КГБ = Клуб на Готините Баби - 56 :)))

  • 21 418
  • 440
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хайде аз си свърших работата ,разправях се със енергото тъпаците объркали на комшийката електромера със на Миши новият апартамент, и ги накарах да пишат протокол  Mr. Green че дукоментацията им е грешна Naughty на тия където приемат документите за озаконяване.Като се нанесохме тука и имах същият проблем и 6м нямах изразходен ток а моя електромер си въртеше ...и пак същата работа излезна ,но този път ги оправих набързо  Mr. Green Mr. Green и ги сложих на място, ама ще е само за днеска сигурно от утре ще си са пак същите некадърници. Twisted Evil
Та така вече съм тука и чакам да свърши темата за да пусна новата ...

# 436
  • Мнения: 5 001
И аз надниквам да видя какво става и има ли нещо ново  hahaha hahaha hahaha

Аз съм "Горе на черешата" ....Всички ученици идват и съм като шесторъкия Буда  Laughing Laughing Laughing...Занимавам се с 1000 неща едновременно,ама няма начин....

# 437
  • Мнения: 7 379
                       И аз се върнах премръзнала от обиколки по работа,та чак не мога да пиша.Ръцете ми са вкочанени въпреки ръкавиците и колата.Какво ли щеше да бъде да вися по спирките? Sick
                       На мен кръвнишкото в момента ми е добре,ама не знам от какво  Mr. Green Пия лененото семе ,но до сега резултата беше тичане до 00,не знам дали то ми влияе,че съм пила само 4 пъти.Две вчера и две днес,довечера ще ми е още веднъж та 5. Laughing
                       Жабче,щом се върнеш докладвай! Да разберем колата ли е виновна,че аз като не я пия да търся друга причина.
                       Танче, как си днес .Пооправиха ли се отоците от сутринта или задържаш по-дълго време.Проверявала ли си се за албумин,защото понякога от това се подува човек много.Как са ти бъбреците?Пусни една урина за изследване все пак!Не е нормално да си подута сутрин.

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРЧЕ КАТО БУДА ЛИ СИ ... Joy Joy Joy Joy Joy



ДИДИЯ и тука е ад ,студ под небето  ooooh! ooooh!

# 439
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
И при нас е голям студ.
Честит рожден ден на дъщеричката на Габка.
Да ти е жива , здрава и много щастлива.

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАЙДЕЕЕЕЕЕЕ СКАЧАЙТЕ В НОВАТА ТЕМАААААА Hug Hug Hug Hug Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362913.0

Общи условия

Активация на акаунт