как са радиаторите днес?

  • 4 148
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 064
От 2 години сме изцяло на климатици в къщи. Преди парното хем не топлеше, хем ни изръсваха с космически суми.

Ние пък на конвекторни радиатори, обаче оставихме топлата вода. А тя от месец и нещо е доста хладка. Няма нужда от студена да смесиш, и пак не е достатъчно гореща. Имам един бойлер, ще се наложи да го включим май.

# 31
  • София
  • Мнения: 38 704
Моят мъж работи в Топлофикация-изток.Сутринта са подавали 90 град.,към 12.00-70 град.,в момента -55  Sickмай се гони 30.Вадете одеала,а аз се залепвам за кучето Mr. Green

Вярно си е! Нашите радиатори изстинаха съвсем!

Какво е това бе хора? Нали сутринта по новините казаха от Толофикация, че до края на януари нямат проблеми с газта, а после ще минат на мазут?

А сега спират парното?

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 14:49 от Дилянка

# 32
  • Мнения: 940
Сега и тока ще сдаде багажа...

# 33
  • Мнения: 3 634
Е-е-е! Не така песимистично, де! Сега ще палнат реакторите и ще съм вън от ЕС, но на топло.  Laughing

# 34
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
По една от телевизиите казаха, че ще им отнеме три дни да пренастроят централите да работят на мазут. Но не е сигуррно дали ще успеят.
А какво е положението за ДГ и болниците и на тях ли спират.

# 35
  • Мнения: 364
http://www.btv.bg/news/ Peace

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 16:10 от мистерия

# 36
  • Мнения: 21
Аз съм от Варна, училището на синът ми е с парно на газ, преди един час ни се обадиха да отидем да си приберем децата, защото нямат парно и не се знае дали ще имат. Доколкото учителката ни обясни и мазута в случая не е решение , защото котелът е нов и нямал необходимите дюзи за използването на друго гориво.

# 37
  • София
  • Мнения: 607
И в къщи радиаторите са студени. Пуснах една духалка в стаята на бебка, но довечера не знам как ще се топлим всички. Освен в една стая да спим.  newsm78 Ние се топлим само с парно и затова хич не сме подготвени за други варианти......
В градината са казали утре да облечем децата по-дебело..... ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 255
Пак "снасям "инфо ,но само за ТЕЦ-Изток,т.е. Трайчо Костов,само те са останали на газ/и цялата е за тях Mr. Green/Би трябвало да вдигнат малко градусите.Има надежда,защото вече ми се плаче,толкова ми е студено Praynig Praynig

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 17:33 от *smile*

# 39
  • Мнения: 140
И във Фондови жилища са студени радиаторите и водата е хладка Sad Добре, че е духалката Peace

# 40
  • Мнения: 214
Да не  мислят много това  правителство  ами  да  пускат 3 и4 блок  на АЕЦ ,  да ни  намалят  цената  на   тока  и  да  си  топлим къщите,  че  направо ми  писна  от мрачни  прогнози. Значи  украйнците  не  искат 410  долара  на   единица  газ ,  а  ние  баламите  ни стига  че  го  плащаме  на 620 долара  ами  го и  няма. Ама  нали  си  имаме  БСП и Овчаров затова  сме  на  това  дередже!

# 41
  • Мнения: 940
Спокойно, до два дена проблема ще е решен--инфо от източник Simple Smile (е, винаги има шанс нещода се обърка). Всичко е изгрички, и пак игрички. Ама на чий гръб?

# 42
  • Мнения: 1 749
Получавам обаждане от роднина,изпаднал в паника,че щели да ни  спират парното,а след това тока и какво сме щели да правим,как ще се топлим,как ще се къпем и т.н. Така казали по всички телевизии.А после ме питат за какво не гледам ТВ... Tired

# 43
  • Мнения: 1 064
Аз съм от Варна, училището на синът ми е с парно на газ, преди един час ни се обадиха да отидем да си приберем децата, защото нямат парно и не се знае дали ще имат. Доколкото учителката ни обясни и мазута в случая не е решение , защото котелът е нов и нямал необходимите дюзи за използването на друго гориво.
Излезе информация, че 8 училища и 8 детски градини във Варна излизат в дървена ваканция заради липсата на отопление. Започна се...

# 44
  • Варна
  • Мнения: 7 714
От утре дребните не са на училище-докога не се знае,а Топлофикация Варна подава около 40гр.вода/колкото да не замръзнат тръбите/ Ние сме на климатици в къщи ама свеки преди малко звъня на мъжо да ходи да и пусне бойлера защото нямало топла вода и парно в "Младост".Така,че кризата удари и нас нищо,че французите от "Далкия"се биеха в гърдите,че можели и със слама и оборски тор да топлят града  Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт