Бе я да си ви питам и това е ....

  • 3 584
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Е, има доста неща в менютата на тези ресторанти, които не са пица и са готини

# 16
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Много ви благодаря, момичета  Hug
Като сте ги изредили така заведенията, се сетих в колко много от тях съм ходила, просто съм забравила, понеже през последната година леко се позаседях у нас  Embarassed Направо се учудих как така са ми изхвръкнали от главата...

И да ви призная - и в Дон Домат ми се доходи - не съм ходила отдавна.

И все пак, доста от местата не съм посещавала никога, така че мисля да ги подкарам поред. Когато имаме възможност - тогава...

В квартала и околията всичко сме посетили и не искам да сме пак в някое от тези заведения. Предложения има много, така че ще избирам за вдругиден.
Благодаря още веднъж.  Hug  Hug  Hug


# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Славяни е перфектната комбинация на твоите изисквания Simple Smile
А и са свикнали с деца  Mr. Green
Има две зали. Менюто е доста добро, обслужването също, цените -повече от прилични.

# 18
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Снощи ходихме в Славяни. Все пак, реших там да отидем. Ресторантчето е хубаво, беше топличко, масата ни беше запазена, другите бяха пълни. Храната беше мноооооого вкусна, жалко, че Момчил ми изчепи ръцете, та едвам хапнах от него.

А за персонала нямам думи - постоянно ни бяха в някаква услуга, особено поркай малкия. Много съм доволна, наистина   bouquet

Единствено Момчил ни поразвали вечерта, защото през цялото време се държа отвратително и аз направо ми идеше да се разрева. Не успяхме нито да сенем спокойно, нито да поговорим, като  хората от съседните маси. През цялото време само местехме чашите и чиниите на масата, защото Момчил бъркаше и обръщаше наред, аз го носех на крак (аз - на крак), баща му докато се храни, после го кърмих, за да мълчи, после се пробвах да ям с него, абе .... с малки деца на баня.

Славяни ми хареса. Доста. Много ме доядя, че нямам на кого да си оставя децата. Дори и със заплащане, не само на приятели.  Sad

Друг път и да излезем - Момчил ще се хартиса някъде. Иначе, по-добре да си седим в домашната ни клетка  Simple Smile

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Не се безпокой, за другия рожден ден Момчил ще е с цяла година по-голям. Joy

# 20
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
Мястото е "Добро" в Лозенец. На Якубица. Има детски кът със забавачка,
Ние ходим там, защото ни е близко и освен това като харизам калпазанката на каките, поне час има мир и тишина.

# 21
  • Мнения: 12
http://www.feya-restaurant.com/

Пробвала ли си тук?
Има обща зала с много маси, но има и индивидуални къщички за повече уединение (няма да се притеснявате за децата)  Peace Сервитъорите не ви тормозят, идват, когато сигнализирате. Имам спомен, че и музиката можеше да се избира май.... не съм ходила напоследък, но от преди няколко месеца имам само приятни впечатления  Peace

Общи условия

Активация на акаунт