Абитуриентски бал

  • 97 141
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 13 512
По принцип много харесвам    Roberto Cavalli
http://bg.fotoalbum.eu/si_reni/a213609
Проява на лош вкус. Селска мода-това е Кавали. Всичките му линии. Евтино, скъпо- все изглежда евтинджос.

# 196
  • Мнения: 83
На моя приятелка приятелка шие каквито си пожелаете бални рокли, аз направо се възхитих като видях каква уши на моята приятелка на племенницата, според мен ако си ушиете рокли, които вие да си измислите и да не са прекалено шарени и натруфени, ще блестите на бала ви  Heart Eyes

# 197
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Monda
покажи рокли,който не са "евтинджос" или "селска мода", а може, би "евтини чалгарски рокли".

Много е лесно да се класифицира,всичко вече е чалгаджийско.Защо? Момичето е показало много хубави рокли и не е необходимо да ги нападаш,ако не ти харесват.Не убивай ентусиазма им,все пак бала е един път и нека му се нарадват,а не да се съобразяват с тоя и оня какво бил казал и какво му било мнението.

Момичета радвайте се и се забавлявайте,докато избирате рокли,прически и всичко необходимо.Пожелавам Ви една незабравима вечер и лек старт в истинския живот.

# 198
  • Мнения: 1
Всеки си има вкус, не ме вълнува особенно чуждото мнение, събрали сме се в тая тема да обсъждаме бала, даваме си идей, споделяме, на никой не съм наложила вкуса си, но със сигурност има поне някой, който харесва тези рокли  Rolling Eyes

# 199
  • Мнения: 2 414
Аз съм си взела вече рокля,пролетта ще ходя до Виена и сигурно ще си избера друга,но засега е тази.

Моята е същия модел,но ягодово-розова,колана и е черен с цвете в цвета на роклята-надявм се скоро да сложа снимки. Heart Eyes

# 200
и аз се интересувам за  Jovani магазина на в Истамбул.Някой има ли повече информация?

# 201
  • Мнения: 13 512
и аз се интересувам за  Jovani магазина на в Истамбул.Някой има ли повече информация?
ИстаНбул се казва. Колко пъти вече го видях в темата грешно написано!

# 202
Толкова ли е важен правописът? Хайде поне някой ако знае отговорите на дадени въпроси да отговаря, а не да критикува сулио и пулио. Та.. ставаше въпрос за магазина на Джовани в Истанбул има ли го и тн? Някой пазарувал ли е оттам? Възможно ли е да си намеря същия плат като този на повечето рокли в сайта на Джованито...  Wink Wink

# 203
  • На ръба..
  • Мнения: 2 130
Толкова ли е важен правописът? Хайде поне някой ако знае отговорите на дадени въпроси да отговаря, а не да критикува сулио и пулио. Та.. ставаше въпрос за магазина на Джовани в Истанбул има ли го и тн? Някой пазарувал ли е оттам? Възможно ли е да си намеря същия плат като този на повечето рокли в сайта на Джованито...  Wink Wink

Ако не беше важен правописът нямаше тази година на държите матура. Толкова ли е трудно да се обърне внимание на правописа...

# 204
  • Мнения: 22 523
Аз не знам дали правописа е важен, роклите и това дали са чалгаджийски и т.н., но monda, поне като критикуваш нека критиката ти да е градивна, а аз подобно нещо не виждам.
Заявяваш това е еди какво си, но не показваш кое според теб е добро, качествено и т.н.? Направи го, пък момичетата може и да ти обърнат внимание.
В крайна сметка всеки има право на вкус, и това не винаги е свързано с възпитанието.

# 205
  • Москва
  • Мнения: 166
Здравейте дами Simple Smile   bouquet И аз завършвам май месец.Все още си нямам никаква идея каква да ми е роклята.Харесвам си все неща,които няма да ми седят добре.А може би съм свикнала д аходя само с джинси и кецове и не мога да се възприема в рокля.Единственото сигурно е,че моята ще се шие поръчка (не се побирам в стандартните размери,но не поради излишни килца) Даже малко вече се притеснявам дали изобщо ще намеря нещо,което да ми седи добре.Но у нас имаме опит-шихме костюм на брат ми 5 дена преди бала...
Надявам се да ме приемете при Вас.Ще следя темата с интерес Simple Smile

# 206
Относно роклите публикувани от Etichka -  имаше добри попадения, а пък относно 'чалгарското' - бих казала че и там се срещат доста стилни модели, сега, че голотията продава си е отделен въпрос. А пък правописа - мисля, че е важно да се стараем дори и тук във форума, това си е само в наша полза  Wink

# 207
  • Мнения: 123
  Всеки има вкус.Вярно е ,че изчистените едноцветни модели са класика-особено черната рокля.Харесвам и тях  Peace
  Не смятам ,че моделите на Роберто Кавали са кич или чалгаджииски...По скоро има жени които нямат смелост да носят нещо различно и пъстро,ако им отива разбира се  Peace
  Роберто Кавали  е доказан дизайнер,не сме ние тези дето да го оценяват  Laughing
  Това е празник на млади момчета и момичета.Според мен може да са по разкрепостени в цветовете.Малка черна рокля може да облече всяка от нас за който и да е празник,независимо от възраста  Grinning
    Не е ли кич едноцветна рокля,тип "Малина",или друга подобна?Или това,че е едноцветна я прави стилна?

          Няма значение-всяка дама има вкус и аз не се обиждам,че някой не харесва това което аз харесвам  Peace

# 208
  • Мнения: 7
Здравейте,
и аз миналата година следях темите за баловете с интерес, може би защото ми беше мъчно за моя. Аз завърших 2007, но както и миналата, така и тази година изпитвам страшна носталгия за бала... Ако ми позволите да следя темата заедно с вас, ще ми е много приятно! Догодина е бала на сестра ми, а аз от сега се вълнувам повече от нея! Може да ви се стори откачено, но много ми се иска пак да имам бал... хихихи... Може пък и да съм полезна с нещо... нали вече мойто е минало.... Sad Ако искате да ме питате нещо с радост ще ви отговарям и ще споделям мненията си! Успех с подготовката на най-сладкия ви ден момичета!

# 209
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
Успех с подготовката на най-сладкия ви ден момичета!

здравейте!
минах по този път преди 11 години (леле, колко бързо лети временто ooooh!). балът и всичките му там приготовления изобщо не ме вълнуваха. зорът ми бяха обувките, защото във Варна не намирах нищо. имаше ходене в София и купуване на чудесни обувки в първия магазин, в който влязох и едно дъъъълго обикаляне за маратонки. това са подробности, просто си спомних.
най-сладкият ми ден беше приемането в университета!

така както мислите за рокли и прически, помислете си и за матурите, и за бъдещето си Peace

Общи условия

Активация на акаунт