,одеве влязох по погрешка в една тема тук във Форума и се зачетох,я хвърлете по едно око и вие...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158948.180

# 18
  • Мнения: 35
Ох народе,одеве влязох по погрешка в една тема тук във Форума и се зачетох,я хвърлете по едно око и вие...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158948.180


Пчели, това за "нераждалите" направо ме разби - е, сега разбрах, че като съм родила с операция?!, всъщност изобщо не съм раждала! newsm78 То и аз ще кажа като Биляна (но при нея е обратното..) - не съм "раждала", ама добре, че поне съм кърмила сина ми, че иначе щеше да се чудим от къде е това дете... Joy
Ще си позволя да перефразирам думите на един известен наш писател - Божеее, колко глупост има по този свят, божееее! Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 312
Ох народе,одеве влязох по погрешка в една тема тук във Форума и се зачетох,я хвърлете по едно око и вие...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158948.180

Страшна тема си открила. Имаше подобна на тази, но май ставаше дума за правописните грешки. Като започнах да чета се молех да не се открия някъде там,че то знае ли човек в бързината какви глупости сътворява  Mr. Green Въпреки,че тези "крилати фрази" са повече плод на глупост и неграмотност  Joy

# 20
  • Мнения: 2
аз харесах това
Цитат
...Човек трудно се променя и е наивно да мислите, че точно вие ще го научите да се откъсне от майка си или другите изброени недостатъци...
и това
в тема на шофьорска тематика се стигна до логическото заключение, че за да е добър шофьор една жена, означава да е еманципирана. А еманципацията била измислена от грозните жени и мързеливите мъже, ако не бъркам цитата.
Следователно - наред с възрастните хора, да се забрани и на красивите жени да шофират!   Flutter Joy
А да ви питам сега, коя от вас ще посмее да се изфука с шофьорска книжка?  Mr. Green
преведох го на мъжо и реакцията беше: абе не знам колко си красива,ама със сигурност си много лош шофьор!!!  Joy

# 21
  • Мнения: 226
Здравейте хубавици!
Като гледам всички тук са много лоши шофьори!!!  Hug
пъпи и аз шия гоблени и на милена стил стават сполучливи, незнам защо си с лошо впечетление!
Лек и спокоен ден !

# 22
  • Мнения: 25
Хехе..чудя се и аз защо нещо не мога да се престраша да карам кола (то книжката я имам, но желанието..хич Cry)..а то каква била причината Joy Joy Joy. Ще взема да се стегна и да се науча като хората Grinning.
Пчеличката, както винаги намери точната тема Hug

Раленце, щом е не е като преди- става..радвай се на луди нощи Wink.
Хм..в тази тема за правописни грешки май и мен може да ме включат..особено понякога като пищи нещо дребчо и аз натискам изпрати без да прочета hahaha и после rotfImbo.
Вчера разходката беше супер. Обаче вместо ние да ходим, мъжо дойде и ни взе и ни закара до там Laughing.
Но..не ми се обяснява каква база имат в Университета #Crazy,  България е на светлинни години..Аз съм била и в други университети- в Италия, Полша, Испания, но това тук ме разби..а ние в БАН се правехме, че правим наука hahaha.
Но това е друга тема.

Дънди, ти беше казала, че идваш често до Копенхаген..ако пак ти се отвори път, ще се радвам да се видим Simple Smile.
Леле, Марги, ви сте направо на северният полюс. Но по-важното е, че сте заедно Hug.
Пък това за раждането и кърменето- пише го на 100 места сигурно.
Как има толкова тъпи хора, не знам. newsm78. Ами тези, които си осиновяват дечица..по-лоши родители ли са от тези, които уж  са ги родили и кърмили, а ги спукват от бой.

Коте, как е при вас?
Днес е напекло едно слънчице, малко е студено, но следобед сме по разходки.
Много весел и слънчев ден на всички Hug

# 23
  • Мнения: 226
Valyya  при нас вчера беше поносимо -3 но днес е пак -14
Иначе всичко си е наред, малко скучно, но пък в петък ще ми идва на гости една българка за няколко дни, тя живее в Турку.
Абе момичетата около Хелзинки дайте да си спетнем една форумна срещичка Embarassed
Всичките сте големи сладурани Hug

# 24
  • Мнения: 2 999
Здравейте момичета кокичета  newsm68  love001

Valyya с удоволствие, последния път бях там 2003 или 2004 не съм много сигурна, имам и приятелка там - българка, която все ни кани и ние все се каним да отидем до там, ама все нещо път не се отваря. В случай, че ни се отдаде възможност да отидем на гости на наши приятели в южна Швеция, до със сигурност ще отскочим и до Копенхаген - както се казва от Малмо до Копенхаген е на ръка разстояние  smile3521 и той е страхотен град   ura

Как сте момичета? Как ви мина деня?
Хайде до по-късничко  newsm51

# 25
  • Мнения: 703

Здрасти сладуранки,как мина денят?
Снощи ви пуснах едно линкче,ама тая тема тук е направо трепач:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778.885
Казвам ви има такива невероятни истории,че колкото и да сте вкиснати,за 5 мин.отново ще сте в супер настроение..И понеже аз чат..пат съм киселица yes/пардон за което,/точно такива теми ме разведряват и разтоварват..
Надявам се Дъндурко,че не си се разсърдила,аз се майтапих само,а пък това МаргитУ само да ми падне...Нон стоп ще й пускам дедко Кари Laughing
Пупич,как са праските,дай инфо,покажи мило...
Ралинце мноУ ма Й яд тъй..вчера свободен ден и цял ден мързел ..а навън "топло" Laughing
а днес пак студ брах сутринта,аааа,и тоя вятър начиии.. #Cussing out
Ама Винцето и Щастлива,айде бе елфчета,къде се изгубихте? ooooh! newsm78
Валенце,ние/аз де/ това лято планираме една разходка доhttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/85/Legoland_entr … nce_(Billund).jpg...Малкия искаше Дисниленда в Париж за Коледа,но нещо всеки взе да иска много,а за пари не мислят ни малкия,ни големия мъж та да видим..Вие ходили ли сте и ако да,с какви впечатления сте от там?Разгледах сайта им,да видим...с тоз малък бандит сме само за там.. Laughing
Котарано,мЪ с тоя Дюкан душо хич не ми върви,все го почвам,ама тъй до пладне...послееее..
..Какво пише в романа при такива тежки случаи като моя?
Еовинче,айде бе душко,няма ли някакви мероприятия в курса по фински,до къде стигнахте?
И сега МОФИ..ветеранкатаа..Къде сте бря??? #CrazyАма бомба ли падна? newsm78

# 26
  • Мнения: 2 999
Пчеличке, за какво да се сърдя душата???? smile3533 Ако е за това, че ще ни идвате на гости, няма лошо - добре сте ни дошли, то нали знаеш майтап, майтап, ноооо .... smile3532 може да си стане истина, кой знае  smile3521

# 27
  • Мнения: 35
Пчельонка, не се пардонвай, душата - ние си те знаем и вече сме ти свикнали (надявамсе, повечето... Wink)! Ма, нали си си нашо, няма да си забелязваме кусурите! Hug

А пък с дедко ти Кари - да вземеш да плашиш някой друг! smile3534  Joy
Ако знаеш какви двама "музиканти" имам в къщи....всеки момент очаквам съседите да ни помолят да се преместим другаде, ако може - някъде в гората! smile3503

Ох, пък за диетата...направо ми се реве! Днес бях решила, че се опитам да започна иииииииии одеве като седнахме с една приятелка на бяло вино със синьо сирене и бисквитки... Crazyотиде и диета и всичко! Да му се не види значи - много обичам компании и събирания! Embarassed Ако седнем на мохабет, можеш да ми пускаш дедко ти Кари колкото си искаш... Wink

# 28
  • Мнения: 703
Ох,отдъхнах си начии..ама сега съм спокойна
И сега да не се разсърдиш,като не ти пусна Дедко ти,а един друг поздрав за всички нас,тук:
/мисля си,че на повечето от вас е познато..Ричи ..КЕЕЕЕЕФhttp://www.youtube.com/watch?v=TPZB0qnPefU&feature=related

# 29
  • Мнения: 312
Пчеличката, да знаеш,че не си сама. И аз като си кажа ,че съм на диета и да видиш какъв глад започва да ме гони...сякаш са ме държали две седмици без храна. Сег обаче съм намерила един курс по латино танци и ще отслабвам с движения,не с глад.Айде ако има резултат ще ти изпратя инфо(стига да си навита де)  newsm53 А този втория линк("Номинация за най-голяма муня") направо ме разби,смяла съм се с глас и сълзи.

Коте и ние го бяхме мислили това за форумската среща,ама то взе,че стана студено и май ще го оставиме за на пролет. Като знам февруарските студове какви са, едва ли някой ще се навие да дойде отдалеко. Но е добре да се планира от сега,за да може да няма после оправдания  smile3521.

Марги, бяло вино, синьо сирене, събирания- надушвам,че сме от една порода

Пупич, това за шофирането комплимент ли беше от мъжо или просто е бил откровен  Joy

Лека нощ момичета

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 04:03 от ralivd

Общи условия

Активация на акаунт