Отговори
# 30
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,фиднки
Стели виждам,че си се справила чудесно.Да ти е жив и здрав именника.
И честит имен ден на всички именници



Стел,браво за минуса.Продължавай все така. И довечера да разкажеш за първия работен ден на новата работа:hug:
Жани,аз докато намеря кафе и ти ме изпревари.Мерси ,че го пусна мила. Hug

# 31
  • Мнения: 4
Добро Утро ,фиданки!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ,КОИТО ИМАТ ПОВОД ДА ПРАЗНУВАТ!
      Аз няма да ви пращам почерпка,момичета,защото Stelxen и Steli76 са се постарали и заради мен!
     Казвам ДОБРЕ ДОШЛИ  и на новите Димяни и Силви!Тук е прекрасно!И момичетата са страхотни!
      Меси за кафето ,Жане и аз сега отивам да изпия моето докато моето момченце не се е събудило.То между другото вчера имаше имен ден.Казва се Йордан

# 32
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Vania Jordanova как можах да те изтърва.Честит имен ден и на теб и на твоето синче(на патерици малко Wink)Да сте  живи и здрави и много щастливи. Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 1 367
Добро утро,милички!
Много ви благодаря за пожеланията за моето мъниче!Страхотни сте! Hug
Ваня,честит имен ден!Бъди здрава,щастлива и много обичана!Честито и на твоето момченце на патерици!Да ти е здраво,палаво и много щастливо!
Толкова засега от мен,до скоро! Hug

# 34
  • Мнения: 99
Ето ме започвам Mr. Green

Стели76 Честит имен ден на малкия ти палавник Hug Да е жив и здрав, да расте безгрижно и щастливо заобиколен от обичащите го много мама и тати Hug Това е подарък за него

А това е за мама Стели76(която перфектно се е справила с почерпката)


Стел миличка HugЧестит имен ден и на твоя татко-нека здравето да бъде негов неизменне спътник в живота, много любов и семейна топлота у дома, много верни приятели и сбъднати мечтиНа теб браво за свалените кг.-разкошна си Hug А това е за твоя татко


Хайде сега и аз да почерпя, че моята половинка днес също е именник-от мен нещо сладко Heart Eyes


А сега искам да посрещна новите две фиданки, които са писали снощи след мен
Добре дошли при нас на Силви и Димяни Hug Hug Hug-момичета тек е супер и аз вече два месеца съм пристрастена към темата и фиданките тук, които си знаят, че много ги обичам. Пишете по-често и ще видите колко е приятно Hug
Иринка ти да не си лепнала вирус? Как си днес мила-дано неразположението снощи да е било моментно Praynig. И аватара ти е разкошен-малките сладури са разкошни, да ги нацелуваш и ще се радвам скоро д видя и баткото, че само него не съм виждала още Hug
Ели, Ани, Емили, Малта, Калли Мей, Цвети, мама на Викито, Ваня, Лулумба, Мери, Светли333, Дес, Тинчето78, Боченка и ако пропускам някоя е без да искам Heart Eyes Hug

Леле докато пиша и вие сте изписали 4 отговора ooooh!
Та ще продължа за да отговоря  hahaha
Ваня Йорданова HugЧестит имен ден и на теб мила-много щастие и любов-дарявани и получавани сърцето ти да топлят, да бъдеш много ценена и обичана жена, майка и любима и честит имен ден на патерица тогава и на малкия Йордан-да расте жив и здрав. Това е за теб


Ани мила моите кафенца са скромни Embarassed като сравним с разкошотиите, които ти намираш с кафенце Hug Но видях, че няма кафенце и пуснах едно скромно Wink

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 09:59 от janeta*

# 35
  • Мнения: 99
И сега два реда за мен Mr. Green(леле че ставам досадна тази сутрин)
Аз днес съм на варива и потеже Ани ми каза, че фъстъците са варива и аз съм зачакала днешния ден за да си хапна на воля сурови фъстъци, които много обичам Crazy и май бих яла цял ден сурови фъстъци hahaha Мерих се сутринта но кантара днес не ме обича защото вчера наобяд ми дойде МЦ и тази сутрин ме изкарва с 2 кг. повече от снощи късно вечерта #Crazy И за това няма да вярвам на мерките в следващите 3-4 дни Naughty Как само съм подута и изморена-тоя цикъл ме доскапа ooooh!
Аз днес вече съм по-добре и сърдечно ви благодаря за подкрепата Hug И да не мислите, че днес ще липсвам от темата..........няяяяяяма защото ще пиша цял ден при вас LaughingОт онази вечер като ви оставих и до тази сутрин сте писали, писали ooooh!....на 5-ти вечерта писах на 22 страница а вие сте стигнали 26-та и сега е вече 3-та стр. от новата тема....няма да ви изпускам, че после няма прочитне пък да не говорим, че не мога да смогна да отговоря hahaha

# 36
  • Мнения: 451
Добро утро !

Честит Имен Ден на всички празнуващи  bouquet

Добре дошли на новите попълнения  Hug

Вие сте големи фурии ,едвам смогвам да ви чета  Joy

Днес съм на белтъчен ден,но вече мисля менюто за 4те дена та искам да Ви попитам през въглехидратния ден може ли да се консумира кашкавал или сирене със пицата,спагетите или макароните?

# 37
  • Мнения: 5
Добро утро момичета!Аз докато си пия кафето реших да ви видя,че после няма как...Имам един куп изпити,а и Емма много не ме оставя....
Много сте мили,благодаря ви за подкрепата още веднъж!  bouquetИ тъй като още не съм ви запомнила Embarassedискам да честитя вкупом на всички именниците днес(за да не пропусна някой).Да са ви живи и здрави и много да ви радват!
А на Stelhen искам да кажа-стискам палци за работата!Довечера да се похвалиш как е било!
Изчезвам фиданки,че се започва готвенето-за бебе,за мъж и нкарая за мен.... doh

# 38
  • Мнения: 188
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ,ДА СА ЖИВИ,ЗДРАВИ,МНОГО ЩАСТЛИВИ И МНОГО КЪСМЕТ

# 39
  • Мнения: 99
Силви не се притеснявай, че още не и запомнила никовете-и з бях така в началото(и си ги пишех на лист Embarassed) но след два месеца тук с фиданките вече доста никове зная и дори нмерих съгражданка в темата с която вече лично се познаваме-това е Иринка, която е разкошен човек и е нашата кулинарна фурия.
Мама Писана извинявай мила, че съм те пропуснала HugНо за няколко дни темата се напълни с нови кандидат фиданки и още не помня имената на всички нови Hug
Кашкавал и сирене Не може във въглехидратен ден. На пицата може да слагаш зеленчуци и растителен кашкавал както и обилно лютеница(тя е за въглехидратния ден)Аз правя пицата си с растителен кашквал-не е като млечния но е за предпочитане пред нищо пък и на мен ми допада вкусът му Hug
Стел пропуснах мила да ти пожелая успешен старт на новата ти работа-ти си разкошна и лъчезарна мацка и съм сигурна, че ще ги омаеш напълно всички там Hug

И да ви кажа, че в темата си имаме рожденничка
^Mimmy^^-Честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастие, любов и пари(защото с тях мног по-лесно се постигат много неща за кито си мечтаем) Hug


Фиданки днес нашата темичка май се очертава  супер празнична-с много именници и рожденник Peace....хайде да прелетя и до готварската тема Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 10:18 от janeta*

# 40
  • Мнения: 16
здравейте отслабващи момичета Simple Smile.Прочетох темата и реших и аз да се включа.Искам само да попитам един цикъл от диетата 90 дни ли продължава и възможно ли е да се свалят 10 кг. за това време?

# 41
  • Мнения: 99
tuga добре дошла при нас Hug
Един цикъл е 29 дни-7 пъти по 4 дни(белтъчен, варива, въглехидратен и плодов) и 29-я ден е воден. Това е един цикъл. Заависи колко имаш да сваляш-в началото се сваля бързо. Аз за 10 дни свалих 5 кг., за първите 29 дни(1-я цикъл) свалих общо 8 кг. и 11 см. от талията. Успех ти желая и ако се сетиш нещо-питай и на драго сърце ще ти отговорим Peace

П.П. сега ти видях лентичката....и да ти кажа, че имайки доста за сваляне ще свалиш в началото много бързо. Аз стартирах от 86кг. диетата и моята цел също като твоята е 65кг.

# 42
  • Мнения: 1 367
Адашка,честит имен ден на татко ти!Да ви е жив и здрав още дълги години!
Жани,и на теб честит именник!Много да е здрав,да те радва и да те обича!
Мими,честит рожден ден,мила!Бъди жива и здрава!
Ох,че хубав ден,толкова много празнуващи!И като за празник-кантарчето ми показа 1,5 кг надолу!Може и два да са,но нещо се е бъгнало и не показва супер точно.Но по-малко от 1,5 кг не е със сигурност.Много съм горда със себе си!

# 43
  • Мнения: 220
Честит имен ден на всички и най-вече на малкия именник на steli76.

Аз пак набързо да попитам- мога ли в ден за варива пържени картофи Embarassed Много ми се ядат, а беля сега картофите. Молбата ми е за светкавичен (и положителен hahaha) отговор.

ЦЕЛУВКИИИИИИИИ.

# 44
  • Мнения: 1 367
Малтичка,не можеш ли да замениш пърженето с варене или печене?Или в краен случай на тефлонов тиган без мазнина?Поне аз така мисля,че не е съвсем редно да са пържени в мазнина.Но нека и някой друг да каже.

Общи условия

Активация на акаунт