бебка си плези постоянно езичето?

  • 31 318
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Много бебета го правят,синьт ми сьщо имаше такьв период.

# 16
  • Мнения: 56
кога започнаха да се плезят вашите бебенца моето е на 2 месеца и постоянно езика му е отвън

# 17
  • Мнения: 40
Нашето синче започна да показва езика в края на първи месец. В  част от случаите го прави в отговор на плезене от наша страна Laughing

# 18
  • Мнения: 1 512
Това че езика на твоето бебе е отвън не означава,че се плези.Плезят се на по- късен етап от развитието си имитирайки възрастен глупак който им се плези.

# 19
  • Мнения: 9 439
И да ти се плези не го осъзнава Laughing

# 20
  • Мнения: 312
Дъщеря ми също го правеше много често. Не е проблем, ще спре сед известно време сама.

И при нас беше така

# 21
  • Мнения: 1 796
И малката от около месец си показва езичето,но не смятам че е нещо притеснително, нали сега всеки ден научава нещо ново-е,явно това й е интересно.

# 22
  • Мнения: 3 929
Да, някои бебета често го правят дори като по-големи, но вече по овладяно някакси. Синът ми още от време на време така се плези, но вече не е толкова плезене, колкото облизване на устните.

# 23
  • Мнения: 3 453
   Синът ми е на година и три месеца и го прави все още когато е много съсредоточен например като разглобява нещо или си строи с конструктора.

# 24
  • Мнения: 324
Аз незнам бебе да не го прави това. Огледайте се пред един педиатърски кабинет, чакащите за консултация бебешоци - големи са сладури - всички с изплезени езичета и точещи лигички  smile3534

# 25
  • Мнения: 269
Братовчедка ми си има дъщеричка на 1.5м и винаги си плези езичето.Помня като беше на около 5м.баба и викаше,че ще е много устата понеже не можела да си прибере езика в устата hahahaПовечето дечица го правят несъзнателно smile3534 newsm62

# 26
  • Мнения: 286
И на двамата езиците им бяха все навън, когато започнаха да  им никнат зъбите. Явно им е странно, затова.

# 27
  • Мнения: 403
Яяя каква хубава тема Hug
То и нашия език от близо месец е все навън Joy
Всички снимки са ни оплезени /и тази в подписа ми също/ Joy

# 28
  • Мнения: 58
Не се притеснявай и моята бебка така правеше,но с времето спря. Wink

# 29
  • Мнения: 1 428
Моята дъщеря все още го прави  Wink

Общи условия

Активация на акаунт