Тренирайте....каквото и да ви струва,дори и да сте слаби!

  • 4 765
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 950
Може ли да си дадете мнението за народните танци? Имам предвид такива за развлечение, на които се учат хора, но и ти излиза дъхът от скачане.

# 17
# 18
  • Мнения: 4 678
Може ли да си дадете мнението за народните танци? Имам предвид такива за развлечение, на които се учат хора, но и ти излиза дъхът от скачане.
..супер Peace

# 19
  • Мнения: 2 950
Може ли да си дадете мнението за народните танци? Имам предвид такива за развлечение, на които се учат хора, но и ти излиза дъхът от скачане.
..супер Peace

Благодаря!  Hug

# 20
  • sf
  • Мнения: 10 156
еееееееех един такъв като Поци ми трябва- да ме рита редовно към фитнеса,че иначе няма да отслабна  Joy

# 21
  • Мнения: 4 678
еееееееех един такъв като Поци ми трябва- да ме рита редовно към фитнеса,че иначе няма да отслабна  Joy
..аз и във фитнеса ритам Joy

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 156
 Joy  ааа то това даже е по-важното  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 195
Много хубава тема, браво Поци!  bouquet
И аз като DessiJ танцувам народни танци и се оказа, че ми се отразяват по-добре от всеки спорт досега...като цялостно влияние физически и психически  Simple Smile
А народните танци са почти само кардио Simple Smile Като се сетя за началото - ставах вир вода, след репетиция по тениската сухо местенце нямаше Grinning А сега седя по 2 часа един след друг и питам за още  Joy

И наистина кардиото е много важно, само е малко трудно да се намери точното занимание за всеки - примерно аз във фитнеса едва изтрайвах 20 мин. на пътечката или колелото, това време не минаваше  и туй то...

# 24
  • Мнения: 1 599
Поци а какво мислиш за каланетиката?
В момента само това ми е разрешено да правя.
..Не ме питай за Каланетика и Пилатес Laughing..имам особено мнение Wink


а комбинираната гимнастика ?

# 25
  • Мнения: 673
52 ми е пулсът в покой. Има какво още да се желае  Peace

# 26
  • Мнения: 4 678
52 ми е пулсът в покой. Има какво още да се желае  Peace
..супер Hug

# 27
  • Мнения: 4 678
Поци а какво мислиш за каланетиката?
В момента само това ми е разрешено да правя.
..Не ме питай за Каланетика и Пилатес Laughing..имам особено мнение Wink


а комбинираната гимнастика ?
..кво значи това..щото всеки я разбира по свой си начин Peace

# 28
  • Мнения: 1 599
Поци - преди ходех на комбинирана гимнастика при Злати от Славия -  загрявка ,30 мин степ, упражнения за крака,  дупе, корем.. и тн


# 29
  • Мнения: 4 678
Поци - преди ходех на комбинирана гимнастика при Злати от Славия -  загрявка ,30 мин степ, упражнения за крака,  дупе, корем.. и тн




 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт