Преса за "вафли"

  • 107 863
  • 487
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 6 286
Да повдигна темата малко.

Понеже съм на вълна избор на нова преса за коса (имам една на вече 5 години, на Филипс, с керамично покритие, 25 W, но ми е нещо слаба), се разрових в темичката, а днес видях в Т-маркет са пуснали на Ремингтън преса, мисля, че този модел http://remington.bg/product/profesionalna-presa-za-izpraviane-na … a-remington-s2002 , на цена около 54 лв., както и на First комбинирана преса (с приставки за вафли) за 19,90 лв. Чудех се тази на First дали си заслужава з авафлите? Иначе за преса за изправяне съм се спряла поне за сега на Ремингтън, модела за мокра и суха коса, но много ми се искаше и за вафли? Или е по-добре да си взема на Елеком, която много е хвалена в тази тема?

# 421
  • Мнения: 1 165
Коя е пресата за мокра и суха коса, че не намирам такава?

# 422
  • София
  • Мнения: 6 286
Ох, объркала съм темите, мислех, че пиша в темата за пресите, но карай....

Ето тази четох в другата тема, че ставала за мокра и суха коса: http://remington.bg/product/presa-za-kosa-remington-s7902

# 423
  • София
  • Мнения: 965
А някой доволен от преса за Ретро къдрици  newsm78
Моля споделете   bouquet
Извинете - открих , че има отделна тема Simple Smile

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 23:07 от Maria D

# 424
  • Мнения: 4 435
Изгубих си едната приставка (от оная по-шантавата) на розовата преса, и сега трябва да си купувам нова. Crossing Arms

# 425
  • Мнения: 19
Изгубих си едната приставка (от оная по-шантавата) на розовата преса, и сега трябва да си купувам нова. Crossing Arms
Извинявай, коя е розовата преса? newsm78

# 426
  • Мнения: 4 435
Тази, която обсъждаме предимно от началото на темата, на Елеком.

# 427
  • София
  • Мнения: 30
Avva, аз ползвам само едните, ако пратиш снимка коя ти трябва и не съвпадат с моите, ще ти дам и двете (да си имаш резервна)...Ако си от Варна, а в Сф ще съм след около седмица...За другите градове, ще ти е по-добре направо да си вземеш нова, май Wink

# 428
  • Мнения: 4 435
Октавиана, благодаря за предложението, но Мимиии те изпревари снощи, и веднага ми предложи да ми прати нейни, които не използва. И днес ги е изпратила. Heart Eyes Нямам думи да благодаря. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 429
  • Мнения: 0
благодаря момичета ...купих си пресата на елеком тази която е с металните приставки .....страхотна е   bouquet загрява много бързо и вафлите стават супер и ми държат много...купих си я за 21 лева  а тази с керамичните приставки беше 24 лв.

# 430
  • Мнения: 3
къде ???
елеком тази която е с металните приставки .....купих си я за 21 лева  а тази с керамичните приставки беше 24 лв.
аз я взех за 35 преди няколко дни от малкия цум #Crazy

# 431
  • Мнения: 3 641
къде ???
елеком тази която е с металните приставки .....купих си я за 21 лева  а тази с керамичните приставки беше 24 лв.
аз я взех за 35 преди няколко дни от малкия цум #Crazy
И аз оттам съи я купих за толкова Shocked

# 432
  • Мнения: 0
е аз за Бургас говоря ..... Rolling Eyes

# 433
  • Мнения: 0
Bobby28  Къде по точно в Бургас ? искам и аз да си взема Simple Smile

# 434
  • Мнения: 5 892
благодаря момичета ...купих си пресата на елеком тази която е с металните приставки .....страхотна е   bouquet загрява много бързо и вафлите стават супер и ми държат много...купих си я за 21 лева  а тази с керамичните приставки беше 24 лв.
искам и аз!

Общи условия

Активация на акаунт