Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 725
Благодаря за посрещането! Hug
Сега хвърлих едно око да видя етапите кога какво и как Crazy
Вижда ми се не много трудно! Grinning

Пожелавам на всички успех! Hug

# 16
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добре дошли на Димяни и на Силви HugНе се притеснявайте да питате,нали за това е темичката да си помагаме със съвети. Peace
mayy успех с втория тур.Помня те от лятото Wink
Лека вечер и от мен. Hug

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 23:11 от anita29

# 17
  • Мнения: 1 367
Лелееее,за няколко часа ви изпуснах от поглед,а вие не само нова темичка сте заформили,ами и вотра страница пишете вече!Браво на вас!
Кали Мей,и аз не съм в НДК,на около 500 км оттам съм LaughingИначе идеята ви за фиданска среща е страхотна,но за съжаление ще я пропусна.Не съм открила съгражданки тук  Cry
Лулумба,май излязохме колежки и с теб? Hug
Жани,миличка,ужасен ден е бил!Прегръщам те!
Димяни и Силви,добре дошли при нас!Питайте,момичета,не се притеснявайте!Както вече писах в предната тема на едно от новите момичета,всяка една от нас с удоволствие ще помогне със съвети.
Мама на Викито,много е готино така,нали? LaughingИ аз повече от две седмици само следях какво правят режимните и хапвах,хапвах...Резултат-дрешките ме стягат!Но наистина си права-с другарче е по-лесно и мотивиращо.
Лека вечер,милички!

# 18
  • Мнения: 242
и аз, и аз  Mr. Green  да кажа на новите фиданки - добре дошли  bouquet
при нас е весело и отслабващо, а от въпроси хиииич не се плашим   Naughty
колко е хубаво , като сте толкова активни...

# 19
  • Мнения: 484
Здравейте на всички!!
Само минавам да ви кажа,че съм тук,бях режимна до вечерта/беше ми бобов ден/,но ми беше много лошо и хапнах малко ориз със зеленчуци,но не ми мина и хапнах две парченца баница с тиква и после повърнах всичко.Така,че днес си режимна...
Утре ще пиша повече,че ми е много лошо и по-добре да си легна.
Добре дошли на всички нови кандидат-фиданки  Hug

# 20
  • Мнения: 1 367
Иринка,момченцата ти наистина са страхотни!На тази снимка в едър план това си личи особено много!Да са ти живи и здрави!А на теб какво ти има,вирус нещо ли?Оздравявай бързо!

# 21
  • Мнения: 5
Ей момичета,май започвам да се зарибявам!Мине не мине малко време и ви поглеждам!Мерси на всички за приветствията-мноооого сте мили!И един въпрос имам-за цвят! LaughingТъй като утре ми е ден за сладкиши,а аз съм решила да не ям сладко-какво мога да хапвам??? Thinking

# 22
  • Мнения: 242
виж рецептите от рецептурника.
но иначе това е ден за пица, спагети, макарони, солети и филия с лютеница....например

# 23
  • Мнения: 5
Мерси за инфото! Heart Eyes

# 24
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Лелееее,за няколко часа ви изпуснах от поглед,а вие не само нова темичка сте заформили,ами и вотра страница пишете вече!Браво на вас!
Пък ние с адашката се моткаме насам натам, а хората си пишат ли пишат.  Joy
mayy, здрасти пак.  Hug
ЖанеHug Hug Hug
На всички момичета, по една виртуална прегръдка и утре да ме мислите и мен, че съм на новата работа.  Confused Hug Hug Hug
Новите момичета, добре дошли и хич не се чудете, диетата е супер и действа!   bouquet

# 25
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Да се разпиша и аз  Grinning

Димяни, Силви, здравейте  Grinning

Трети ден от диетата мина и се чувствам много добре  Grinning
Остава да се наканя и да тръгна на тренировки да използвам докато не сам започнала работа. Много обичам да тренирам, но ми е трудно докато започна и вляза в ритъм. Вляза ли, ставам маниак  Crazy
На мен също зимата ми е много трудна за спазване на някакви режими, но ще стискам зъби, щото съм инат и искам да съм хубава  Mr. Green.

Мм, още шях да пиша, но запецнах  newsm78... Нищо, утре на свежа глава  bowuu

Лека и полека фиданки   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 367
Момичета,моето момченце днес /вече мина полунощ и е Ивановден/ е именниче.Ще се пробвам да почерпя.За пръв път ми е,така че ако не мога да се справя,да знаете,че съм имала желание  Laughing



Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 01:03 от steli76

# 27
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добро утро на всички!
Честит имен ден на тези които имат повод! Здраве и живот за всички именици и техните семейства!
Стеле, да ти е живо и здраво момченцето! Да расте щастливо и безгрижно!  Hug
И аз да почерпя, че тати е именик!

И нещо за дюканките:

Момичета, имам минус 600 гр. и днес!  Hug
Лек ден на всички и до довечера. Днес съм на новата работа!

# 28
  • Мнения: 242
добро утро и от мен !!!!
честит имен ден на всички с хубавото име иван и неговите производни
честит именник стели
- добре си се справила с почерпката Mr. Green
лек ден фиданкиииии

# 29
  • Мнения: 99
Добро утро фиданки Hug
Пускам кафенцето и започвам след това да ви пиша Heart Eyes...че ще падне голямо писане от мен днес Laughing

Общи условия

Активация на акаунт