Жената СТРЕЛЕЦ!

  • 61 209
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 385
А да сте чували,че ние Стрелците сме били в Сатурнова криза?И докога ли ще продължава?!Дано да отминава вече,че то"кризи ли са,чудо ли е"? Thinking
Попитах чичко Гугъл, но честно казано не ми стана много ясно newsm78, но пък попаднах на това. Дори и да не вярвате има няколко много обнадеждаващи изречения, които на мен много ми допаднаха  newsm10

# 121
  • у нас
  • Мнения: 443
Повечето неща са точно така .За протокола 12.12 асцедент близнаци. Laughing

# 122
  • София
  • Мнения: 2 024
Момичета, една от най-точните астрологични книги, които съм чела е "Слънчевите знаци на зодиака" от Линда Гудман. За всяка зодия с много хумор и финес са описани например "Мъжът Стрелец", "Жената Стрелец", "Детето Стрелец" и "Началникът Стрелец".

Ето ви част от описанието на Жената-Стрелец:

ЖЕНАТА СТРЕЛЕЦ
-  Тогава няма значение накъде ще тръгнеш - каза котката.
-  Стига да стигна някъде - допълни Алиса.
-  Със сигурност ще стигнеш - рече котката, -ако вървиш достатъчно дълго.

Тази жена не винаги ще ви каже това, което искате да чуете. Често бакенбардите ви ще настръхват от невероятните й, неоспорими изявления и неудобните й въпроси. Понякога обаче ще ви подхвърли нещо така приятно и ласкателно, че ще ви се прииска да запеете.
Мога да ви дам и пример. Мястото на действието е едно кафене. Току-що сте се осмелили да й признаете, че я обичате, но преди това тя ви поглежда с големите си невинни сини очи - може и кафяви, дискретни и спокойни - и изгаряща от любопитство ви пита: „Как се чувстваш толкова нисък? Това тревожи ли те?" Докато си поемате въздух и правите всичко възможно да се опомните, тя продължава: „Изобщо не се притеснявай. Има толкова много ниски мъже. Например Наполеон." Не само че ви наранява, но ви и обижда. Точно преди да си тръгнете, убеден, че такава жена не заслужава кавалерско отношение, тя замечтано допълва: „Не обичам мъже като върлини. Ти си идеален. Когато влизахме, забелязах, че чудесно си пасваме на ръст."
Вие си сядате обратно и оставате. При това за дълго. Дружелюбното и откровено момиче от зодия Стрелец току-що ви е омагьосало с вродения си неподражаем чар. Винаги ще си бъде малко цапната в устата, защото приема света такъв какъвто е, дори когато го гледа през тези смешни очила с розови стъкла. Това е голяма дарба и тя трябва да й се признае. Не всеки може да прецени всяка една ситуация със силата на разумната логика и да запази вярата си, че нещата ще се променят към добро или пък да ги приеме такива каквито са.
Жената Стрелец може да ви засегне, като ви заяви, че би й се искало да печелите повече, но след това ще допълни: „Разбира се, многото пари правят човека егоист. Според мен е по-добре да си беден." Тази девойка никога няма да ви излъже. На моменти дори ще ви се иска да го направи. Ако разяждан от любопитство я попитате как прекарва вечерите си без вас, ще получите подробен и честен отчет за писмата до хубавото момче, което срещнала миналото лято, както и за няколкото отказани по телефона срещи. Може и да ви разкрие проблемите с безсънието си и за това как по време на дългите будни нощи си мисли дали не изпитва по-скоро приятелски чувства към вас, а не любов. Едва се сдържате да не й се разкрещите: „Защо, по дяволите, поне веднъж не ми спестиш истината? И аз имам достойнство." Избягвайте да й крещите толкова силно, защото може да я засегнете, а тя не е от най-кротките. Тези момичета са известни с бурните си пристъпи на гняв. В повечето случаи тя предпочита да живее сама. Чувства се много независима, а и представителите на двата пола изпитват някакво странно безразличие към семейните връзки. Вероятно причината се крие в честите им пътувания - те не се задържат дълго вкъщи, за да опознаят по-добре близките си. Те почти не се спират на едно място, дори това пътуване да е до киното или до приятелката. Нямам намерение да ви плаша, но познавах една жена Стрелец, която до такава степен не осъзнаваше деликатните тънкости на семейните отношения, че покани нейния обожател, когото бе отблъснала, да дойде с нея и мъжа й на сватбеното им пътешествие. Изглеждал самотен. Пък и обещал да си поеме разноските. Защо я гледате така? Да не би да е направила нещо нередно?
От самото начало трябва да сте наясно с една подробност, ако искате връзката ви да укрепне. Когато искате от нея да стори нещо, просто я помолете. Не й го заръчвайте. На нея й е приятно да бъде закриляна, но не и командвана. В това отношение не прощава дори и на майка си. А какво остава за вас. Освен това ако майка й е Овен и не може да й се наложи, едва ли това ще успее да стори някой мъж. В характера й обаче се наблюдава едно странно противоречие. Тя мрази да я командват, особено пред хора, но когато иска да изпита твърдостта ви, трябва да бъдете железен. Тези жени мразят слаби и нерешителни мъже. Ако прекали с гнева, острия си език и заплахите си, дайте й да разбере, че можете да бъдете и груб. Кажете й нещо от рода: „Ако посмееш, ще ти счупя главата." Ако повярва, че сте сериозен, тя веднага ще омекне. Жената Стрелец не би се отрекла от своята индивидуалност само заради някой мъж, но от друга страна й е неприятно да се отнасят с нея като с момиченце.
До някаква степен тя може и да ви озадачи, но това е нищо в сравнение с онова, което причинява на себе си. Много момичета от тази зодия смесват приятелството с любовта. Ако сте старомоден по природа и предпочитате половинката ви да бъде плаха и смирена в интимните от¬ношения, по-добре потърсете друга. Тази жена е дръзка и открита в контактите си с мъжете и не се занимава с глу¬пави игри от рода на „Отгатни чувствата и мислите ми." Онова, което тя чувства и мисли, напълно съвпада с ду¬мите и постъпките й. Непринудената й откритост може Да предизвика недоразумения и дори бурни кавги, както и нараняване на чувствата, но при всички случаи духът й остава непоклатим. В тежки моменти тя вика на помощ юпитеровата си гордост и най-голямата й болка се превръща в безобидна смешка. Вътрешно може и да страда, но с такова чувство за хумор ще отговаря на въпроси на приятели по повод раздялата ви, че те ще сметнат връзката само за един мимолетен флирт. Не биха и предположили даже, че всяка нощ пролива сълзи в леглото и се чуди какво е казала, че да се стигне до такъв край. Вероятната причина е, че ви е забранила да дойдете в апартамента й, когато сте й звъннали от телефона пред дома й точно преди полунощ, защото в същия момент е водила разговор с един много разтревожен мъж. Всъщност този мъж е бил нейният зет, но тя е пропуснала да поясни това, тъй като типично за Стрелците е да пренебрегват най-важното. Защо все трябва да дава обяснения? (Стрелците буйно се гневят, когато тяхната честност е поставена под съмнение). Или пък сте се сдърпали, когато сте я попита¬ли има ли нещо против сестричката ви да дойде с вас на кино, а тя троснато е отвърнала: „Надявам се, че няма постоянно да ни свети, когато се оженим." Въпреки че може искрено да харесва момиченцето, типичният за зодията страх от досадни роднини я е накарал да направи подобна забележка. Сега й е мъчно не само за вас, но и за сестра ви. За обяснения обаче е твърде късно, пък и едва ли някой ще я разбере.
Независимо, че разсъждава логично, тя не е в състояние да оцени тези тънкости в отношенията и на моменти възприема интимния си свят като някаква приказна планета, на която не се знае кога ще пламне огън, който може и да я опари. Тогава тази юпитерова девойка се отдава на хладния разум и вече не желае да приема сериозни връзки. Започва да флиртува наляво-надясно и си изгражда репутация на студена и безчувствена жена. Родената под огнен знак никога не може да бъде такава, но много от мъжете не познават астрологията и не знаят това. Ако такива обстоятелства наложат тази жена да си остане стара мома, тя няма да се разочарова от живота, а ще продължи да се забавлява. Ще си намери някакви занимания, които да заменят един съпруг, и ще им посвети цялото си време.
Вас обаче не ви интересува старата мома Стрелец. Вие сте решили да направите жената от тази зодия своя съпруга (Надявам се, че намеренията ви са истински. Момичето си има достатъчно проблеми и без плановете ви за прелъстяване.) Нека спрем да обсъждаме мимолетните връзки, а да поговорим за брака. Подобно на мъжа Стрелец, жената също се решава трудно на тази стъпка. Ще ви трябват доста лъскави примамки, за да я накарате да налапа стръвта (а именно да получите съгласието й за женитба). В отношенията си с мъжете тя проявява безгрижие и не се поддава на условности. Смята се за равна с вас и ще се стреми да подражава на странностите ви, както и да носи пуловерите ви. Ако обича спорта и туризма както повечето жени от зодия Стрелец, няма да можете да я различавате от момчетата толкова лесно. Тя обаче е различна. Дори пуловерът ви й стои по друг начин. Не искам да кажа, че юпитеровите жени имат нещо мъжко, което дразни. Те могат да бъдат най-нежните и женствени същества, които сте срещали. Просто тази жена обича да се движи с мъже и може навсякъде да я срещнете сред тях - освен в сауната и в гимнастическия салон. Тя е изклю¬чително честна и пряма, затова може да не се интересува много от репутацията си и да не зачита общественото мнение. Ако обсъждате подобни въпроси, тя ще бъде безкрайно откровена. Най-вероятно ще изрази мнението, че да ходиш по дискотеки по нощите не значи, че си развратен, а да се прибираш рано не значи, че си примерен. Тя мисли, че нейният морал не търпи никакви критики и за нея единствено това е от значение. Разбира се, че тук не е права. Мнението на околните е от съществена важност за женската репутация. Трябва обаче да се опитате да разберете и нейното становище. Не бива да я смятате за много лесна само защото се е засмяла на няколко ваши шеговити подмятания и то вероятно без да има представа за какво точно става дума, тъй като същността на нещата често убягва на Стрелците. Това, че цяла нощ не спи, за да гледа изгрева от градския мост или от някой силоз (ако живее на село), не значи, че е най-голямата развратница.
Всъщност дълбоко в душата си тя е доверчива като Дете. Наивните й възгледи за живота я правят лесна плячка за разни мошеници и авантюристи (подобна опасност съществува обаче само в областта на интимните отношения). Трябва да забравите колко умно и с каква логика води спорове. Това няма нищо общо със сърцето й. Нейният ум не буди съмнение.

# 123
  • София
  • Мнения: 2 024
Има и още, но понеже става много дълго, давам линк откъде може да бъде свалена цялата книга, ако ви е интересно:
http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=%C3

# 124
  • Мнения: 4 068
И аз за протокола тогава-14.12. Идея нямам какъв ми е асцедента.

# 125
  • Мнения: 197
Ренчи, асцедента зависи от часа,в който си родена  PeaceАко ми кажеш на лс дата, място и час мога да ти го изчисля  HugМомичета, споделете моля, с мъже от кои знаци на зодиака живеете?Какви са зодиите на вашите съпрузи и приятели?  bouquet Heart Eyes

# 126
  • София
  • Мнения: 1 481
"Тези момичета са известни с бурните си пристъпи на гняв."   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз съм на 17.12, с асцендент овен-двоен огИн.

# 127
  • Мнения: 197
Моят асцедент е рак  Crazy Огън и вода!Страшна комбинация! Rolling Eyes

# 128
  • Мнения: X
Хайде и аз в кюпа - на 5.12, асцендент или скорпион, или стрелец. (Просто нашите не помнят точния ми час на раждане, а само горе-долу - между 6 и 7 сутринта, когато се сменят двата асцендента.)
Съпругът е лъв. Няма да ви казвам какво е в къщи... Crazy

# 129
  • Мнения: X
Е няма как да не се включа Simple Smile Аз съм на 10.12, с асцендент овен  Crazy В много описания открих себе си, естествено само там, където е описано колко сме готини, за другите реших, че не са ги писали типични стрелци  Mr. Green
Мога да допълня, че много често шокираме хората с приказките си, естествено поднесени с мноооого широка усмивка, която ги обезоръжава. Трудно понасяме критиките, докато похвалите и одобрението ни карат да вършим чудеса. Според мен точно, заради непоносимостта си към критики гледаме да свършим всичко перфектно. Познавам много стрелци и нито един не е без чувство за хумор. Не признаваме авторитети и за това можем да общуваме с всякакви хора и да ги спечелим.   Много често оправдаваме постъпките /гафовете си със зодията.

# 130
  • Мнения: X
Общо взето, най-лошите ни черти са, че сме дребнави и общо взето, не ставаме за семейство. А, и че бързо пламваме и бъро угасваме - горко на изгорелите обожатели - зарязваме ги като албански сирачета и ги забравяме за отрицателно време.
А, и един интересен факт - жените стрелкини, или са с много хубави стройни тела, или са доста пълни, няма среден вариант. 

# 131
  • Мнения: 927
"Тези момичета са известни с бурните си пристъпи на гняв."   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз съм на 17.12, с асцендент овен-двоен огИн.

И аз съм на 17-ти, но май съм с асцендент Скорпион.
Жасмин, абсолютно права си!! И най- страшното при нас, че не изпитваме чувство за вина   към изоставените мъже  Whistling

# 132
  • Мнения: 197
Ми аз съм от пълните  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed FlutterНо ...не страдам от липса на самочувствие  Naughty Laughing Laughing Laughing

# 133
  • Мнения: X
После тя е такъв естет,че обикновено е изключително артистична и творческа натура.
Обича да живее сред красота,разкош и одобрение.
Обожава да мързелува, пътува и  пазарува.
И най-важното-Жената Стрелец е голяма късметлийка!

С това съм напълно съгласна.  Peace

# 134
  • Мнения: X
ДЕКАДИТЕ НА СТРЕЛЕЦА
Родените във втората декада на Стрелец (02.12-12.12) имат силен афинитет към рискове, приключения и опасности от всякакво естество и с това сами си докарват сложна и драматична съдба. Неуморни търсачи на силни усещания. Дълбоките „корени” на това търсачество са скрити в напрегнатите отношения с единия родител. Иначе имат нужда да живеят в изолация и уединение, макар че трудно намират такива. Една от мечтите им е да имат добро семейство, но начинът им на живот често ги отдалечава от тази тяхна мечта. Това са имено Стрелците, които държат първенство по емиграция в чужбина, където и да се намират при това.

Право в десетката!!!  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт