ЮНСКИ мами 2009! Тема №17

  • 11 473
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
До всички МАМИ :
Когато се видим ще ви предам точно думите на моят доктор за Токуда - виждам, че се коментира. Той е напуснал Токуда преди 4 месеца ( или там някъде ). Всъщност е много важно точно при кой доктор ще попадните!

# 271
  • Мнения: 9 814
Моят пъп никога не се е обръщал.
Аз също съм за 12-13 часа.

# 272
  • Мнения: 255
Fate, благодаря, но съм от Варна. Ако аптеката я има и тук(ако е някоя верига) мога направо в нея да провера, ако ли не ще търся.

Честито на мамите узнали пола!!! Сигурна съм, че изживяването е страхотно и с нетърпение го чакам.

# 273
  • Мнения: 9 814
А кой ще парви новата тема?

# 274
  • Мнения: 0
За мен мястото е без значение - където кажете. Аз също гласувам за 13:00ч. ( Но ще дойда към 15:00 - надявам се за 2 часа да не се наприказвате и да оставите и за мен  newsm68

А някой ще ми каже ли как да вляза и да разгледам и аз снимките? Има парола и потребител?

# 275
  • Мнения: 1 475
аз съм за Мола на Стамболийски в 13ч, за мен е идеално! Там къде в Happy ли или в заведенията за бързо хранене, като KFC , MDonals  и там подобните!

Gydelichkova , нали, нали, за коремчето говоря Mr. Green
За фонд Токуда, аз лично звънях онзи ден и ми казаха, че нямат облекчения за бременни, а една колежка провелява в Дженерали за фирмата, да направи такова здравно осигуряване, в пакета услуги имаш два пъти годишно преглед при гинеколог, но нито дума не са казали за бременност!

# 276
  • Мнения: 136
somebody, много странно за това, което са й казали. ако искаш, дай ми мейла си на лични и ще ти изпратя пакетите, които на мен ми изпратиха (за корпоратини клиенти). Дадоха ми ги през декември, така че са съвсем пресни.

Предлагам в Happy, за да можем повече време да стоим. Там трябва ли да се прави предварителна резервация?

# 277
  • Мнения: 456

Аз. Готова е темичката. Ако някой друг иска няма проблем  Grinning
gmarinova, благодаря за информацията  Hug

# 278
  • Мнения: 9 814
ivi_81   Hug
Аз също съм за Happy.

# 279
  • Мнения: 25
МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА МАМИТЕ ОТ СОФИЯ И ТЯХНАТА СРЕЩА! АКО ОТИДЕТЕ В ХЕПИ ХАПНЕТЕ И ЗАРАДИ НАС.... Hug

# 280
  • Мнения: 9 814
sharky81 , непременно.
А иначе питаше дали съм почивка- неее не съм, на работа съм.
Почивах няколко дни около Нова година.

# 281
  • Мнения: 9 814
ИМА НОВА ТЕМА!
ЗАПОВЯДАЙТЕ:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362175.0

# 282
  • Мнения: 253
Здравейте! Много се радвам за тези от вас, които са узнали пола на бебо. Аз на 02.02. съм на консултация и фетална морфология и доки каза, че тогава ще разберем пола, ако не се крие. Laughing

# 283
  • София
  • Мнения: 2 132
Простете по грешка и от много четене се обърках и пуснах поста в тази тема  Embarassed

# 284
  • Мнения: 9
Банкерка написа първата електронна книга за бебета. Ако ви се чете за какво става дума, ето линк:

http://www.monitor.bg/article?id=183426

Статията ми хареса и мисля, че е практично да си купя диска. Остава и да намеря от къде...

Здравей, казвам се Преслава и съм автор на DVD наръчника "Чакам Бебе, Имам бебе". Можеш да го намериш във веригите книжарници Пингвините, Хеликон, АВБ /в софия - Писмена НДК/.
Надявам се да ти хареса. DVD 1 са видео материали /над 4 часа филми - грижа за бебето, къпане, масаж, гимнастика и други/, гимнастика за бременни и йога след раждане. DVD  2 е Първата електронна книга за бременността, раждането и отглеждането на детето до 2Г - 400 страници книга в електронен вариант /разделена на теми и подтеми/.
Наистина се надявам да ти хареса и да ти е от полза.
Ще очаквам да получа и мнението ти, за което благодаря предварително!
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт