Преса за "вафли"

  • 107 909
  • 487
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Ако е пръскала лак или пяна и е държала много как няма да изгори, а това само за горния пласт си е добър въпрос...

# 406
  • Мнения: 179
Аз забравих да кажа най-важното - косата й е много изрусена, така че най-вероятно заради това е станало основно. Иначе и аз не знам за горния пласт защо е станало така - може би фризъорката ми е посочила него, защото щетата е била най- лесно видима. Сигурно си е правила вафлички не само в корена, а и малко по-надолу и изрусеното не е издържало и косата и се е скъсала.

# 407
http://remington.bg/product/komplekt-za-pricheski-remington-hair … avka-za-vaflichki какво ще кажете за този комплект? трябва ми преса за изправяне и вафлички

# 408
# 409
  • Мнения: 1 063
Имам въпрос за пресата на ЕЛЕКОМ, всичките и приставки с керамично покритие ли са? Защото като гледам на снимката и имам чувството, че само приставките за изправяне са с керамично, а другите ми изглеждат обикновени метлани?Благодаря!
Ето за тази снимка става въпрос!
http://best.bg/stock.asp?cat_id=834&id=7874

# 410
  • Мнения: 4 435
Ако някой се интересува, продавам пресата на Ремингтън, която сме обсъждали. Нищо й няма, но съм я използвала два пъти просто. Толкова много преси ми се събраха, че не й идва реда на тази, а и последно време съм само по фризьори, и те ме правят. Пресата е чисто новичка, с кутията си, с всичко, дори и за подарък става, не й личи че е ползвана.

# 411
Здарвейте!Косата ми до раменете,доста тънка,трябва ми хубава комбинирана преса(за вафли и и изправяне)Изками се да е щадяща и керамична,до към 70лв.Моля Ви препоръчаите ми някаква,насочила съм се към една на Ровента,65 лв,има ли отзиви за нея?

# 412
  • Мнения: 161
Момичета,я кажете долу-горе коя част на главата се прави с вафли за обем.Аз съм на пластове подстригана и нали се прави горния пласт,но май най-отгоре трябва да си е права косата..  newsm78 или се лъжа

# 413
  • Мнения: 55
Здравейте, моля ви кажете ми коя точно е пресата на Елеkом от която вие сте доволни? Объркана съм защото днес в един magazin ми показаха 2 розови на Елеком-едната 5 в 1(с 5 приставки, включително и на някаква пеперудка), плочите не са керамични за цена 30 лв. и другата беше с 4 приставки със керамични плочи, и със регулация за температурата за 34 лв?  Rolling Eyes
Аз живея в Лагера и ще се радвам ако някои сподели къде да намеря пресата за която всички говорите!  bouquet

# 414
  • Мнения: 183
Здравейте, има ли доволни от   мини пресата на Babyliss - тази за вафличките? Интересува ме много ситни ли са или нормални.Четох , че техните преси са качествени, но не мога да преценя колко големи вафлички прави  Hug

# 415
Здравейте! Следя темата ви постоянно. Искам да си купя преса за вафли и се спрях на елекома.Но малко се притеснявам, че приставките за вафли са само два вида. Искаше ми се да има и приставка за средни вафли. Притеснявам се да не  са много малки малките вафли, или пък много големи гoлемите вафли.. Rolling Eyes

Здравейте, моля ви кажете ми коя точно е пресата на Елеkом от която вие сте доволни? Объркана съм защото днес в един magazin ми показаха 2 розови на Елеком-едната 5 в 1(с 5 приставки, включително и на някаква пеперудка), плочите не са керамични за цена 30 лв. и другата беше с 4 приставки със керамични плочи, и със регулация за температурата за 34 лв?  Rolling Eyes
Аз живея в Лагера и ще се радвам ако някои сподели къде да намеря пресата за която всички говорите!  bouquet



Задравей, angieboo. Аз също съм от Лагера и се интересувам от пресата на елеком. Искам да те питам, тази преса на елеком ( с керамичните плочи ), която си видяла в онзи магазин, приставките й за вафли ли са?Ако са за вафли, те какви са: големи, средни, малки и за изправяне или нещо друго? Извинявай, че толкова въпроси ти задавам, но вече се побърках с тези преси... Simple Smile  EmbarassedRolling Eyes
Мисля че говорят за ето тази преса --> http://www.elekom.bg/details_perm_45.html  Simple Smile

# 416
  • Мнения: 4 435
Не говорим за тази, а за друга.
Ако следеше тема, щеше да знаеш, не веднъж е даван линк.
2-те приставки са достатъчни.Не са нито прекалено малки, нито големи. Така че нужда от повече няма. Понякога е достатъчна и една приставка стига да е добра. Защото има преси и с по 7, но нито една не става.

# 417
  • Севлиево
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен изчетох ви цялата темичка и да ви кажа много полезни и любопитни неща научих  от споделеното от вас Simple Smile
Аз реших да си взема Елеком пресата с керамичните плочи,мисля розовата естесвено  Peace
А един съвет от мен,когато купувате преса за коса помолете да ви я включат и дя изпробваите за видите ефекта от нея
все пак мострите са за това...Продавам на щанд бяла техника в известна верига магазини за техника и ако имате въпроси за преси ,сешоари,епилатори и т.н да ме попитаите ме  Всичко е пробвано  Heart Eyes 
 Целувки от мен и бъдете все така красиви и здрави Simple Smile   bouquet

# 418
  • Мнения: 0
Arven,аз искам да те попитам за тази преса-http://www.amazon.de/Philips-HP-4681-00-Haargl%C3%A4tter/dp/B000VO8VVK-ако си запозната.Приставката за обем ми изглежда малко странна(тази с острия връх).Дали може да се постигне обем на пластове с нея,както пише в описанието на пресата?

# 419
Не говорим за тази, а за друга.
Ако следеше тема, щеше да знаеш, не веднъж е даван линк.
2-те приставки са достатъчни.Не са нито прекалено малки, нито големи. Така че нужда от повече няма. Понякога е достатъчна и една приставка стига да е добра. Защото има преси и с по 7, но нито една не става.
Благодаря за отговора  Simple Smile Вече съм се навила и ще си  купя пресата на елеком.
П.П: извинявам се за линка, объркала съм се явно...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт