Жената СТРЕЛЕЦ!

  • 61 096
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 68
И на мен тази седмица не ми беше от най хубавите, чувствах се доста подтисната и раздразнителна, нищо не ми се правеше  Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 9
Тя тая дупка ако траеше само седмица, щеше да е супер, ама като знам, че е около 40 дни и някак не ми е много весело...  Confused

# 737
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Всичко е преодолимо-няма дупка-има само мисли в главата за дупка!  LaughingА ние сме оптимистите на Зодиака PeaceЯ, по -ведро! Добро утро! За една по-весела и усмихната, слънчева неделя!   Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 9
Раничко си станала обаче  Wink

За хубав ден:




Аз след малко отивам да гласувам..  Confused

# 739
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Рано пиле рано пее Peace/без да ми споменавате, че и рано го колят Laughing/

# 740
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Не е ли време за нова тема?

# 741
  • Мнения: 86
И аз стрелям и то право в целта  Grinning 28,11
Половината неща отговарят на мен половината не  Sunglasses
Във времето се променям, ставам все по-отговорна, мързелива с все по-малко свободно време и хобита....е пораснах и времената са различни, иначе преди бях 100 % стрелец.

# 742
# 743
  • Мнения: 30
аз съм стрелец и мога да кажа ,че не знам мъжът ми как ме издържа Joy

# 744
  • Мнения: 0
Eti_31,
Подсети ме за нещо странно,което аз правя.
Като простирам,слагам в зависимост от цвета на дрехата същият цвят щипка. Joy
hahaha 'Ай стига бе! Мислех, че съм единствената. Това е то- съзодийност!  Mr. Green

# 745
  • гр.София
  • Мнения: 213
Eti_31,
Подсети ме за нещо странно,което аз правя.
Като простирам,слагам в зависимост от цвета на дрехата същият цвят щипка. Joy
hahaha 'Ай стига бе! Мислех, че съм единствената. Това е то- съзодийност!  Mr. Green

 Mr. Green и аз тъй ... моЮ мъж ми вика: "Откачалке,ако нямаш зелена щипка да си защипеш зелените бикини,к'во шА правиш" хахахха Ама аз си имам цялата дъга  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 50
Здравейте,стрелчетата!!  bouquet
Като гледам темата отива на свършване! newsm78 Аз отдавна не съм писала,щото то....лятото ако не хайманосваме - кога??Не ,че зимата се спирам,ама е по-трудно!!Много ми е мерак да вземем да спретнем една варненска среща!Дали ще можем?????Обадете се ,ако има желаещи!! lalalala

Общи условия

Активация на акаунт