Вашите сенки

  • 20 326
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Ще ги копирам от сайта на орифлейм, за да добиете представа - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … fromWhere=catalog

нюанс Champaigne

и нюанс розова съблазън, не знам защо така са го превели, но на опаковката пише pink wave

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … fromWhere=catalog

# 16
  • Мнения: 2 407
http://beauty.dior.com/int/en/base.html#/en/woman/makeup/women-m … hadow-wate-6.html,харесвам много сенките на Диор.
На Гърлен са уникални,харесвам и Ланком.

# 17
  • Мнения: 3 414
Tinkyrbel Тези на Ейвън на снимката ти,хубави ли са?Кой цвят най-много харесваш,покривни ли са и бързо ли свършват?

# 18
  • Мнения: 3 675
Аз съм доволна от тези на Ейвън, трайни и икономични са.Виждам, че Вили 2703 има май кремообразните в лилаво на Орифлейм и аз имах такива, но не ми харесаха и ги дадох на позната.

# 19
  • Мнения: 2 590
gitadam, да на oriflame кремообразните са и тези в дясно предпоследните(кафевите) са същите, но интересното е, че от лилавите не съм доволна(не са покривни), а от тъмнокафевите съм много доволна  newsm78, което е странно при положение, че са от една линия, а само цветовете са различни.

# 20
  • Мнения: 4 292
Имам много сенки, въпреки, че наскоро подарих по-голямата част на сестра ми и кумата. Ще ги снимам и по-късно ще ги кача.

# 21
  • Мнения: 196
аз имам имам сенки предимно в розовата и кафява гама-,ардеко,ланком,ести лаудер,боржуа,а честно казано най се кефа на една двойка сенки на голдън роуз за 2.20 Flutter

# 22
  • Мнения: 3 414
Тези са ми любимите-Ruby Rose # 2

# 23
  • Мнения: 3 675
На мен не ми харесаха кремообразните сенки на Орифлейм още в началото и не смятам да си вземам от новите, лошото е, че се събират по средата на клепача.Иначе единичните са много финни, с добро покритие.Ако си купя пак сенки, ще са такива.Харесала съм си нюанса deep denim.Иначе като цветове най ме кефят кафявите и сините нюанси.

# 24
  • Мнения: 3 675
Да не би кафявите да са по-новата подобрена версия, която пуснаха преди 2-3 каталога?Ако не е така се очудвам как лилавите не са покривни, а кафявите са?Иначе от новите ми харесва цвета капучино.

# 25
  • Мнения: 2 590
Ами и двата цвята са от една серия миналата година в средата ги поръчах. Иначе първо си поръчах кафевите и понеже останах доволна, поръчах и лилавите, които за мое съжаление ме разочароваха. Възможно ли е да е от самия цвят, в смисъл, че едните са много по тъмни и затова да са покривни. Даже кафевите като изсъхнат изобщо не ми се събират, което не важи за лилавите newsm78 Странна работа.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 479
Това по начало важи изцяло за всички кафеви сенки.
Те винаги се разнасят и стоят по-дълго на окото.
Бях чела преди време, че се дължи на самият пигмент, който се слага в тези сенки.
Забелязала съм го много отдавна.  Wink
Аз имам палитра със сенки, един производител, една кутия.
Кафевите- са перфектни, но розовите и лилавите-трагични. Naughty
И при всички сенки е така. Кафевите, жълтите и жъвлтокафевите винаги са по-добрите сенки. Като нанасяне, трайност, консистенция.... Факт.

# 27
  • Мнения: 2 590
Това не го знаех, много интересно благодаря за информацията kopche.

# 28
  • Мнения: 74
http://beauty.dior.com/int/en/base.html#/en/woman/makeup/women-m … hadow-wate-6.html,харесвам много сенките на Диор.
На Гърлен са уникални,харесвам и Ланком.

Kamij,Гърлен на Guerlain ли казваш?Питам,за да не се изложа,защото аз мислех,че е Герлан ThinkingПоследнокато си купувах червило на тази марка и консултантката така го прозинесе-Герлан.

bonkaivanova,доволна съм от тези на Ейвън,макар че другия път съм решила да си взема тези на Колистар:сигурна съм,че ще са по-добри.Иначе Ейвънките не са покривни, не ти прозира клепача,но са перлени,не плътни.Любимите ми са тези двете след синята-кафявата и прасковената.Не мога да кажа дали свършват бързо,по скоро не,необходимо ти е само 1 потапяне на четчицата,най много 2..

# 29
  • Мнения: 3 675
Според мен се чете Герлен.Мисля, че е френско. Peace

Общи условия

Активация на акаунт