Абитуриентски бал

  • 97 080
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
Ето, показвам две от най-нашумелите рокли в последните 2 години. Зелената на Малина я имаше всяка втора по-миналата година в каквито вариации се сетите. Лилавата на Глория също съм я виждала често .Вие какво мислите? Аз лично съм дебела и за двете  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 22 437
Little_flower, честно не ми харесват и двете. ))))
Аз бях абитуриентка преди цели 8г, но винаги съм харесвала късите коктейлни рокли. )) Разбира се почти всяко момиче иска да се види в дълга, елегантна рокля, но за абитуриентски бал е страхотно да си с късичка рокля с която спокойно може да танцуваш. ))

# 17
  • Мнения: 0
Ми Little_flower аз няма да се учудя и ако тази година също се срещат тези рокли  Wink Аз лично от двете повече харесвам тази на Глория, просто тази на Малина леко не ми допада Simple Smile Абе и за двете трябва да имаш хубаво тяло Simple Smile
Някой вече ориентирал ли се е каква рокля иска - къса, дълга, цвят  Rolling Eyes Защото аз все още не съм  Simple Smile

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 711
И на мен не ми харесват тези рокли аз може би искам да е къса рокля,и мисля да пътувам до Асеновград да разгледам роклите и до Пловдив.А вие ще шеете ли или ще купувате?

# 19
  • Мнения: 0
Аз мисля да я купувам, защото не ми се занимава с шивачки проби и т.н. Пробвам в магазина харесвам се и купувам Simple Smile Но проблема е в харесването на роклята, защото изобщо си нямам представа каква да е Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 711
Е то като  видиш някоя рокля и от първия момент те грабне,сякаш е направена за теб -това е твоята рокля Simple Smile

# 21
Да вярно е,че първата рокля в която се харесаш в крайна сметка се връщаш за нея. Аз и двете рокли, Глория/Малина, не ги харесвам.. много голи са ми.Ще ме е срам да се покажа  Joy  Моята е до земята та чак се влачи след мен. Коктейлна рокля не исках, защото... ми цял живот все с коктеилни рокли ще ходя. А дълга ще облека само сега и на сватбата си , друг повод май няма да имам ...
  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 229
Ми Little_flower аз няма да се учудя и ако тази година също се срещат тези рокли  Wink Аз лично от двете повече харесвам тази на Глория, просто тази на Малина леко не ми допада Simple Smile Абе и за двете трябва да имаш хубаво тяло Simple Smile
...

Да бе, точно за лилавата, какво хубаво тяло, тя отпред, че и отвсякъде, всичко ти прикрива, само 1 гръб се вижда! Naughty
Но зелената рокля съм я виждала да стои хубаво само на едно момиче, иначе като я облекат едни симпатични момичета с шкембета -  Sick

# 23
Отпочна се  Laughing
Относно двете рокли - от няколко години насам постоянно се появяват техни варианти по баловете, особено този модел на Малина, на който аз лично не симпатизирам. Не знам защо но пъпчетата на показ по баловете ми идват в повече  ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 813
Ех,сещам се миналата година колко много абитуриентки се бяхме събрали,едни съвети,но и едни спорове бяха...  Simple Smile А дори с едно от момичетата се запознахме и сега сме приятелки,утре сме заедно на диско.

# 25
  • Мнения: 352
и аз се записвам  Simple Smile Още нищо не съм търсила обаче и вече малко се плаша Blush Аз предпочитам обаче да ми се шие роклята,така че може би имам още време  Thinking

# 26
`Buble`  Преди 2 месеца питах в един бутик на "Аз и Ти" ,ако искам да си шия до кога трябва да съм ориентирана и там ми казаха, че ако искам някоя от техните рокли или от каталозите им в магазина ,или изобщо нещо от тях - до 1-март. След това поръчки не приемали  #Crazy юа ако искаш да я шиеш при шивачка, може би е друга работата  newsm78

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 711
Little_flower не на всеки му отива дълга рокля аз сам ниска (нямам метър и 60 )
`Buble` по добре побързай ако искаш  да ти я шие добра шива4ка защото те много бързо си из4ерват бройката, а и по добре да ти е готова 1 месец-2 по рано от колкото да ти я притупат

# 28
Ах'Не аз така и не успях да видя снимките ти от бала, защото четях темите по-късно и снимките вече ги нямаше, ако може поне една снимка да видим  Praynig

# 29
  • Мнения: 2 414
Харесва ми като модел зелената рокля на Виргиния,но всяка година по баловете има хилядя несплучливи нейния вариации,а пък и много от момиченана не се съобразяват с фигурата си.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт