виртуална форумска галерия с детски рисунки :)

  • 19 614
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, Вики определно си има нейн стил. браво ! ти и тя на плажа е страхотна, мечето - също, а семейството ви, което отива към новия си дом е невероятно оптимистична рисунка.


Киса мечето е върха! И наистина си прилича с оригинала Peace

Благодаря ви!  Simple Smile

Много обича да рисува, иска да я отпиша от английския (който сама си избра) и от плуване и да я запиша на рисуване. А тя вкъщи и без това достатъчно рисува и оцветява, та все още се чудим.  Confused
Пък и дядото на Вики е художник, може би ще наследи нещо от него.  Grinning

Много е хубава темата, а?  Hug

# 16
  • Мнения: 3 034
а няма ли начин да ги съчетаете. т.е. да не я отписвате от другите неща,но отвреме на време да ходи и на рисуване? то и без това не е сигурно колко ще издържи.
Марена на три години много въодушевено искаше да я запишем на рисуване, записахме я, ходи до 4 и 1/2 и се отказа. сега пак възобнови ходенето, но не много сериозно.

# 17
  • София
  • Мнения: 454
aynur,  Не съм,  (х)_Venera,  Lennyh,  iviche,  Neda  много благодаря! Grinning

Габриела ходи от 6 годишна на уроци по рисуване, но за жалост от тази есен художничката при която ходеше се премести да живее извън София и все още не съм търсила къде да продължи занимания.

# 18
  • Мнения: 2 232
Страхотни са всички рисунки, браво на децата.Много обичам да гледам детски рисунки ...

Не мога да се стърпя, да изразя възхищението си от рисунките  на дъщерията на hr_ina . HugДетето определено има голям талант и я поощрявайте в тази насока.Много добро цветоосещане, композиция абе всичко, още повече и за вързастта и са направо страхотни.
(Пиша това, като човек занимаващ се в тази област и завършил Худ. Академия)

# 19
  • Мнения: 4 841
Страхотни неща, браво на децата! За съжаление не мога да ви покажа нищо от творенията на сина ми, защото ги имам само на "хартиен носител" и пренасянето ми е трудно - трябва да ги нося в офиса, да сканирам едно по едно... А ми е толкова трудно да избирам от буквално купищата рисунки коя е по-интересна и по-стойностна... Все пак не съм специалист, а майка, и дори и най-грозните драсканици ми изглеждат прекрасни  Crazy

Може ли само да попитам защо конкурса е бил "злополучен"? Аз бях решила да участваме, но ми се отвори възможност за близо триседмична ваканция по празниците и пропуснах всичко...

Иначе това на аватара ми е "Мече с балони и сладолед" - не е кой знае какво, но е нарисувано по специален повод и ми е особено скъпо.

# 20
  • Мнения: 3 161
Чудесна тема! Записвам се и ще снимам някои произведения, за да се включим.

# 21
# 22
  • Мнения: 7 263
Lennyh нещо не мога да отворя албума ти.

Neda пробвай през линка в подписа ми, при мен си работи, а явно и другите мами ги виждат. Аз също не виждам вашите - отваря ми се началната страница на снимка.бг, може би албума ти е личен и иска юзер и парола.

iviche при такава дарба на таткото вече по-малко се учудвам на страхотните творби на Марена и на творческата атмосфера у вас  Heart Eyes, много се впечатлих от това как твори мъничката ти щерка  Mr. Green страхотна е. А вашия татко освен по стените рисува ли и нещо друго?! Покажи, ако може Praynig

hr_ina непременно продължи да занимаваш детето - просто е талант видно е дори и за неспециалист като мен Hug

Киса и аз мисля, че могат да се съчетават нещата и моят малък "художник" ходи на английски и на карате, освен училището и намираме време за рисуването.

BirdsFlu за огромно съжаление конкурса се опорочи. Типично по нашенски имаше майки / не от присъстващите тук/, които регистрираха акаунт след акаунт и гласуваха за своите деца! Някои от нас не се стърпяхме и си го казахме в прав текст. Жалко, много жалко защото развалихме празника и прекрасните емоции на над 50 деца! И защото дори и тези, които постъпиха по този примитивен начин вече съжаляват сигурно /силно се надявам да е така/, но няма как да върнем нещата назад за жалост.
На финала жури от самата фирма и още някой /нямам идея кой/ служебно излъчи победители и честно казано се справиха доста добре с преценката си.


# 23
  • Мнения: 7 263
Neda тази е невероятна, тази е хубава, но чак съвършенна, а това е много интересен поглед. Изобщо Диляна явно също има много добър усет!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Не че не могат да се съчетават 100 занимания, но те се провеждат в градината все пак и не всички от тях са се оказвали сполучливи (опитът ни от мин. година с модерни танци).

Пък и доста се събират като такси, ако ходи на толкова неща наведнъж - засега нямаме възможност.  Confused

С бои нещо не обича да рисува, предимно с флумастри, пастели и моливи също не признава. Колко флумастри е изхабила, редовно купуваме нови, даже за Коледа под домашната елха си пожела флумастри.  Crazy

По-големите дечица представят доста зрели рисунки, браво!  Peace

# 25
  • Мнения: 2 425
iviche, благодаря ти мнооого  Hug

# 26
  • Мнения: 3 835
С удоволствие се включвам, Ивиче благодаря за темата! Hug

Аз нямам качени снимки на дъщеря ми, освен тези, които пуснах в темата за конкурса, затова само за присъствие и начало ще пусна пак Левски на кон, понеже ми е слабост. Laughing При първа възможност ще снимам и допълня албума.

И ще разгледам всички пуснати рисунки, тогава пак ще пиша. bouquet

# 27
  • Мнения: 2 425
Тео, страхотна рисунка  Heart Eyes

Качих и последните му 8 рисунки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237861&pid=9868846

# 28
  • Мнения: 7 263
teo7777  Hug добре дошла
aynur много интересен стил има синът ти  Peace

# 29
  • Мнения: 3 835
В момента разглеждам рисунките на децата и продължавам, обаче като видях тази Българска риба на Акан, е, не можах да се стърпя. Joy Аynur си знае защо. Laughing Много интересно рисува Акан, а рибите са му невероятни. Hug

 

Общи условия

Активация на акаунт