Любители на котки - тема 17

  • 34 751
  • 366
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 116
Момичета, имам проблем - кажете къде да кача колажа, за да се вижда в голям размер. И във фликр и в мултито имам ограничение за размера. Направих регистрация, там където е качен предния колаж, но нещо не иска да ми ъплоудне снимката. Колажа ще има още доста пъти да се преработва, понеже доста котки липсват. Ако на някой му се занимава, да пратя сегашния вариант на него да го качи някъде в цял размер. И да си кажете забележките  - може някой да съм пропуснала или грешно да съм изписала име...
засега го качих тук - http://tranz.it/load.php?id=X5DYUkFdoVZXwUza217601

# 76
  • Мнения: 3 050
изтеглих си го-мн. е хубав  Hug

# 77
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
мммм....Теди , чудно, чудесно, чудесничко !!!! Браво !!! Голяма красота , не мога дасе нагледам....    bouquet

Аз залягам , катеря , пълзя и търся най-добрия кадър , ама все спящо-дремещи са ми принцовете ...ех , не , че на предния колаж не бяхме пак така ... Grinning

Намерих това сладко стихотворение в едно старо детско вестниче - поздравявам вас и любимците ни с него :

Котарана Мърморана
Михаил Лъкатник

Котарана Мърморана
легнала е на юргана.
Как до мене е заспала,
ни съм чула, ни видяла.
Тъй е кротка тъй е мила !
Да я пъдя нямам сила.

Тихичко до мен лежи.
Да лежи ! - Не ми тежи !

Баба мляко и е дала,
та добре се е наяла.
А кога се наяде,
ляга, мърка и преде...

- Котаранке, мърморанке !
Котаранке, мързеланке !
Ето вече сто недели
без вретено, без къдели
преде, преде, преде, преде,
а пък нищо не изпреде !

# 78
  • Мнения: 5 173
или грешно да съм изписала име...
Tedi, котките са 4:
Рижо
Галко
Маргаритко - малкото рижаво
Шели Peace

# 79
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Само на мен ли не ми отваря колажа... newsm78

# 80
  • Мнения: 4 116
Шушулче, благадаря за поправката, от толкова котета се ошашавих  hahaha Хич не било лесна задача това колажа с всички котета  Grinning
Мълнийке, благодаря за стихотворението. Много ми хареса, изпринтих го и сега го учим с Мони  Grinning Той е изключително мързелив за такива неща, ама това щом е за котка става.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 16:41 от Ted_cat

# 81
  • благоевград
  • Мнения: 164
Страхотен колаж , браво на авторката   bouquet
Котетата са само за мачкане толкова много пухковци  Heart Eyes
имам само една забележка моето име е Ina_Mariq  ne Jna_ mariq  Peace

# 82
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Кажете каква програма трябва за да го видя и аз... Tired

# 83
  • Варна
  • Мнения: 25 320
ми той си е във формат jpg. С каквато и да е програма за разглеждане на картинки би трябвало да се отвори. На мен ми се отваря по подразбиране с windows-ката програма за разглеждане. Ти не можеш да го намериш или си го дръпнала, но не се отваря?

# 84
  • Мнения: 4 116
Ина Мария  Grinning  шрифта е такъв, затова така излиза името, ще видя да го сменя при някой букви, че и мен ме дразни.
 ahasver , теглиш файла от линка горе и си го отваряш нормално, той е jpg.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 25 320
Ми като се замисля, нас някога така ни учиха, че се пише ръкописно I. Но нямам спомен различаваше ли се по нещо от ръкописното J. Май не newsm78

# 86
  • Мнения: 2 229
Момичета, имам проблем - кажете къде да кача колажа, за да се вижда в голям размер. И във фликр и в мултито имам ограничение за размера. Направих регистрация, там където е качен предния колаж, но нещо не иска да ми ъплоудне снимката...

Мисля, че www.imageshack.us ъплоудва снимките, без да им променя размера! Simple Smile


# 87
  • благоевград
  • Мнения: 164
http://www.vbox7.com/play:63c8d507 pozdrav za vsi4ki vas Heart Eyes

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Супер е колажа!

# 89
  • Мнения: 132
Здравейте, искам да ви помоля за помощ - днес ни подариха котенце на около 45 дни. Посъветвайте ме как се гледа, каква храна да му даваме, кога да го заведем при ветеринар и ако можете ми препоръчайте някой - живеем в центъра на София.
Предварително благодаря на всеки за съветите!

Общи условия

Активация на акаунт