Къде в ПЛОВДИВ???-4

  • 154 237
  • 1 490
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
За апреските - ако е почнало намалението в Rucanor на Главната (до базара Тайпен), може и да намериш нещо на сносна цена.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Айде и аз да се запиша с един въпрос от който много се срамувам Embarassed-къде в райна около Каменица продават евтини памперси?/срам ме е `щото синковеца гадже има ама все още не се сеща,че е голям за пампа/...пък и вече няколко месеца си ходя на борсата в Кичука,ама в това време ми идва трудно стигането до там.

Ако търсиш  на Памперс, има от турските в уличката на гърба на Авеню. Там в двора на една от къщите продават памперси и прах за пране от Турция. Цени не помня....  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За апреските - ако е почнало намалението в Rucanor на Главната (до базара Тайпен), може и да намериш нещо на сносна цена.

А за всякакви възрасти ли има. Че сме се запалили да учим малкия догодина на ски, но и за мама трябва топла екипировка (нищо, че само ще обикалям около него Wink )

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 563
В Геокса има нелоши апрески - 119 лв. За съжаление от модела, който повече ми хареса нямаше 37 и 38 номер. Та, и аз търся  апрески. Обикаляли ли сте по спортните магазини?

# 19
  • Мнения: 1 380
Хоп и аз в темата.
Момичета, дайте идеи къде мога да купя космонавт ... за дете на година и половина, и да не е много скъп. Благодаря.

# 20
  • Мнения: 2 132
Брей не знаех , че така им викат Laughing Аз им казвам ботушки за планина, снежни ботушки и все такива неща Grinning 
Имаше в новия Найк на главната. В 2-3 цвята ги имаше, но не са с гума ами с кожа.

# 21
  • Мнения: 267
и аз да се запиша  Hug
Орхидея коя цена да гледам в сайта,че съм зле с немския,тази която е в червено нали?А др какво значи Statt  Embarassed?Иначе много евтини и хубави неща има,до колко неща можеш да поръчваш?

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Хоп и аз в темата.
Момичета, дайте идеи къде мога да купя космонавт ... за дете на година и половина, и да не е много скъп. Благодаря.

В Гранда има магазин на Стеда, някъде ок.30-на лв. са.

# 23
  • Мнения: 454
Аз да подсетя за въпроса с дамските апрески, че и мен ме вълнува. Къде има хубави дамски апрески, изключвайки СЛС и МЕТРО?
Ами аз в старата тема питах за апрески, но понеже никой ни ми отговори си взех от Метро. Иначе продават апрески в един магазин отстрани на Новотела, не от страната на моста, а от другата. Имаше около 8-10 модела, но по хубавите бяха 3-4. Струваха по 50 лв, само едни бяха към 80. Можеш да идеш да ги видиш. От тези, които харесах нямаше моя номер, но после се оказа, че номерата при апреските изобщо не си отговарят, ама не ми се връщаше пак.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Velesa, как са апреските от Метро. Струва ли си да давам 50-60лв. за 5 пъти ходене в планината или мога да си взема от Метро за 25лв. ?

# 25
  • Мнения: 454
Пепи, аз си взех от най-евтините 27 лв. Днес цял ден ходих с тях,, на кухнята, а после в парка с шейната, на Била, изобщо голямо обикаляне и краката ми бяха много топли. От тези евтините обаче има синьо и розово, та не знам дали ще ти допадне цвета. Иначе имаше едни от 35 лв в цвят каки, но от тях нямаше моя номер. Тези които са от 60 лв на Диадора са направо огромни и не ми допаднаха. Аз нося 39-40, но в същия номер от тях, можех да си пъхна крака заедно с другите ботуши. Мерих 37/38, които на дължина ми бяха добре, но имах по 2 пръста свободно място отстрани. Иначе, аз ги взех от новото Метро, защото в старото е по-обрано. Единствения им недостатък засега е, че връзките им свършват малко ниско, та отгоре седят доста разперени и днес ги дадох на обущар да им сложи по още една халкичка, за да си навървя връзките догоре.

radostche_plovdiv, евтини космонавти съм виждала в магазин Дъмбо до халите в Кичука. Днес обаче бях до там, за да си търся термо чорапогащници за малката и беше затворено, но нямаше никаква бележка, та ако не ти е близо, да не се разкарваш напразно.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Velesa, благодаря ти за изчерпателния отговор. И аз мисля да си взема от евтинките. Няма значение, че са само сини и розови. Ще ги обувам само като ходя на планина. Смятам и ватирани панталони и яке да си взема и да съм напълно екипирана  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 454
Ами аз си взех розови, защото само от тях имаше моя номер, но и в града ще си ги нося. Иначе ние с мъжа ми ходихме всяка година на ски преди да се роди малката и сме си купували ски екипи от Ла Фиеста. Ако не те притеснява, че са втора употреба, можеш да си вземеш нещо добро на доста сносна цена. Сега като ходим в планината пак се екипираме с тях, нищо че не караме ски.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ооооо, аз не съм скиор. Живяла съм 9 години в Русия, където има ски бягане, а после си контузих много лошо коляното и се отказах да се уча да се спускам.... а и ми е забранено Sad . Но за да научим малкия ще трябва и аз да се екипирам, а не да мръзна покрай тях.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Хайде и аз да се разпиша,да не ви изтърва края  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт