Звездни компромати - 38 част

  • 30 563
  • 380
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Балу, поздравявам те за компромата. И погледът и жилетчицата на господин Водещия са просто трепач  Joy
А някоя от разменените фрази да помниш?
Всъщност не е жилетка! Това ме втрещи, но от надписа не се вижда добре. Това е просто трикотажна блуза с две копченца и яка, под която има риза(още яка) с вратовръзка Mr. Green Ужасно тъпо и смешно е да го облекат така безумно! То не стилист нямат, ми акъл нямат в Канал 1 ooooh! Погледа... абе цялата физиономия с конкурс е търсена, стил 1983 да отива на нивото на телевизията, за която е. Тези хора не еволюират ли?! Thinking
Фразите не са за запомняне, те са за слушане! Ще им стана фен на Сутрешния блок и ще се забавлявам от все сърце. Уникатни са! Crazy

Абе на Бритнито едното зърно особено - лявото много надолу ми се вижда  newsm78
Това беше повода да постна снимката.

# 16
  • into the blue
  • Мнения: 771
Известен ли е с нещо този младеж Джошуа?  Rolling Eyes
На Бритнито много увиснали гърдите.  Thinking

# 17
  • Мнения: 17 546
Известен ли е с нещо този младеж Джошуа?  Rolling Eyes
Цитат
Джошуа Боумън на 21 години е прекарал последната година в Ню Йорк в търсене на работа, след като е завършил частния колеж Уелингтън в английското графство Бъркшър, където се плаща за образование по 26 хил. паунда /40 хил. долара/ годишно.
Актьор бил.

Семейство Афлек имат втора дъщеричка

# 18
  • Мнения: 4 292
Семейство Афлек имат втора дъщеричка
Е, най-накрая!  Laughing Да им е живо и здраво бебето!

# 19
  • Мнения: 7 474
Лили Иванова за Плейбой, нещо са покрили снимките, не можах да намеря другите да видя  Thinking

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Ейми има много странно тяло Thinking

# 21
  • Мнения: 740
О, аз този брой го имах някъде. Бая стар е - може би от преди 6-7 години.
В общи линии - ужааасно много фотошоп, ужаааасно. Чак се учудих че не са й изтрили пъпа ...

# 22
# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 980
запис  Embarassed

# 25
# 26
  • Мнения: 743
Еми той вече си е на годинки човекът - на 46 ще стане тази година.

# 27
  • Мнения: 1 318
Брееех, а какъв момък беше Брад Пит... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 13
Цитат
Еми той вече си е на годинки човекът - на 46 ще стане тази година.

Е да , но той се подлага и на специални процедури за опъване на кожата  Shocked Просто е маниак на тази тема ! Даже преди 1 година , за премиерата на нз кой филм отишли с Джоли и си направили една ботокс процедура - ей така за освежаване ! Тази информация беше на един от официалните сайтове на джоли , не някакъв клюкарски ! Е къде им тоз ефект ?!
Да не казвам голяма дума , но  мъжете ви (може да са доста под 46 ) съм сигурна , че изглеждат доста по добре без оперативни намеси  и оперативно поддържане на визията !  От както се задоми този човек , много изтощен ми се вижда !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Една от новите приятелки на Чичо Хеф , която е и момиче на Януари!

Сама на червеният килим

   И се мисли за много интересна 

  В кратце цялото и "представяне" на червеният килим   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Виктория Силвстедт  през Януари 2009 в Маями

Пак

и Пак 

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 16:57 от *hard_defence*

# 29
  • Мнения: 17 546
Явно е човек, а не божество, каквото се опитаха да го изкарат! Laughing

Хефнъровата госпо'ица е Даша Астафиева, руская девочка.

Общи условия

Активация на акаунт