Преса за "вафли"

  • 107 783
  • 487
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Ами аз си я поръчах и през техния сайт, но ми се обадиха да ми кажат,че вече я няма тази преса.После пробвах през един друг сайт и от там нищо.И в Зора я търсих и там я няма.Вече не знам къде мога да я открия.

# 16
  • Мнения: 779
 в сайта на техномаркет по долу под пресата пише ,.4е я има в техномаркет в цум само,а в др.магазини-не!!!а дали е така не мога да кажа..
Тази аз също я издирвам от 1 месец, защото и аз съм с тънка,права коса и никъде не мога да я намеря.Казаха ми, че е спряна от производство за голямо съжаление Sad Търси някакъв неин еквивалент, но засега без успех.Ще следя, ако момичетата тук предложат нещо подходящо

# 17
  • Мнения: 60
Помощ, опитни, разумни дами! Аз съм с правичка коса - достатъчно права, ала с тънък косъм и затова няма обем!Е и аз се запалих за вафли в основата на косата ала искам хубава - професионална преса САМО за вафли! Търся на Ремингтон, ала не намирам Sad ! Ще се радвам да драснете два реда.....
Принципно пресите които са с много предствки не са професионални и не всичките им приставки са даже керамични! На времето имаше една преса на Б която можеше да се променя от вафлички на гладка аз имам още такава, но откакто излязоха новите с тюрмалиново покритие вече не се произвежда. А Ремингтон нямат такава на вафли.Щом ти е тънка косата си вземи непременно защитен спрей, а не използвай лак защото разваля машите и пресите.

# 18
  • Мнения: X
А какво ще кажете за тази на Елеком. Моя приятелка я има, на опаковката пише керамична, ама не съм много сигурна, а вафличките са разкошни. Просто все едно е била на фризъор.....Цялата успява да се направи, вие имате ли отзиви.

http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=834&id=7874

# 19
  • София
  • Мнения: 901
А какво ще кажете за тази на Елеком. Моя приятелка я има, на опаковката пише керамична, ама не съм много сигурна, а вафличките са разкошни. Просто все едно е била на фризъор.....Цялата успява да се направи, вие имате ли отзиви.

http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=834&id=7874

 Shocked И аз имам тази преса, за изправяне не ми върши никаква работа, а преставките за вафлички само 1 път се опитах да ползвам, но са от много странен материал /определено не са керамични/ и почти не се нагряха! Скоро ще пробвам пак, стана ми интересно, може този път да се получи и ще пиша пак!

# 20
  • Мнения: 267
хоп и аз при вас на болната ми тема  Hug,не съъм се спряла да търся в нета такава преса за вафли ама нещо не намирам   Cry
Моята фризьорка има една страхотна,която прави точно такива вафли дето искам - големи,някак но не обли а квадратни,ако ме разбирате за кои говоря,ама не казва от къде я е взела,забравила била или не иска да сподели.Та мн ми се иска да намеря такава дето прави големи вафли,че сега си чакам бебче и няма да имам мн време за фризьор,дайте идеи от къде да намеря  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Имам от сто години една преса на Елит за 15 лв и то с 4 приставки-едро, средно и дребно "вафлиране" Crazy, и за изправяне...еми страшна е просто, никакви проблеми с нея.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 15:50 от КАРЧЕВА

# 22
  • Мнения: 267
сещам се май за тази преса,но от години не съм я виждала  newsm78 имаш ли снимка на едрите вафли,ама те май бяха обли,а не квадратни  Thinking,ако се сещам за същата преса

# 23
  • Мнения: 46
На мене ми харесва професионалното на Лореал, незнам дали за него говориш.  С другото косата ми става ужасна!
   Jaquie,за кое пишеш,че ти става ужасна косата?За розовия крем на лореал ли?И аз не съм доволна,а толкова много момичета го хвалеха Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 388
http://www.elekom.bg/details_perm_04E.html

Ей това е пресата. В розово е по - готина. Crazy
Пръскането с лак, преди ползване на преса гори много косата.

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 20:45 от palavata_monahinq

# 25
  • Мнения: 487
Моята е ЕЛЕКОМ розовата,вафличките са убиец!Като си ги направя и обирам точките!  bowuu  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 641
Моята е ЕЛЕКОМ розовата,вафличките са убиец!Като си ги направя и обирам точките!  bowuu  Mr. Green
Препоръчвам и аз. Супер са вафличките Hug

# 27
  • Мнения: 4 435
Сега и трите ако кажете кой ви я препоръча. Mr. Green Laughing
И  аз да кажа- за хубави вафли признавам  само тази розовата на Елеком http://www.elekom.bg/details_perm_04E.html  (в черно в краен случай  Mr. Green).
Пръскането на лак преди пресата гори косата и то яко, казвам го от собствен опит. Защото знам че е вредно, но го правя. Mr. Green Най-добре термо защитен продукт.
И цената й е супер евтина.
А аз съм се правила и с преса за 160лв и пак не ги харесах толкова.

# 28
  • Мнения: 2 388
Сега и трите ако кажете кой ви я препоръча. Mr. Green Laughing

На мен една приятелка - Славчето се казва. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 641
Сега и трите ако кажете кой ви я препоръча. Mr. Green Laughing

На мен една приятелка - Славчето се казва. Mr. Green
Да, Милото ни светна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт