Къде в ПЛОВДИВ???-4

  • 154 308
  • 1 490
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 30
Зад новият стоматологичен факултет,има уличка покрай тепето(знаят я като "Алеята на любоФта").От там се влиза с кола.Спираш някъде накрая на алеята и се качвате по стълбите,над площадката с катерушките е начална гара Mr. Green newsm01.Влакчето има купенца и нова дограма,изрисувано е красиво,но много трака и песничките в движение не са чуват почти.Билетът е 1лв.за всички над 1 година.
Аз се качих със сина ми.Маршрутът е около 20 мин.Накрая има почивка от 5 мин.докато локомотивът се премести в обратна посока.Но честно казано като са го възстановили е можело поне гарите да пооправят,да сложат някакви пейчици,павилиончета за дребни лакомства,някакви фигурки на животни и приказни герои...
Въпреки всичко за по-пораснали деца(2-6годинки)сигурно е забавно.Приятно пътуване! travel

П.П:Поогледайте се по дърветата,може да имате късмет да видите катерички newsm10

Много благодаря   bouquet

# 1 426
  • Мнения: 2 132
Къде в Пловдив има магазин на Fashion Tv ?
В Мол-а Peace
Има ли интересни неща?
И как вървят цените?
Само един път съм влизала и то да видя конкретно нещо. Не беше това, което търся и излезнах без да разглеждам, че мъжът ми даваше зор. А какви са тези магазини? Май продават различни марки в тях newsm78

# 1 427
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
някои знае ли от къде мога да си купя бурканчета за детска кухня

# 1 428
  • Мнения: 368
някои знае ли от къде мога да си купя бурканчета за детска кухня

В магазините за 1лв има голям избор. Успех.

# 1 429
  • Мнения: 8
някои знае ли от къде мога да си купя бурканчета за детска кухня
Стават и бурканчета от маринована рибка.  Peace

# 1 430
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Някой може ли да ме насочи за нотариус, който работи вечер след 18.30 или сутрин преди 9.00 часа в Пловдив, или ако не - то поне нотариус близо до ВХВП, ул. Жан Жорес, ул. Янко Сакъзов и района - за да изляза от работа набързо.

# 1 431
  • Мнения: 4 358
Момичета,
къде в Пв има по-голям избор на детските обувки на "Капчица"?
Спокойна вечер от нас!

# 1 432
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета,
къде в Пв има по-голям избор на детските обувки на "Капчица"?
Спокойна вечер от нас!


Във фирмените им магазини.
Единият е в подлеза на Тримонциум, другият е на ул. Иван Вазов

# 1 433
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета Simple Smile

В една друга тема тук прочетох, че във Венера козметикс (до Водната палата) продавали тестери и маркови парфюми на по-ниски цени.
Купували ли сте парфюм оттам?

Благодаря  bouquet

# 1 434
  • Мнения: 690
Някой може ли да ме насочи за нотариус, който работи вечер след 18.30 или сутрин преди 9.00 часа в Пловдив, или ако не - то поне нотариус близо до ВХВП, ул. Жан Жорес, ул. Янко Сакъзов и района - за да изляза от работа набързо.


в лексбг има пълен списък на нотариусите в Пв, както и телефоните им и адресите  Peace  по-вероятно е да намериш някой рано сутрин, отколкото късно вечер  Peace

Ягодов сладкиш, за детската железница можеш да спреш и на паркинга на р-т Сентрал парк. Така ще можете да направите разходка из парка, който е хубав и засега чист  Mr. Green а иначе влакчето определено е интерсно за децата  Peace

# 1 435
  • Мнения: 1 685
Здравейте, момичета Simple Smile

В една друга тема тук прочетох, че във Венера козметикс (до Водната палата) продавали тестери и маркови парфюми на по-ниски цени.
Купували ли сте парфюм оттам?

Благодаря  bouquet

 Peace Когато рискувам да купя парфюм от БГ-винаги е от там-а преди години-само от там-декоративна козметика също-оригинални и качествени  са на 100% -само че аз ходя предимно в магазина им в капана-там работи една страхотна и много любезна руса дама,която умее да консултира-ако в момента няма това което търсиш-поема ангажимент и   при получаване се обажда по телефона-/винаги го прави и не подвежда/ Hug

# 1 436
  • Мнения: 30
Благодаря ти, много   bouquet

Би ли ме ориентирала къде по-точно се намира магазинчето в Капана?

# 1 437
  • Мнения: X
Момичета,помагайте-поръчаха ми да купя за подарък плажна хавлия с Уинкс/Winx/ и понеже хич ме няма по момичешките работи/и не съм се и заглеждала по тях/-идея си нямам къде има.Ако не хавлия-нещо друго да препоръчате за 7-годишна госпожица за подарък/ама пак да е с Уинкс-ите/...или поне кажете къде има избор,ако може и на на поносими цени.

# 1 438
  • Мнения: 351
Момичета,помагайте-поръчаха ми да купя за подарък плажна хавлия с Уинкс/Winx/ и понеже хич ме няма по момичешките работи/и не съм се и заглеждала по тях/-идея си нямам къде има.Ако не хавлия-нещо друго да препоръчате за 7-годишна госпожица за подарък/ама пак да е с Уинкс-ите/...или поне кажете къде има избор,ако може и на на поносими цени.
Във втория търговски център на Кап. Райчо има две магазинчета на 1 и 2 етаж. Много са заредени и цените са горе- долу добри. Моята племенница само там ме води. А хавлия ако не ме лъже паметта съм виждала на пешеходния мост за 10 лв

# 1 439
  • Мнения: X
tedi80 ,жива и здрава да си!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт