За бързи въпроси и отговори, за тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема-5

  • 12 478
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 334
Здравейте, мами!
Имам бебенце - момиче, с което докато бях бременна - по силата на бабешките твърдения ми се появиха петна по лицето.  Mr. Green
Днес се мернах в огледатоло (че рядко ми остава време) и забелязах, че грам не са намаляли от раждането. Та да питам - имате ли опит - кога изчезват тези хубости и дали изобщо изчезват?

Аз нямам петна по лицето ,но една моя позната има и вече една година от както е родила и все още не са изчезнали Sad Но на мен линията на корема все още не ми е изчезнала.

# 226
  • Мнения: 1
Здравейте мами.... Искам да попитам колко струва Вип стая в Майчин дом?

# 227
  • Мнения: 11
ВИП стаята в Майчин дом е 35лв. на ден . Ако става въпрос за София.

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Момичета,сега чета за тестовете за овулация,много сложно бе  ooooh! Пише че трябвало да се изчисли средната продължителност на цикъла... ми аз как да го изчесля като на мен ми идва когато си поиска  Tired

# 229
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
elisaveta, аз затова ще си купя 2 опаковки от по 5 тестта, за да не се чудя. Като ми свърши мензиса, започвам да отчитам. Не искам да изпускам този месец. Ако трябва ще меря до последния ден. Опитай и ти така.

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Mileto искаш да кажеш да я меря всеки ден докато ми дойде пак така ли ?И когато отчете-отчете така ли? newsm78

# 231
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Да, точно така. Аз имам много шантава овулация, която въобще не е по средата, МЦ ми е по-дълъг. И с първата бременност съм забременяла около 5 дни преди да ми дойде. Затова съм решила сега да дебна от началото до края - по-добре лев повече , отколкото да я пропусна.

Заповядай при нас в раздела "Искам бебе", там можеш да намериш много хубави съвети и отговори. Simple Smile

# 232
  • Мнения: 46
Момичета може ли да ми кажете колко време преди термина се излиза по майчиство.И има ли болнични преди или след раждането

# 233
  • Мнения: 9 973
Момичета може ли да ми кажете колко време преди термина се излиза по майчиство.И има ли болнични преди или след раждането

45 дни преди термин-болнични се води.Общо 135 дни е

# 234
  • Мнения: 108
Здравейте, мами!
Имам бебенце - момиче, с което докато бях бременна - по силата на бабешките твърдения ми се появиха петна по лицето.  Mr. Green
Днес се мернах в огледатоло (че рядко ми остава време) и забелязах, че грам не са намаляли от раждането. Та да питам - имате ли опит - кога изчезват тези хубости и дали изобщо изчезват?

Аз нямам петна по лицето ,но една моя позната има и вече една година от както е родила и все още не са изчезнали Sad Но на мен линията на корема все още не ми е изчезнала.


Аз също имах петна по лицето- по скулите и по носа. Тук някъде четох за един избелващ крем - мисля че се казваше - Мелабел, дано не се лъжа. Струва около 8 лв., има го в аптеките. Невероятен ефект, нямам и спомен от петна. Използвах 4 кутийки, в продължение на няколко месеца и изчезнаха. Опитай, със сигурност ще помогне.  Hug

# 235
  • Мнения: 108
Здравейте, мами!
Имам бебенце - момиче, с което докато бях бременна - по силата на бабешките твърдения ми се появиха петна по лицето.  Mr. Green
Днес се мернах в огледатоло (че рядко ми остава време) и забелязах, че грам не са намаляли от раждането. Та да питам - имате ли опит - кога изчезват тези хубости и дали изобщо изчезват?

Аз нямам петна по лицето ,но една моя позната има и вече една година от както е родила и все още не са изчезнали Sad Но на мен линията на корема все още не ми е изчезнала.


Аз също имах петна по лицето- по скулите и по носа. Тук някъде четох за един избелващ крем - мисля че се казваше - Мелабел, дано не се лъжа. Струва около 8 лв., има го в аптеките. Невероятен ефект, нямам и спомен от петна. Използвах 4 кутийки, в продължение на няколко месеца и изчезнаха. Опитай, със сигурност ще помогне.  Hug


а.... забравих
 Peace още по-добре е избелващите кремове да се използват зимата, защото лятото трябва да се слагат само вечер, а през деня - слънцизащитен с най-големия фактор

# 236
  • Мнения: 108
Каква влажност на въздуха в стаята е подходяща за малко дете  newsm78 . Имам уред който показва 45 % влажност, добре ли е ?

# 237
  • Мнения: 798
Благодаря ви, момичета!
Дано да мине от само себе си, че не искам да ползвам избелващи кремове. Имам си лунички и тях си ги харесвам  Peace

# 238
  • София
  • Мнения: 2 430
Искам да попитам някоя от вас носила ли е колан по време на бременността.Те са за придържане на корема,носят се върху бельото,за съжаление не мога да покажа снимка.
Иска ми се да чуя отзиви за този колан,моят гинеколог беше малко скептичен като го питах може ли да си взема такъв и да го нося

# 239
  • София
  • Мнения: 44 357
Ами не съм, знам за какво говориш, но реално не се препоръчват, както и тези след раждането, защото "разглезват" мускулатурата, така да се каже...
освен ако корема ти не е наистина от много огромните.....

Общи условия

Активация на акаунт