Ефикасно средство срещу мишки

  • 19 759
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Литъл, дупки не знам да копаят...  Mr. Green, но плъховете когато усетят, че умират излизат на открито  Wink Това знам аз.. пък ти ако искаш питай чичко Гугъл, че сега не ми се търсят доказателства  Wink

А отровата за мишки обикновено действа така, че получават вътрешни кръвоизливи, мисля на кръвосъсирването влияе. така че те не се тръшкат веднага да умират. Минава известно време... сега като се замислих доста гадна смърт. В работата ми понякога ни навестявта полски мишлета, много сладки, кафяви с кръгли ушички. Ловим ги с капан и ги пускаме.

# 16
  • Мнения: 1 369
Ама Ваче, точно там е въпроса, че не умират. Ултразвукът просто ги прогонва, машинката действа в радиус около 20 метра, та мишките се изнасят от къщата не за да умрат, а за да си потърсят място, където този звук не се "чува". Така хем вкъщи няма мишки, хем не нарушаваме равновесието на мишата раждаемост  Crazy, хем и за котката няма опасност да хапне отровена мишка, с което да я сполети нейната съдба  Confused
А и на мен ми се е случвало да хващам мишлета в капан, и да ги пускамщот не мога да ги удавя. Лошото е, че после не знам дали в капана не е същата мишка, която съм пуснала вчера  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Литъл, ама аз отровата коментирах.. някаква каша се получи явно в постингите  Hug

На мен ми е жал за мишлетата. Вярно, ако ми влизат в къщата няма да съм доволна, а точно обратното, но ми е жал. Май ултразвук е най-добре  Wink

# 18
  • Мнения: 408
Жал ли,жал амаа друг път,толкова ме е гнус и ако ти се налага да миеш всеки ден шкафовете в кухнята от до и всички съдове хич няма да те е жал.В къщи съм намирала няколко умрели мишки(не отровени) така че не знам колко излизат на вън да умират. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт