бебка си плези постоянно езичето?

  • 31 062
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте на всички!
Малко съм притеснена-дъщеря ми ,която е на 6 месеца и няколко дни от известно време постоянно си плези езичето!Чудя се дали всичко е наред или има някакъв проблем.
Има време до следващата ни консултация,тогава мисля да попитам педито.
Ако вие може да споделите нещо по въпроса ще съм благодарна

# 1
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Дъщеря ми също го правеше много често. Не е проблем, ще спре сед известно време сама.

# 2
  • Мнения: 1 045
Ами и ние правихме така когато тръгнаха предните зъбчета.Според мен е от това. Peace

# 3
  • Мнения: 539
Езика на сина ми беше на вън от момента му на раждане до първата му година горе долу,няма страшно.Вече е проблем ако не може да го прибере,наблюдавай я.

# 4
  • Мнения: 1 237
И аз мисля,че не е нищо притеснително.

# 5
  • София
  • Мнения: 586
Най-вероятно е заради зъбите.

# 6
  • Мнения: 1 053
И Ема го правеше,но ве4е спря.

# 7
  • Мнения: 320
Аз си ходех "оплезена" до 1-2 клас  Joy спомням си как майка ми минаваше покрай мен и ми побутваше езика

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 529
Това се случваше и с моя син и питах позната лекарка защо прави това и тя ми отговори ,че езичето на всички бебчета е глямо  спрямо устичката и не могат винаги да го съберът вътре и затова се плезят.

# 9
  • Мнения: 189
Щерката също го правеше това от към 2рия месец,но след като се показа първия зъб спря Peace
Поста на Мери 123 припокрива  моя Peace
Бъди спокойна,това е често срещано при малките бебета и не е нещо опасно Hug

# 10
  • Мнения: 591
Може би скоро ще имате зъбче Simple Smile

# 11
  • Мнения: 27 524
Някои бебета така се плезят. На някои даже езичетата все навън им висят  Grinning Отминава с времето  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 149
От известно време и на малкия езичето му е все изплезено - на една страна и на горе. И аз си мисля че може би е от зъбките.  smile3534

# 13
  • Мнения: 1 677
Ако няма и други притеснителни признаци в поведението, смятам, че това е временно явление, което ще отшуми след известстно време или след появата на зъбчетата.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 422
Моя бебо също се плези.
Една позната като го видя и каза че щял да бъде много приказлив  Grinning
Не мисля че е проблем плезенето.

Общи условия

Активация на акаунт