Тортено предизвикателство Февруари 2009

  • 48 945
  • 848
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 965
Ехааааааааааааааааааа...... не бях влизала тук от 3 дни..... и то какво станало????? Айде, още малко хора да се престрашат и запълнихме месеца.....
Телепатията ми явно работи, защото сутринта отворих онази тема и сега чета тукашните коментари със стара дата......  Joy
Ако някой не е разбрал, моля да заповяда ТУК.

# 76
  • Мнения: 634
Емоциите наистина са положителни и аз като Крисче съм много доволна ,че имам честа да общувам с толкова мили дами.Това не е комплимент ,а самата истина.В днешният динамичен живот наистина е удоволствие да чуеш блага дума поне за мен е така.Асега имам една питанка.Мога ли да ползвам захаросан кокос ,като сама ще си правя блатове ,крем и моделираща маса ?Асъщо да използвам ли фрасистура?Питам за да не объркам правилата нали съм начинаещ в това дело.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 118
Емоциите наистина са положителни и аз като Крисче съм много доволна ,че имам честа да общувам с толкова мили дами.Това не е комплимент ,а самата истина.В днешният динамичен живот наистина е удоволствие да чуеш блага дума поне за мен е така.Асега имам една питанка.Мога ли да ползвам захаросан кокос ,като сама ще си правя блатове ,крем и моделираща маса ?Асъщо да използвам ли фрасистура?Питам за да не объркам правилата нали съм начинаещ в това дело.

Не мисля, че има причина да не става, все пак фарситурата е средство, не е готова декорация, а дори и да мине за нещо подобно на готова ММ, ти все пак всичко друго ще си правиш...така че...няма проблеми:)))

# 78
  • Мнения: 7 091
Албена, аз също мисля, че няма проблеми да ползваш кокос и фарситура.  Peace Правилата са да не се ползва готова направена декорация, като готови фигури например.  Peace

# 79
  • Мнения: 634
На ясно съм тогава остава само изпълнението.

# 80
  • Мнения: X
Тук какви емоции имало...и аз съм много радостна ,че съм 9-ти номер   Mr. Green ,/рождената ми дата.../големи съвпадения...
А по повод идеите...и аз мисля,че е по-добре много да не ги обсъждаме...като се класира тази тема,и аз започнах да си фантазирам вече тортата...и хоп,в тортената някой подхвърли моята идея и почти съм се отказала от нея,но не казвам коя точно е  ,защото може в крайна сметка на нея да се спра... smile3508   
Макар че ми е много трудна нази тема...А за икебаната даже не ми се мисли...  newsm78 

# 81
  • Мнения: 2 185
Дами, аз съм готова  bowuu .

Да чакам или да пращам  newsm78 . Снимките ми са готови също, но са вечерни, искам да я снимам и утре през деня и ще чакам напътствия от Тандурката дали да пращам  Wink

Едвам намерих темата...чааааак на 5стр.  Naughty

# 82
  • Мнения: 7 091
Щом си готова пращай! Simple Smile Hug Hug
Пак да не пропусна да спомена- ако някой от записалите се ми няма е-мейла, обаждайте се! Peace

# 83
  • Мнения: 2 185
Ок-супер! Утре ще и направя и дневни снимки и пращам  Peace

# 84
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ок-супер! Утре ще и направя и дневни снимки и пращам  Peace

Да не се е обърнала наопаки планетата Земя - Clairette много рано се спретна този път - чак звучи подозрително  newsm78  #Crazy ....  Joy

Tandoori  мейла ти го имаше на първа страница.

# 85
  • Мнения: 2 185
Хаха Шемет...Последните ще станат първи  Outta Joint

Нали изместихте графика, а пък аз си я бях наумила тортата за един повод и затова така се получи. Ако имам попътен вятър може и още една да спретна....то до март време бол  ooooh!

# 86
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ади сега графика виновен ... като ти казвам че има нещо съмнително ... вервай ми  Mr. Green  Майтапче де да не се засегнеш непредвидено   bouquet

# 87
  • Мнения: 7 091
Аз започвам да се притеснявам.... Laughing Нямам никаква, ама НИКАКВА идея какво ще правя.  ooooh! Клеърет, направо ни засрами този път! Simple Smile  bouquet

# 88
  • Мнения: 2 708
То и аз съм готова Embarassed още от 10ти януари, и се престраших да се запиша, чак като направих последната снимка Wink Wink Wink Щото вие сте такива "Великани", че все още не съм сигурна дали е добре, че го направих, ама и аз барабар Петко с мъжете. Както вече казах, прекрасни моменти сте ми дарили Heart Eyes Текста не съм си написала. Нещо се подмотавам. Joy Някак ми олекна като свърших с тортата и сега до давам лежерно, щото гледам има много време Joy

# 89
  • Мнения: 7 091
Krische, можеш да пратиш снимките преди да си пратила текста  Peace Така сме се разбрали от миналите предизвикателства, защото текста все пак трябва чак когато обсъждаме, дотогава аз имам време да ги кача в албума и така Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт