как са радиаторите днес?

  • 4 159
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 735
Тц. Министърът на енергетиката каза, че мазутът е по-евтин от газа, но е по-замърсяващ.
И аз чух,че е по-евтин мазута,но ние в Лагера направо едвам дишаме,особено снощи.Уж комините на ТЕЦ Земляне били 120м високи,ама смрадта е ужасна.За прането не искам и да мисля. smile3511

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
По радиото в новините чух, че сметките за януари щели да са по-ниски, но с колко никой не знае. И още нещо ми се стори че чух, но малко с половин ухо - че все още се подава топло с по-ниска температура от нужното, но и това скоро щяло да се оправи.

# 77
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 611
Вчера слизахме в абонатната и познайте колко беше входящата температура на водата - 50 С. Лошото е, че докато стигне до нашия апартамент, става студена.

# 78
  • Мнения: 301
И при нас е студ - радиаторите са само леко топли. Топлата вода ту e добре, ту е хладка  #Crazy.
Включила съм печки по стаите, че то иначе не се живее при 17 градуса.
Незнам дали това ще е топлото, което ни обещават, но ми писна на ... вече.

# 79
  • Мнения: 2 471
Водата е добре,ама парното на 5 и в стаята е 17-18 градуса.Искам малко слънчице да ни напече. Praynig

И при нас в центъра е така, но градусите в стаята едвам стигат 16 при парно на 5. Пуснала съм печка, че ще си умрем от бяла смърт.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 350
В Дианабад е същият ужас, а гледам топломерите си навивааат при студ. Sick Някой знае ли как да ги разчете има цифри ама нищо не ми говорят? Баща ми пък чул за общ. Изгрев имало проблем с мазута нямя да имам топло вкъщи скоро #Crazy

# 81
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Преди малко от Топлофикация казаха, че сметките нямало да са по-ниски защото парното вече е с нова, по-висока цена  Twisted Evil
А току що по новините на телевизия Европа пък казаха, че ще има по-ниски сметки, защото в абонатните е влязла по-малко топлина.
На кого да вярваме  newsm78

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 00:12 от Unknown_lady

# 82
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Ние сме на газ и няма да ни спират. Дано скоро се нормализират нещата и газът отново потече към България.

# 83
  • Мнения: 1
При нас от 6ти насам радиаторите са студени в детската градина ги топлят на печки и си спят с чорапогащниците.Вкъщи сме пуснали печки в хола и кухнята а в детската и спалнята имаме климатици.Топлата вода е що годе нормална.

Общи условия

Активация на акаунт