Жената СТРЕЛЕЦ!

  • 61 203
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 115
И аз съм така, някой издъни ли се трудно получава втори шанс....

# 676
  • Мнения: 50
Не зная дали е добре или зле,ама търпя ужасно много.Обаче,идва един буреносен момент,който не мога да го контролирам и не зная кога се случва,ама слага на място всичко. smile3513И ако човека насреща ми има неблагоразумието да ме лъже и обижда,престава да съществува изобщо за мен.И което ми е много интересно и съдбата не ме среща повече с него.Вече имам 4 такива случая.Сега си давам сметка,че в основата на тези разриви е била лъжата.Само аз ли съм толкова чувствителна на тази тема не зная,но предпочитам да ме заболи,вместо да ме  лъжат. smile3518

# 677
  • Мнения: 385
nada8, и на мен ми е много изострено чувството за справедливост. Случвало се е преди се меся в чужди неразбории по този повод, но вече поне това овладях и не съм на всяка манджа мерудия.  На лъжа аз също трудно прощавам, да не кажа хич...
Също много съчувствам на страдащи и неоправдани, понякога чак ме хваща яд на себе си. То хора, животни, растения, за всичко, което ми се стори страдащо мога да се разцивря.
А с пътуванията и пътешествията как сте? Аз обичам, ама не са ми чак  някаква неудържима страст...

# 678
  • Мнения: 115
А какво ще кажете за хора които никога не са виновни, и винаги търсят вината в други.Имам една позната рак която точно така прави.Пример:Детето има рожден ден, няколко дни получавам укорително обаждане едва ли не как така съм забравила да и се обадя да я напомня да ми честити.Охххххххх беше ми много трудно докато я елиминирам от обкръжението си.Направо не зная как мъжа и живее с такъв човек-никога тя не е виновна!

# 679
  • Мнения: 4 607
И аз съм много чувствителна към страдащи същества, сигурно затова си избрах социалните дейности за професия. Пример: В градината на баба ми има много охлювчета и те си хапват от растенията, които баба е посяла. И тя си ги събира и ги хвърля в коша. ooooh! Аз изчаквам да се качат до капака и ги вадя. Joy Или като видя охлюв да пресича и го местя до другия край, че нещо ще го смачка. Crossing Arms

Не зная дали е добре или зле,ама търпя ужасно много.Обаче,идва един буреносен момент,който не мога да го контролирам и не зная кога се случва,ама слага на място всичко. smile3513И ако човека насреща ми има неблагоразумието да ме лъже и обижда,престава да съществува изобщо за мен.И което ми е много интересно и съдбата не ме среща повече с него.Вече имам 4 такива случая.Сега си давам сметка,че в основата на тези разриви е била лъжата.Само аз ли съм толкова чувствителна на тази тема не зная,но предпочитам да ме заболи,вместо да ме  лъжат. smile3518
И аз съм абсолютно по същия начин. Hug

# 680
  • Мнения: 68
Не зная дали е добре или зле,ама търпя ужасно много.Обаче,идва един буреносен момент,който не мога да го контролирам и не зная кога се случва,ама слага на място всичко. smile3513И ако човека насреща ми има неблагоразумието да ме лъже и обижда,престава да съществува изобщо за мен.И което ми е много интересно и съдбата не ме среща повече с него.Вече имам 4 такива случая.Сега си давам сметка,че в основата на тези разриви е била лъжата.Само аз ли съм толкова чувствителна на тази тема не зная,но предпочитам да ме заболи,вместо да ме  лъжат. smile3518

това ми е много познато как мълча и мълча и в един момент като си отворя устата съм много остра и си казвам всичко насъбрано  направо става  Rage Rage Rage

# 681
  • Мнения: 11
А какво ще кажете за хора които никога не са виновни, и винаги търсят вината в други.Имам една позната рак която точно така прави.Пример:Детето има рожден ден, няколко дни получавам укорително обаждане едва ли не как така съм забравила да и се обадя да я напомня да ми честити.Охххххххх беше ми много трудно докато я елиминирам от обкръжението си.Направо не зная как мъжа и живее с такъв човек-никога тя не е виновна!
Според мен това е типична черта на раците, те никога не са виновни или трудно осъзнават, че могат да бъдат виновни.

# 682
  • Мнения: 50

H0uSse_Baby,мислех си ,че аз не съм добре.Колкото повече минават годините все повече се "вманячвам" според мен и аз на тази тема.Не мога да убия една муха с кеф(единствено за комарите нямам задръжки  #2gunfire) или да скъсам цвете за вазата.
А за всяването на чувство за вина на околните е специалитет на доста хора-мисля си ,че ги има навсякъде из зодиите.Научих се да не им обръщам внимание!Мисля си,че това са вид енергийни вампири.Да има винаги с кого да се драчат и си черпят енергийка!!

# 683
  • Мнения: X
Ох, и аз съм безкрайно чувствителна на тема животни, всякакви ! Само комари, хлебарки и нещо, което се опитва да ми навреди убивам. Преди прескачах мравките.
Аз също имам изключително чувство за справедливост. По мои наблюдения, най-големият ми недостатък е, че ако правя нещо с нежелание, го отлагам, или прекъсвам или изобщо не правя. Често наранявам хората, като ги карам да се чувстват виновни, но го правя само, когато не си признават вината. Аз в 90 % от случаите си признавам, когато греша. Има хора, които упорито отричат факти, а това ме изкарва извън нерви  hahaha
Обичам да се заяждам понякога и да да водя спорове, в които не съм от най-компетентните  Shocked
Обичам и държа на човещината в хората. Мразя насилието и всяка негова проява. Изобщо съм голям хейтър, и често смятам, че моето виждане за нещата е най-морално и миродавно.
Често бъркам в преценките си за хората, но и често уцелвам в десетката.
Вярвам в Бог и обичам красотата в натурален вид. Това обаче никак не се отнася за мен самата. Боядисвам се често (ту тумна, ту светла), имам 2 цвята лещи, обичам да съм всеки ден различна.
Като цяло е това. Кратичка бях, има още много. Радвам се , че сме се събрали "от една порода".

# 684
  • Мнения: 4 607

Обичам да се заяждам понякога и да да водя спорове, в които не съм от най-компетентните  Shocked

...обичам да съм всеки ден различна.

smile3521

# 685
  • Мнения: 68

Обичам да се заяждам понякога и да да водя спорове, в които не съм от най-компетентните  Shocked
Обичам и държа на човещината в хората. Мразя насилието и всяка негова проява. Изобщо съм голям хейтър, и често смятам, че моето виждане за нещата е най-морално и миродавно.



За заяждането като се позамисля, май май и аз обичам да го правя въпреки, че не си признавам пред друг. Blush Party

# 686
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
И аз съм тук - че и с асцендент Стрелец!

# 687
  • Мнения: 50
Малиии,Яя,това трябва да е всичко дето го приказвахме дотук най -малко  на квадрат tantrum

# 688
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Е-е-е-е, чак пък на квадрат! Sunglasses Мисля, че най-типичното за нас са пътуванията, жаждата за ново и неизвестно, любознателността! Laughing Но освен това сме състрадателни, добри психолози, добри приятели и борци за справедливост (Донкихотовци...)  Peace

# 689
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 PeaceДали пък Майка Тереза не е била Стрелец, как мислите? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт