За банята: премахване на стари фуги

  • 28 593
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 646
Ето снимката на въпросното ножче , извадена от стара тема за фугите:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=307372.msg7871086#msg7871086

Аз го търсих миналата година, но никъде не го намерих.
Ако някой намери  въпросното ножче, моля да каже къде го има / за София /.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Моите фуги са нови, но ме дразнят. Няма да чакам да им дойде времето, ще търся ножче и ще действам.
И моите са така, силно ме нервират  Sick Особено едната ми стена с декоративните плочки е с много дебели фуги, ще диря ножчето в бриколаж и практикер и ще ги почвам  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 646
Като сме отворили пак тема за фугите, ще мога ли да помоля тези, които разбират да кажат марка фугирол, който е хубав и  след като се направи фугата какъв фиксатор за фуги да се ползва / не съм сигурна че точно така се казва /. У нас фугите се едни като на шупли и не мога да ги гледам.  Sad

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Фугин на Церезит, той запечатва и няма нужда от фиксатор на фуги. И Мурексин са добри.

# 19
  • Мнения: 1 064
Оле, колко много сте писали, докато съм била на работа... Супер, значи не само на мен ми влизат такива мухи, че мъжът ми вече ме обяви за шантава.  Embarassed
И аз досега не съм намерила препоръчаното ножче, но пък и не съм стигнала до големите магазини. При нас има Бликолаж, Практикер, Алати и Баумакс, така че все в един от тях ще го намеря. И ще пиша.

Виждала съм плочки с фугин, който стои като със силиконово покритие и цветът е като нов след няколко години употреба. Ама не знам какъв ще да е той... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт